Sadece domus kafası zirvede

zaz12

Bilgili Üye
İşaret olsaydı fotoğraflı yerde olurdu. Fark ettiniz mi ustam fotoğrafsiz bolumdeyiz .
Dusuncelerinizi söylemeden önce yorumlara bakarak yer ile ilgili birçok dusunceniz netlesecektir.
Konu hakkında kayde değer bilgilerinizi bekliyoruz Eminbaykurt.

SelçuK

DogacıyıZ
Menderes usta gerekeni söylemiş

alanındauzman61

Yeni Üye
en son yzdıgın u dediğin şekli görntülesen işi çözersin bu mağara işareti mağranında nerde oldugunu söyler sana uzaklarda arama

degirmenci

Aktif Üye
domuz kafası olduğundan eminsen edrafta domuz gövdesini andıran bir taş bul taşın edrafında küçük taşlarda çevrili ise aradığın bu taşların altında taşların olduğu yer ya cukurumsu yada tümsek olmalı

SAHBAZ

Bilgili Üye
Ayni konuya sahibiz bendede domuz basi var konularimda ama sana gelen yorumlari ben alamadim

ÇALKAYA 28

Moderatör
Moderatör
domuz başı ermeni mirasıdır 35 adım at 36 yı ver ayarı

zaz12

Bilgili Üye
domuz başı ermeni mirasıdır 35 adım at 36 yı ver ayarı
Baktığı istikamette 35 adım derenin ust kısmına denk geliyor. Aşağıya doğru olduğu için belirgin bir emare yok. Yalnız baktığı kısım da ayak izleri de mevcut. Gizlenmiş bir şekilde.
Yanı taşların içinde olma ihtimali ustam olmaz mı ?

ÇALKAYA 28

Moderatör
Moderatör
domuz ayak izi varsa çok güzel bataklık varmı ikinci husus kaç iz var tek iz varsa3 metre batısına bak

zaz12

Bilgili Üye
domuz ayak izi varsa çok güzel bataklık varmı ikinci husus kaç iz var tek iz varsa3 metre batısına bak
Ustam bataklık yok. Domuz ayak izi ve insan ayak izi var. Domuz ayak izi derken daha çok tırnaklı bir adet var. Diger ayak izleri de insan ayak izi 44 numra ayak yanı. İnsan ayak izide 7 adet var.

zaz12

Bilgili Üye
ilk etapta bakman gereken bunlar görünüyor çünkü elimizde başka ip uçları yok.
Menderes ustam domuz ayak izlerini buldum. Hemen sizin adam benzeyen dediğimiz yerin baktığı yerde yanı 2 3 tas onunde. Şimdi ne yapılması lazım ??

mayhem

Co Admin
Co Admin
kayanın resmi yokmudur sadece kafası demişsin kayanın araka tarafından malzemesini alanı duydum değerlendir .

zaz12

Bilgili Üye
Resimi yok. Yalnız domuz ayak izleri benim kafam karıştırıyor. Böyle çok pelli pençeli yanı . Bakalım ne olacak diğer ustalar da yazssin.