S.A ustalar yardıma ihtiyacım var

joker06

Yeni Üye
Ustalar ben bu islerden pek anlamam, rahmetli dedemin evini boşaltırken 2 parca sikke bulduk size sorularım; bunların tarihi nedir değeri varmi herşeyden önemlisi müzeye teslim etmelimiyim? [video=youtube_share;cmoAHFh-RQ4]https://youtu.be/cmoAHFh-RQ4[/video]

psh

Bilgili Üye
hadi buyur ben birsey diyemeyecegim sahsen

psh

Bilgili Üye
yada tutamayacagim diyeyim valla bu sikkeleri yapan kisi niye acaba 2 sikkeninde dizaynina sekline gorseline onem vermemis? hadi tutturdu diyelim kivamını.! neden acaba bu kullarini bu konuyu acmaya tesvik eder pes

joker06

Yeni Üye
Yani işin özü anladığım bi işe yaramazmı bunlar atayım mı?

joker06

Yeni Üye
Psh kardeş ukala olmaya gerek varmi? Bu işlerden anlamadığımı belirttim yazımda anlasam yazmazdım. Uslu kalmadığın zamanlarda nasil cevap veriyosun acaba :) biraz daha sakin olmayı denemelisin. Yani teşvik olmak ile pes edilecek bir durum yok ortada

deli firat

DOĞACI
Kardeş bu konuda uzman olan arkadaşlar neyin ne olduğunu yazarlar sikkeler hakında biraz sabırlı olmanı tafsiye ederim hakında hayırlısı inşallah selametle

Turko

Uzman
Arkadaşlar saygıyı elden bırakmayalım. Orjinal olan sayıdır. Para sahte olsa ne olacak... konuyu sikke konusunda deneyimli arkadaşlara bırakalım. Gereği yazılır konu sahibi için. Hoş sohbetler herkese.