Rüyama yardımcı olun lütfen

beyazzadam16

Bilgili Üye
1 aydır böyle bişey oluyor
Diğer konu kilit diye sana buradan yazıyorum , o kitabı okudukça daha çok rüya görürsün , bak dostum yaşını ve inancını bilmiyorum ama o merak saldığın kitap ve konu insanı imanından eder , Allah'tan başka hiç birşeyden bir şey isteyemezsiniz !!! Hele hele yok cin miş melekmiş hüddam mış hadim miş , eğer Müslümansan derhal vazgeç bu sevdadan ve tövbe et bu durum için , inanmıyorum diyorsan bi sıkıntı yok dilediğini yap , ayrıca rüya anlatmak pek iyi değildir çünkü insan istemeden de olsa ilave yapar rüyasına buda sakıncalı bir durumdur ( genel olarak herkese söylüyorum )

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Şimdi ben sana birkaç rüya anlatırım, kendin görmüş gibi olursun akşam evine yürüyemezsin. Ciddi söylüyorum zira ben uzun aralıklarla rüya görürüm ve gördüğüm rüyanın da insanı hasta edecek anlatımları olur. Biraz da süsler püsler anlatırım... Ohh korku filmi sanırsın. Rüyalarımın senaristlerine ve yapımcılarına da buradan teşekkürlerimi sunarım ayrıca. Amacım polemik yapmak değildir. Rüyalar hassas olurlar. Değerli olurlar. Her yerde ve herkese anlatılmazlar. Sakıncalıdırlar.

Sevgiler.

Baybaşin

Yeni Üye
O kitabı kullanmıyorum kafamı çok karıştırdı haklısın

PİLAVCI

Engellendi
Bizim köyde bi dere var rüyamda oradayım derenin aşşagasına dogru yürüyorum sag tarafımda bi magara var mağaranın önünde bişey beni çekiyor magaraya bakıyorum duvarda çatlak var acaba diyorum bu nedir elime bi taş alıyorum duvara vuruyorum duvar patlıyor orda domuz figürüne benzeyen bi altın bilezik buluyorum tam bileziği alıcam bi anda ordan fırlayıp dereye düşüyor gidip onu almaya calısıyorum alamıyorum diyorum ki bu magarada bu varsa bunun devamı vardır magaraya tekrar giriyorum orda uyanıyorum 1 ayda 4 defa gördüm ve 2 yıl önce gözümle gördüm o magarayı bildiğin ayağım kitlendi o mağaranın önünde yorum yazarsanız mutlu olurum saygılar
Senin amelin bozuk
Daha hazır değilsin
Git bir ne görün
Sen normal deyilsin

mayhem

Co Admin
Co Admin
Rüyalarında bayanlar bilezik takınca çocukları olur diye yorumluyorlar ama siz takmamışsınız :72:

Wazgecilmez

Aktif Üye
Her ne olursa olsun rüyanı paylaşmaman da fayda vardır.. Baktın olmuyo aç musluğu anlat derdini olay budur...