Rimex radar hakkında

Amisos

Bilgili Üye
biz halan kazıyok bakalım jenaratör hiltiye geçiş yaltık fırsat buldukca dadanıyok hakkımızda hahırlısı

acemi 55

Bilgili Üye
arkadaşlar o kadar para vereceksiniz neden mezar bulmak için mezardan ne çıkacak hiç o makinanın parasını 20 mezardan zor çıkarırsın bize lazım olan eşkiya parası yüzeysel gömüler en degerli işaretler emegini karşılayacak olanlar hayvan figürü olan yerlerdir işareti bulun makinaya gerek bile kalmaz çogu yerde benim bildigim bu önce işaret sonra bilgi tecrübe sonra makina yanlış anlaşılmasın makina almayın demiyorum iyi makina işin % 80 nini halleder ama illaki işaret işaret çogu mezarlar dönem soygunu yemiş durumda yıgmalardan iş çıkar fakat onlarda yerleşim yerlerinin dibinde kalmış gelelim senin remix cihaza bildigim karadrıyla radyo frekansıyla çalışan bir cihaz çukurda derede tünelde mahzende radyo dalgalarının ulaşmadıgı yerde hiç bir işe yaramıyor

kaan5557

Engellendi
haklısın ancak; cihazın ikinci eli bile yok piyasada. Hani diyecem ki iş yapmıyo herkes satıyo ne bileyim başka konuda kaan5557 usta da iş yapar demiş alalım dedik olumsuzluk göremeyince. O mezarın üzerinde gezip görüntü alamaynları araştırdım dertleri başka cihaz değil karalama gibi
Conrad 900 cihaz degildir..bu cihazlar defineciyi kekleme kerizleme cihazlaridir..cok yazdim tekrar etmek istemem..rimex e gelince gpr dir..rimex in ölüsü 10 adet yandan manyetemotre okm cihazlarinin cakmasi conrad i 10 kere satin alir..rimex gpr dir lakin tabiki sir3000 olamaz..ama lakin gpr dir..sap ile samani karistirmak ya cahillerin yada yada onlarin işīdir..

SLayer

Bilgili Üye
Ağzına sağlık Kaan üstat rimex ı bilen bilir

tncysmn

Aktif Üye
Conrad 900 cihaz degildir..bu cihazlar defineciyi kekleme kerizleme cihazlaridir..cok yazdim tekrar etmek istemem..rimex e gelince gpr dir..rimex in ölüsü 10 adet yandan manyetemotre okm cihazlarinin cakmasi conrad i 10 kere satin alir..rimex gpr dir lakin tabiki sir3000 olamaz..ama lakin gpr dir..sap ile samani karistirmak ya cahillerin yada yada onlarin işÄ«dir..
yorumun için teşekkürler kaan ustam. Senden ricam delta pulsenin gradyometresi hakkında bilgin varsa aktarman. Çünkü bendeki mevcut cihaz bu

mguleryuz

Aktif Üye
güzel seçim ayrıyetten satıcısı olan Metin bey ürünün sonuna kadar arkasında duran birisidir sattım gerisi sana kalmış diyen abur cubur insanlardan değildir

kaan5557

Engellendi
Bu soruyu daha once cevapladim..lakin o mesajda da yazdim..burada bir kere daha yineleyim..cunku onemlidir..gradyometre ile en fazla 2 metre yerin dibine inersiniz..cok cok kaliteli bir cihazla 3 metre olur olmaz...oyle 10 metrelerde kimse arama yapmasin hamallik yapmasin..delta pulse aslen pulsedir..gradyometresi arti ozelliktir..yani gradyometre cihazi degildir..sartlar toprak yapisi ve icindeki metaryeller ve tugla kalintilari vesaire kolay tarafina denk gelirse eee birazcikta şansdir..iş yapabilir..balik tutmak gibi düşünün..yada kedi herzaman bal yemez..umarim anlasilmistir
Saygilar...

