S.a cümleten abiler

GEZGİN1

Yeni Üye
Abiler bizim iş yerinde çalışan bir abimiz bundan yaklaşık 20-30 yıl önce köy yakınlarında abisi ve babası ile define aramaya gitmişlileyeri tespit edip kazmaya başlamışlar kazı esnasında elleri titremeye başlamış baş ağrısı çekmeye başlamışlar kazıya devam edip ters çevrilmiş ağzı açık küçük bir küp bulmuşlar küpün içi kul ile doluymuş küpü boşaltıp içinde birşey olmadığını görünce atmışlar ve kazıya devam etmişler o sırada köyden birileri gelince üstünü örtüp bırakıp gitmişler şimdi bu abi bize yeri bildiğini istersek götüreceğini söyledi bizde araştırma yapıyoruz bu siteyi buldum şimdi sizden yardım bekliyorum oraya gidip kazı yapmalımıyız veya gidersek nasıl gitmeliyiz ne yapmalıyız makinamız var arazi belli

The Thing

C*
Süper Moderatör
A.S
Öncelikle foruma hoşgeldiniz.
Elleri niye titremiş, başı neden ağrımış bilemicem belki tansiyondur belki başka bir şey,
Bence ilk yapmanız gereken keşiftir, eğer mekan uzak değil ise, oraya vakit bir çevreyi fotolayıp burada sunun, ona istişare edelim İnşallah.

GEZGİN1

Yeni Üye
Sapasağlam insanlarmış kazı yapmaya başlayınca elleri titremiş devam edincede başları ağrımaya başlamış arazi köy civarında 20-25 yıldır hiç uğranmamış adam bölgeyi biliyor ama şimdi gep çimenlik olmuştur tabi önlem almadan gitmeyelim istedik

GEZGİN1

Yeni Üye
Şuan hava şartlarından dolayı gidemiyoruz dağlık bir tepe imiş az önce görüştüm içi siyah kul dolu kupu aldıktan sonra elleri titremeye başlamış bizim öğrenmek istediğimiz burda gömü varmıdır varsa korunuyor mudur işin ehli bir hoca papaz götürmeden alabilir miyiz arkadaşın biri bu olaylardan korkuyor etkisi olur mu

The Thing

C*
Süper Moderatör
Aga zor sorular, şu yeri birde biz görsek.