roma mezar işaretimi bilenler?

ed3434

Member
1 tane daha yokmu?
3 tane olacak,
ayrıca bunlar ufak, yığma olduğuna eminmisin, bir şey çıkmaz gibime geliyor.
mutlaka değerli tespiti yap.
Ustam dün çalışırken detaylı alan incelemesi yapıcaktım fakat ayı kükreme sesi geldi çok yakınımızdan 3 kişiydik 3muzde duyduk nasıl kacicagimizi şaşırdık çok yakından ve yüksek bir kükremeydi

Smokin

Moderatör
Moderatör
Hoca vasıtası ile geldiyseniz tavsiyem geri dönünüz.
Böyle ahmaklarla iş yapmayın
Her türlü zarar görürsünüz

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
cin ciye selamımı söyle, o anlar .
cinci hoca roma medeniyetini cozmusse haa tamam ozaman herturlu yururuz..
10 tane bu cinci suistimalcilerden ontanede bu siteden takim kuralim kim yenilirse yaptigi isi biraksin..

TALİSMAN

Member
Ustam dün çalışırken detaylı alan incelemesi yapıcaktım fakat ayı kükreme sesi geldi çok yakınımızdan 3 kişiydik 3muzde duyduk nasıl kacicagimizi şaşırdık çok yakından ve yüksek bir kükremeydi
Kesinlikle aynı seside gece işlem için gidilen tarlada bizde duymuştuk. Gerçekten ses o kadar yüksek ve güçlü idi ki sadece bir ayı, öküz, aslan çıkartabilirdi o sesi. Fakat yazının yüzü bomboştu. Etrafta hiçbir şey olmadığı gibi, ses 30 sn de bir tekrarlanıyordu. Bizde takmadık sesi hedefe doğru yürümeye devam ettik. Fakat bir süre sonra da arkamızdan sürüngen türü bir hayvanın bizi takip ettiğini gördük ve tarlayı sessizce (3 buçuk atarak) terkettik. Bizden sonra giden arkadaşlarında başına farklı olaylar gelmiş. Yani doğrudur. O sesi duymayan inanmaz.

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Arkadaşlar doğadasınız !
Ayı sesi , kurt - çakal , inilti , kükreme , hırlama , tıslama , faşırtı ,hışırtı bunlar normal şeyler neden korkularınızla yüzleşmiyorsunuzda bu doğa olayını bilinç altınızla korku ve panikle neden gerçekliği kanıtlanamayan paranormal olaylara çözüyorsunuz .
Akılla hareket edin , bu düşünceden kurtulmak kendi elinizde yoksa rüzgar esse kaçacak delik arayan modellere denk geldim ben .Karşıda poşet var rüzgar estikçe çatır çatır ses ediyor ben görüyorum adam diyorki geliyolar aha !Kim geliyor ?
Onlar :)
Tılsım mılsım hikaye inanmayın böyle şeylere bunlar defineci uydurmasıdır .Tılsım yapacak güçte olanlar ölümsüzlüğü bulması lazımdı .

ed3434

Member
Kesinlikle aynı seside gece işlem için gidilen tarlada bizde duymuştuk. Gerçekten ses o kadar yüksek ve güçlü idi ki sadece bir ayı, öküz, aslan çıkartabilirdi o sesi. Fakat yazının yüzü bomboştu. Etrafta hiçbir şey olmadığı gibi, ses 30 sn de bir tekrarlanıyordu. Bizde takmadık sesi hedefe doğru yürümeye devam ettik. Fakat bir süre sonra da arkamızdan sürüngen türü bir hayvanın bizi takip ettiğini gördük ve tarlayı sessizce (3 buçuk atarak) terkettik. Bizden sonra giden arkadaşlarında başına farklı olaylar gelmiş. Yani doğrudur. O sesi duymayan inanmaz.
Gerçekten öyle ustacim elimizde kazma kürek buzlu yollarda nasıl kostugumuzu düşüp kalktigimizi ben biliyorum ama ses baya korkutucu ve aynı ayı sesiydi

