S.a. ustalarim exen v3 ?

Kadircan

Member
ustam exen v3 bilen ustalarim vardir. turk mali galiba simdi ustalarim benim cihaz hakkinda bilgim yok yere bi cihaz topraga montaj ediliyor cuhuklari galiba dalga yayiyor. iki kisi de cubuklari tutuyor. bizi çok büyük bir kayanin uzerine götürdü altina gelince yukari ustune gelince kayanin altina dogru gidiyor cubuklar. itibar edilmeli mi?

Kadircan

Member
Ve bölgede farkli yerlere de götürdü cihaz altin modunda. Bu cihazi kullanan ustalarim var mi? itibar edilmeli mi ince ayari var midir ?

Dedektör Expert

Yeni Üye
Merhaba, ederinin çok üstünde bir ürün. Sıradan çubuklardan bir farkı yok. Bu nedenle performansına göre maximum fiyatı 750Tl olmalı.

reddanger

Yeni Üye
Assuva proton serilerini kullanan varsa bana da yardımcı olursa sevinirim arkadaşlar

Dedektör Expert

Yeni Üye
Assuva proton RB serisi için görüşünüz ne?
Yeraltı görüntüleme ve alan tarama cihazlarını satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli konu markadır. Bu cihazlara olan talepteki yükselişin farkına varan birçok dedektör satıcısı üretime girmiş, aslında sıradan bir çubuktan farkı olmayan cihazlar yaparak "frekanslı alan tarama" "sadece altına giden alan tarama" diye süsleyerek çok yüksek kar oranlarıyla satmaya başlamıştır. Dünya markası cihazların fiyatları döviz kuru ve gümrük vergileri nedeniyle yüksek olduğundan bu yerli üreticilerin birçoğu, o ürünleri sadece görünüş olarak kopyalayarak inanılmaz yüksek fiyatlara satmaya çalışıyor. Aynı durum Yeralyı görüntüleme sistemleri için de geçerli. Benim şahsi fikrime göre güvenerek alınabilecek markalar:

Alan Tarama Cihazları:
- Ajax Alpha
- Bionic x4 (OKM)
- Gold Hunter (Ger Detech)
- Tesoro Gold (Britbe)
- Vigor (MWF Detectors)
- TFR 4

Yeraltı Görüntüleme
- Conrad X-4 ( yerlilerin arasında en stabil çalışanı)
- OKM'nin çoğu ürünü
- Ajax Primero Multi Sistem
- Gold Star 3d (Mega Detection)
- Tera Vido Tüm Modeller (OKM'den ayrılan mühendisler kurdu)
- Radarteam tüm ürünler
- Ve tabii ki Mala

Mehmetarkın

Member
Alan tarama cihazlarının hepsi boş. Listede ismi geçen markalarda boş.
Yeraltı radar markalarından mala hariç hepsi boş.
Bu listede ismi geçen tüm marka ve modelleri arazide bizati tanırız biliriz .
Lütfen biraz daha duyarli olalım. Dikkat edelim malum vebal vardır.
Ticaret diyerek masumlaştırmayalim.

HAYALAT

Yeni Üye
Alan tarama cihazlarının hepsi boş. Listede ismi geçen markalarda boş.
Yeraltı radar markalarından mala hariç hepsi boş.
Bu listede ismi geçen tüm marka ve modelleri arazide bizati tanırız biliriz .
Lütfen biraz daha duyarli olalım. Dikkat edelim malum vebal vardır.
Ticaret diyerek masumlaştırmayalim.
Neye göre kime göre? Marka model fark etmez , frekans frekansdır. Kullanan bilir kimse makineleri de kullananlardan hiç duymuyoruz yani herkes buldum diyor bir kesim tutuyor bulamadım makine çöp bu neyin on yargısı?

Mehmetarkın

Member
Neye göre kime göre? Marka model fark etmez , frekans frekansdır. Kullanan bilir kimse makineleri de kullananlardan hiç duymuyoruz yani herkes buldum diyor bir kesim tutuyor bulamadım makine çöp bu neyin on yargısı?
Kardeşim önyargı değil. İstersem mala hariç hepsini kendim yaparım. o cihazlarin ne olduğu nasil olduğu esaslarına kadar bilirim.
sen bana güven. ilk mesajimi bir daha oku . seni kimsenin yaniltmasina izin vermezsin.
Bahtın açık olsun..

HAYALAT

Yeni Üye
Kardeşim önyargı değil. İstersem mala hariç hepsini kendim yaparım. o cihazlarin ne olduğu nasil olduğu esaslarına kadar bilirim.
sen bana güven. ilk mesajimi bir daha oku . seni kimsenin yaniltmasina izin vermezsin.
Bahtın açık olsun..
Amin cümlemizin inşallah.mevzu o değil körü körüne gidip bir şeyin bulanabilenecegine inanmıyorum. Onlar sadece vesile. Piyasadakilerin çoğu sahtekar hepsi dediğin gibi büyük vebaldir taşıyor duygularıyla oynuyor insanlar ama mesele sadece makine değil burada insan faktörü en önemlisi bence yanında götürdüklerimiz çıkartıyor bizi yada çıkartmıyor. Sözüm ona önce insan.