Şafak sökerken

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
maşallah toyalp ustam yine yakalamış.

Kıymetli ustam, + nın özensizliği başka şeyleri akla getiriyor.
toyalp ustamızın çizdiği semboller ve aşağıda benim sağ tarafta ne olduğunu çözemediğim sembol
bize başka bir mana ifade edebilir. Sadece mezara odaklanmayıp buradaki sembollerle beraber düşünmekte fayda var derim.
Ayrıca işaretin bulunduğu kayanın yüzeyi, yan tarafların oyuk ve çıkıntıları yukarıda yazdıklarımı teyit eder haldedir.

Belki daha geniş resimler bizim farklı bakmamızı sağlayabilir. Kolay gelsin.

Ekli dosyayı görüntüle 139134

Jenas

Moderatör
Moderatör
Murç izi yönünde ve tavuk ve civcivler in baktığı yönde 2 mezar var. Ama fotoğraf landirma yetersiz kalmış hocam.

timur964

konularim
toyalp kardeşim güzel yakalamışın her kes bakıyor sen farkı ortaya koydun eline sağlık teşekkur ederim

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Guvercin mi tavuk mu?
Once buna bir karar verelim. Nedir?

timur964

konularim
maşallah toyalp ustam yine yakalamış.

Kıymetli ustam, + nın özensizliği başka şeyleri akla getiriyor.
toyalp ustamızın çizdiği semboller ve aşağıda benim sağ tarafta ne olduğunu çözemediğim sembol
bize başka bir mana ifade edebilir. Sadece mezara odaklanmayıp buradaki sembollerle beraber düşünmekte fayda var derim.
Ayrıca işaretin bulunduğu kayanın yüzeyi, yan tarafların oyuk ve çıkıntıları yukarıda yazdıklarımı teyit eder haldedir.

Belki daha geniş resimler bizim farklı bakmamızı sağlayabilir. Kolay gelsin.

Ekli dosyayı görüntüle 139134
kıymetli ustam merkezdeki merkezdeki işaret ve çizdiklerin bende de mezar harici duşuncelere yöneltiyor ilk yüklediğim resimde yön tam olarak doğu buranın alt kısımlarıda çok enteresan henüz gitme fırsatı bulamadım değer kattın teşekkurler

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Değerli ustam önceki çizimi bilgisayardan yani evde yaptım çizimi yaptığımda işe geç kalmamak için acele ettim. :) ayrıca şuan cepten baktığımda iki civciv daha net olarak görünüyor :) lakin bir tanesinin baktığı yön farklı İnşaEllah yanılmıyorumdur. Sabah eve gidince onları da çizip yüklerim İnşaEllah. Selametle

timur964

konularim
Değerli ustam önceki çizimi bilgisayardan yani evde yaptım çizimi yaptığımda işe geç kalmamak için acele ettim. :) ayrıca şuan cepten baktığımda iki civciv daha net olarak görünüyor :) lakin bir tanesinin baktığı yön farklı İnşaEllah yanılmıyorumdur. Sabah eve gidince onları da çizip yüklerim İnşaEllah. Selametle
kardeşim acelemiz yok ne zaman musayit olursan sana zahmet ettiricem ama çok da makbule geçecek .hayırlı işler Allah kolaylık versin