ed3434

Member
Arkadaşlar doğadasınız !
Ayı sesi , kurt - çakal , inilti , kükreme , hırlama , tıslama , faşırtı ,hışırtı bunlar normal şeyler neden korkularınızla yüzleşmiyorsunuzda bu doğa olayını bilinç altınızla korku ve panikle neden gerçekliği kanıtlanamayan paranormal olaylara çözüyorsunuz .
Akılla hareket edin , bu düşünceden kurtulmak kendi elinizde yoksa rüzgar esse kaçacak delik arayan modellere denk geldim ben .Karşıda poşet var rüzgar estikçe çatır çatır ses ediyor ben görüyorum adam diyorki geliyolar aha !Kim geliyor ?
Tılsım mılsım hikaye inanmayın böyle şeylere bunlar defineci uydurmasıdır .Tılsım yapacak güçte olanlar ölümsüzlüğü bulması lazımdı .
Hocam ben ilk kazımda degildim. Birton ses ve gürültü duyduk bunlara hiç aldırış etmedik ama dünki ayı kükremesi resmen dinimizden gelen bir yüksek sesti

ed3434

Member
cinci hoca roma medeniyetini cozmusse haa tamam ozaman herturlu yururuz..
10 tane bu cinci suistimalcilerden ontanede bu siteden takim kuralim kim yenilirse yaptigi isi biraksin..
Hocam cinci isten birinin akrabası olduğu için rica üzerine gelip bakti adamın bizden bir çıkarı yok kazıya bile gelmiyor hava cıva pesindede değil , kendi bile bugün sorduğumda cin karistirirsan hiç çıkaramazsın diyen biri herkes bu cinciye neden taktı ben anlamadım ben zaten yüzde yüz aldırış etsem buraya hiç konu açmadan deli gibi kazardım benim merakim önceden roma taş kapaklı roma mezarı kazdimi aynı şeyleri yasadikmi bu taslarla karşılaştılar mi ve kaç metre derinlikte buldular

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Hocam cinci isten birinin akrabası olduğu için rica üzerine gelip bakti adamın bizden bir çıkarı yok kazıya bile gelmiyor hava cıva pesindede değil , kendi bile bugün sorduğumda cin karistirirsan hiç çıkaramazsın diyen biri herkes bu cinciye neden taktı ben anlamadım ben zaten yüzde yüz aldırış etsem buraya hiç konu açmadan deli gibi kazardım benim merakim önceden roma taş kapaklı roma mezarı kazdimi aynı şeyleri yasadikmi bu taslarla karşılaştılar mi ve kaç metre derinlikte buldular
mekanin 360 derece yakin uzak resimlerini yukle yardimci olalim

TALİSMAN

Member
Arkadaşlar doğadasınız !
Ayı sesi , kurt - çakal , inilti , kükreme , hırlama , tıslama , faşırtı ,hışırtı bunlar normal şeyler neden korkularınızla yüzleşmiyorsunuzda bu doğa olayını bilinç altınızla korku ve panikle neden gerçekliği kanıtlanamayan olaylara çözüyorsunuz .
Ustam ilk başta hiç korkmadık biz sesten. Döndük geriye sesi de aradık. Geldiği tarafa baktık, taş attık. Bir küçük armut ağaçı vardı onları kontrol ettik. O sesi çıkartabilecek büyüklükte bir canlı göremedik. Ama yaşamayanın inanmasına saygı duyuyorum. Çok farklı bir durum. ses var kaynağı yok. Sonrada biz takmadık sesi 50 mt daha ekin içinde ilerleyince, bu seferde 30 cm ekinin içinde birşey takip etmeye başladı bizi. Ekinin içinde gecenin sessizliğinde sağa sola hızlı şekilde gezerken, ekinlerde ses yapıyordu. Onuda takmadık başta ama bize giderek yaklaşıyordu. Bu sefer durduk ve takip eden ne olduğunu bakınca, sürüngen türü gelinciğe benzeyen, göz altları renkli tüylü ve gözleri kırmızı bir hayvandı. Hayvanı üçümüzde gördük. Tüfekle vuralım dedik sonra vazgeçtik ve o alanı terk ettik. Bu durum ne kadar paranormal onu biz çözemedik. Belki de gerçek değildi. Ama biz buna 3 kişi şahit olduk.