• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

S.a yarum yapabirmisiniz kesin bilgi olarak?

Mal bulanındır

Moderatör
Moderatör
O oksitler yakın zamana ait gibi görünüyor. Başkasından geldiyse ilgilenmemeniz hayrınıza olur. Selametle kal
yok ustam arkasi bos cukurlu icine alci dokup kuruyunca cikariyon kalip hediyeli meta.antik degeri yok dikkatlice bak kalip O @vakko usta ne diyii acep

vakko

φιλoλογ
Moderatör
Yolculuk
yok ustam arkasi bos cukurlu icine alci dokup kuruyunca cikariyon kalip hediyeli meta.antik degeri yok dikkatlice bak kalip O @vakko usta ne diyii acep
özelden aldı cevabı arkadaş sahte

Son düzenleme:

R00T

Profesyonel
Moderatör
Sahte bariz belli ki.Rabbim milletimizi ezdirmesin sahtekarlara ve kötü niyetlilere.

Kızılgök

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Eyw ustalar sağolasınız

vakko

φιλoλογ
Moderatör
Nerde ve nasıl gördün usta
Sahte diyoruz hala rüzgar yapıyorsun.Kucağındaki zarftamı taşıyorsun bunu veya yaptırdığın yerden zarflamı aldın bunu ? Hikayesini yazda okuyalım.

Diğer paylaştığınız görsellerdeki objelerde sahteydi. Bu kadar sahte objeyi nerden tedarik ediyorsunuz ? Mezardanmı çıkıyor ?

Kızılgök

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Sahte diyoruz hala rüzgar yapıyorsun.Kucağındaki zarftamı taşıyorsun bunu veya yaptırdığın yerden zarflamı aldın bunu ? Hikayesini yazda okuyalım.

Diğer paylaştığınız görsellerdeki objelerde sahteydi. Bu kadar sahte objeyi nerden tedarik ediyorsunuz ? Mezardanmı çıkıyor ?
Kardeş ne rüzgar atması ataşlanma hemen.eğer gerçekden gördüyse ben buldum diyenin gözünü sokacam anladınmı kardeş.anlaman dinlemeden gereksiz yorum yapma

vakko

φιλoλογ
Moderatör
Kardeş ne rüzgar atması ataşlanma hemen.eğer gerçekden gördüyse ben buldum diyenin gözünü sokacam anladınmı kardeş.anlaman dinlemeden gereksiz yorum yapma
Gereksiz yorumum için kusura bakma.Sen şimdi bize gerekli bir yorum yap sana zahmet.Nerden buldun paylaştığın görseli harbi cevap ver ama 😁

Üst Alt