S.a . Resimlerden birşey çıkarmı.

skopa1903

Yeni Üye
Kayalarda işçilik var.
Muhtemelen mezar vardır varsa.
Boşluk bakmanızı tavsiye ederim.

resimleme iyi olmamış.
kasa ihtimali olan yerler de var.
tekrar giderseniz, aşağıdaki yazıda anlatıldığı gibi resimleme yapınız:
<<<<<<<<<
Fotoğraflama nasil olmali..!!! - çözüm için en önemli konu: | Define Sohbeti - Define İşaretleri Çözümü
<<<<<<<<<<<

Ekli dosyayı görüntüle 187635

Ekli dosyayı görüntüle 187636
BulursamKader25 ustam o kayada herhangi bir işaret alamadım. yaptığım alüminyum ve prinç çubuklar ile dün ilk defa sahaya çıktım. çok emin olmamakla beraber bozoklu ustamın dediği alan ve sağ tarafına doğru 7x14 mt civarı bir boşluk tespit ettim. resimleri ekliyorum.

skopa1903

Yeni Üye
BulursamKader25 ustam pirinç çubukla başlangıçta herhangi bir işaret alamadım. yarım saat dolandıktan sonra parmağımdaki gümüş yüzük aklıma geldi. çıkartınca bu alanda ve o içindeki toprağı boşalttığım kayada boşluk tespit ettim(çubuk çarpı yaptı) . alan 7x14 metre . o kaya da bu alanın içinde. kayadaki toprağı boşallttıkça karınca çıktı . karınca yuvasına mı denk geldik anlayamadım. karınca yuvasında boşluk verirmi ? dün sabah saatlerinde gittiğim piknik alanından insanlar gelmeye başlayınca ayrıldım . burası istanbulun bir köyünün uzağında kalıyor.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
@BulursamKader25 ustam pirinç çubukla başlangıçta herhangi bir işaret alamadım. yarım saat dolandıktan sonra parmağımdaki gümüş yüzük aklıma geldi. çıkartınca bu alanda ve o içindeki toprağı boşalttığım kayada boşluk tespit ettim(çubuk çarpı yaptı) . alan 7x14 metre . o kaya da bu alanın içinde. kayadaki toprağı boşallttıkça karınca çıktı . karınca yuvasına mı denk geldik anlayamadım. karınca yuvasında boşluk verirmi ? dün sabah saatlerinde gittiğim piknik alanından insanlar gelmeye başlayınca ayrıldım . burası istanbulun bir köyünün uzağında kalıyor.

Kardaşım,
7X14 metre tek oda için bu arazide imkansız.
Aralarında duvar varsa kabul.
Bu alanda yürürken çubuk hiç açılıp kapanmadı mı..?
14 metre boyunca hep çarpı mı yaptı..?

Birde aleminyum çubuğunuzu kundaklı mı kullanıyorsunuz...?