Rüyada define görmek

Göktürk090

Yeni Üye
arkadaşlar bu konu hakkında tecrübesi olanlar anlatabilirim bildiğim bir bölgede 3 farkı yer gördüm 3 ündede tılsım vardı

dr.

Bilgili Üye
arkadaşlar bu konu hakkında tecrübesi olanlar anlatabilirim bildiğim bir bölgede 3 farkı yer gördüm 3 ündede tılsım vardı
Bunu biz bilemeyiz gidip kendin bakacaksın gördüğün yerleri, dikkat et çarpılma 🙂

atasdibi

Bilgili Üye
Tılsım olduğunu nasıl anladınız, rüyalar bu konuda yol gösterici değildir. tereddütünüz varsa gider inceler kanaat getirirsiniz. Başkasının gördüğü rüyanın size faydası olmaz

Göktürk090

Yeni Üye
Gördüğüm rüya şu şekil bizim köyde bir yer yeri adım gibi biliyorum tepenin başinda yassı yuvarlak bir taş vardı yalnız 3 kişiydik arkadaşlarimda vardı taşı ortadan yassı şekilde ayırdık taşın içinden yılan çıktı hızlıca ayağımdan girip vücudumu gezindi daha sonra yok oldu arkadaşlardan bir tanesi yün gibi bir cisim getirip yardiğimiz taşin içinde odun ile yaktı taşin içinden küçük kare şeklinde altınlar çikmaya başladi ceplerimizi doldurduk yetmedi birde çuval doldurduk 1 tanede altından aslan heykeli çikti bununla birlikte aynı bölgede 3tane daha rüya gördüm diğeride kuyuydu

Göktürk090

Yeni Üye
Tılsım olduğunu nasıl anladınız, rüyalar bu konuda yol gösterici değildir. tereddütünüz varsa gider inceler kanaat getirirsiniz. Başkasının gördüğü rüyanın size faydası olmaz
Başkasinin gördüğü rüyayi niye anlatayım kardeş bende sadece burda anlattım kimseye anlatmadim

atasdibi

Bilgili Üye
Başkasinin gördüğü rüyayi niye anlatayım kardeş bende sadece burda anlattım kimseye anlatmadim
Tecrübesi olanlar yazmışsınız onu kastederek söyledim. Yani aynı şekilde başka rüya görenler varsa bile sana yardımcı olmaz diye.

dr.

Bilgili Üye
Gördüğüm rüya şu şekil bizim köyde bir yer yeri adım gibi biliyorum tepenin başinda yassı yuvarlak bir taş vardı yalnız 3 kişiydik arkadaşlarimda vardı taşı ortadan yassı şekilde ayırdık taşın içinden yılan çıktı hızlıca ayağımdan girip vücudumu gezindi daha sonra yok oldu arkadaşlardan bir tanesi yün gibi bir cisim getirip yardiğimiz taşin içinde odun ile yaktı taşin içinden küçük kare şeklinde altınlar çikmaya başladi ceplerimizi doldurduk yetmedi birde çuval doldurduk 1 tanede altından aslan heykeli çikti bununla birlikte aynı bölgede 3tane daha rüya gördüm diğeride kuyuydu
Hep rüyalar güzel ustam zaten en azından günde 7-8 saat uyusan kurtarır seni. Kalan 16 saat göreceğin rüyayı düşünürsün, birşey bulsan gene 8 saatin gidecek boşver sen bu işleri kapat ışığı uyu.

Akiva

Member
Ustam dünyanın en büyük hazineside olsa şer ile bulunmamalı. Sonucu ağır olabilir. Sınanıyor olabilirsin allaha sıgın ve dua et bence.

• Beğen
Tepkiler: dr.

spyfrs

Moderatör
Moderatör
Uyumadan önce 1 doz definesohbeti.com da eşkıya masalları okuduysanız üstüne işaretler kısmında bakındıysanız bu tip rüyaları görmeniz normal.

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Ya arkadaş ne tecrübesi ne rüyası? Sen bırak başkalarının tecrübelerini, rüyalarını falan. Sana bir sır verilmiş, onu da ifşa etmişsin zaten geçmiş olsun. Sır tutabilene verilir. Eminim ki bu tarz ilk gördüğün rüyadır, emin ol ki sonucudur. Bilen söylemez, söyleyen de bilmez.
Kal sağlıcakla!!

Bulan usta 2

Member
Uyumadan önce 1 doz definesohbeti.com da eşkıya masalları okuduysanız üstüne işaretler kısmında bakındıysanız bu tip rüyaları görmeniz normal.
selam ustam size çok ulaşmak istedim olmadı ustam belki size bunu diyen çok oldu ama ben belgelerde geçen birçok yeri gördüm vaktıniz varsa bana az biraz zaman ayırırmısınız