tncysmn

Aktif Üye
güzel seçim ayrıyetten satıcısı olan Metin bey ürünün sonuna kadar arkasında duran birisidir sattım gerisi sana kalmış diyen abur cubur insanlardan değildir
metin beyden değil de bi mağazadan ikinci el alacaktık ancak; bu cihaz dahil birçok cihaZ satan bi abimizden aldığım bilgiye göre ; anakayada 8 metre toprakta 2 metreyi anca görürsün toprak kil ise radarlar biraz daha Zorlanır dedi. Bizde düşündük kayada çalışmıyorz toprak da da aşağı yukarı elimizdeki makinayla aynı( daha kaliteli olsada fiyat farkı yüksek) diyerekten beklemedeyiz

tncysmn

Aktif Üye
Bu soruyu daha once cevapladim..lakin o mesajda da yazdim..burada bir kere daha yineleyim..cunku onemlidir..gradyometre ile en fazla 2 metre yerin dibine inersiniz..cok cok kaliteli bir cihazla 3 metre olur olmaz...oyle 10 metrelerde kimse arama yapmasin hamallik yapmasin..delta pulse aslen pulsedir..gradyometresi arti ozelliktir..yani gradyometre cihazi degildir..sartlar toprak yapisi ve icindeki metaryeller ve tugla kalintilari vesaire kolay tarafina denk gelirse eee birazcikta şansdir..iş yapabilir..balik tutmak gibi düşünün..yada kedi herzaman bal yemez..umarim anlasilmistir
Saygilar...
abi 14 metrelerden bahsediliyo ama senin dediğin tecrübelerime göre doğru. Ben gradyometre ile çekim yaptım ekranda gördüm ve mezarı çıkarttım videosu youtubede halen var hem cekim hem açılmışı. Ancak açılmış bi zemin altı kaya oyma mezqrının üstünden çekim yapıyorum alttaki araba büyüklüğündeki odayı almıyo bu da lafa karıştıryo haliyle iş yapmaz demek değil ama yerine göre demek daha doğru dediğin gibi.

mguleryuz

Aktif Üye
Metin beyle iletişime geçip tork gpr yi sormanı tavsiye ederim kendisi bu yıl getirdi cihazı ama fiyat hakkında bilgim yok malesef

mguleryuz

Aktif Üye
metin beyden değil de bi mağazadan ikinci el alacaktık ancak; bu cihaz dahil birçok cihaZ satan bi abimizden aldığım bilgiye göre ; anakayada 8 metre toprakta 2 metreyi anca görürsün toprak kil ise radarlar biraz daha Zorlanır dedi. Bizde düşündük kayada çalışmıyorz toprak da da aşağı yukarı elimizdeki makinayla aynı( daha kaliteli olsada fiyat farkı yüksek) diyerekten beklemedeyiz
bu konuda tam fikrim yok ama ben gradyometre kullandım açılmış bir oda üzerinde çekim yaptım toprak zemindi ama odayı yakalayamadım defalarca çektim sadece duvarını gördü odanın tek çizgi halinde oda herhangi bir şekil alamadım bu yüzden sattım gpr gelirsek toprağı bilemem ama kayalık alanda iş yapıyor yanlız ağaçların bol olduğu bölgede iyi bi kullanıcı değilseniz karıştırırsınız

tncysmn

Aktif Üye
Metin beyle iletişime geçip tork gpr yi sormanı tavsiye ederim kendisi bu yıl getirdi cihazı ama fiyat hakkında bilgim yok malesef
biliyorum rimexi araştırırken gördüm. 25000 lira civarı dedi. Şöyle düşünmek lazım desem ki minelab iyi vlf deriz lorenz iyi pulse deriz parası iyi ama iyi deriz. Ancak bu tork gpr daha internette bile yok bir bilgi sahibi olamıyoruz ne iş yapar bilemiyoruz bu durumda bu para çok bana göre. 40000 tl ye zond12 var onu alması daha mantıklı.