sahada cubugu birde boyle deneyelim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GERMO

Engellendi
Mal bulanındır ustam bizim flortumuz tekli veya çiftli oli, biz dörtlüden hoşlaşmıyoruz, tekli çubuk candir, ikilisi heyecandir, yinede emeğine sağlık Varol kardeşim benim, ellere çay var, bize yohmiiiii, yohmiiiii.

Turko

Uzman
4 lü sistemde çok enteresan tecrübelerim var . Kundakları sol elimde tutup sağ elimle çoluk çocuk sahibi kocaman adam biraderim e tutacağını da yürüyeceğin yere de diyip yıldırım hızında ağabey şamarı atmış ligim var . Şamarı yiyince gülmeye başladı abi gözünü hırs bürümüş altının esiri olmuşsun iki yıla kalmaz gollum gibi dolanır sın ortalıkta demişti. Bir daha ne zaman hadi desem dedektör al yoksa gelmem dedi.

furkan6560

Member
Haklısın 4 çubukla çok yanılıyor insan ve özellikle minareli çok görüyor ben sıcak bakmıyorum L çubuk daha iyi pirinç veya gümüş kaynak teli çok daha başarılı oluyor sizinde dediğiniz gibi çubukları tutan iki kişininde vücut enerjisi farklı buda büyük bir etken bence tabiki bu benim tecrübe ve görüşüm herkes farklı düşünebilir

Gcguess

Aktif Üye
Daha öncesinde tesbit ettiğim bir yer ile alakalı bu 4 lu çubukları deneme imkanım olmuştu

Birlikte gittiğimiz bir dostumuzda var ve bunlar dışında başka da birşey kullanmıyor.

Tesbitte bulunduğumuz yerde bu 4 lu çubuklarla her noktayı söyledi ama ilginç olan birşey vardı orada kendisinede sordum bunu özellikle yerleri odaları tünelleri işaretleerken çubuklar her seferinde yukarı kısıma yönlendirme yapıyordu .

Asıl büyük malzemenin yukarı kısımda olduğunu oraya bakma imkanımız olmadığı için inceleme fırsatı yakalayamadık. Ama söylediği bütün noktalar benimde daha önce tesbit ettiğim yerlerdi kendimde denedim çok ilginç gelmişti

Ustamızın da dediği gibi birinde cıva olduğunu ama normal cıva değil efsane olan cıvadan 1 gr olduğunu söyledi ben güldüm sadece yüzüme bakip inanmıyorsun degilmi dedi tabiki inanmadığımi söyledim çubuğu açıp gösterince gerçekten böyle birseyin olduğuna o zaman inandım .

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
bu anlatılan dörtlü çubuk iki kişinin kullandığı
sitede dörtlü çubuk kullanan varmı bilmiyorum ama benim şahsi düşüncem çubuk ikili olmalı ve tek kişi kullanmalı
herkesin biolojik ve radyestezik özelliklerinin farklı olduğu insanın kan grubunun bile çubuklarda farklı algılamalara yol açtığı düşünülürse iki kişinin kullandığı çubuklar hedefe götürmez diye düşünüyorum.
Abi iyi haklisinda her fantaziyi denemek mubahtir define gomu isinde

30061977

Engellendi
Daha öncesinde tesbit ettiğim bir yer ile alakalı bu 4 lu çubukları deneme imkanım olmuştu

Birlikte gittiğimiz bir dostumuzda var ve bunlar dışında başka da birşey kullanmıyor.

Tesbitte bulunduğumuz yerde bu 4 lu çubuklarla her noktayı söyledi ama ilginç olan birşey vardı orada kendisinede sordum bunu özellikle yerleri odaları tünelleri işaretleerken çubuklar her seferinde yukarı kısıma yönlendirme yapıyordu .

Asıl büyük malzemenin yukarı kısımda olduğunu oraya bakma imkanımız olmadığı için inceleme fırsatı yakalayamadık. Ama söylediği bütün noktalar benimde daha önce tesbit ettiğim yerlerdi kendimde denedim çok ilginç gelmişti

Ustamızın da dediği gibi birinde cıva olduğunu ama normal cıva değil efsane olan cıvadan 1 gr olduğunu söyledi ben güldüm sadece yüzüme bakip inanmıyorsun degilmi dedi tabiki inanmadığımi söyledim çubuğu açıp gösterince gerçekten böyle birseyin olduğuna o zaman inandım .
efsane cıva nedir acaba

Mushap

Editör
Hiç denemedim abi.kendi cubuklarımı bile birbirlerine temas ettirmiyorum.daha öncelerden videolarını izlemiştim de pek heves etmemiştim Keskingöz ustam yada sen tutarsan diğer çubukları ancak öyle deneyebiliriz :) illaki kullanan deneyen vardır bilgi verirler se bende öğrenmiş olurum.

densi

Bilgili Üye
Arkadaşlar, çubuk sadece ve sadece elektron hareketliline gider.
bu konuda mutabıkmıyız? mutabık olmayanlar, Radyestezi ilmini okusun :)

sözkonusu çubuğu yapıp denemek gerek, minerali nekadar eler veya etkilenir bilinmez?
boşluk konusundak başarısı ne olur bilinmez?
ama bilinen bir netice vardır ki;
bu çubuk veya sadece çubuk ile altın bulmak mümkün değildir.

nedeni; bütün cisimler bir biri ile elektron (iyon) alış verişi yaparlar, dolayısı ile her birinin içinde atom hareketlili oluşur ve çubuk bunu yakalar. Doğru mu? :)

Altın metalinin, metal özelliği gereği içinde atom hareketliliği gerçekleşmiyor.
veya, çevreden, altının üzerine gelen bütün iyonları, altının attığı frekanslar, o cismin çekirdeğine kadar itiyor. en fazla frekansı atan cismin atomuna kadar iterek, farklı cismi çubuk ile altın veya değerli olarak görmemizi sağlıyor.

dolayısı ile altının etrafında, iyon veya atom hareketliliği olmuyor. dolayısı ile sadece çubuk ile altın bulmak ta hayal oluyor. içinde altın bulunan mezar veya sığınağı bulmak ta imkansızdır.

güzel bir iki kelam edelim

bir alanda, çubuk ile değerli (altın) şekli almış isek, yakında muhakak altın vardır.
sizin o an bulduğunuz ise, o bölgede en çok elektron (iyon) atan cisimdir. elleme kalsın
müracaat dedektör

rast gelsin. Selametle
@ ragıp ustam
Özür dileyerek fikirlerinize katılmadığımı belirtmek isterim önce çubuklar elektron hareketliligine gider yazmışsiniz doğru fakat doğada tüm maddelerin frekans kodları farklı
Çubukla altın bulmak imkansız yazmışsınız ben buna katılmıyorum çünkü altıninda yolladığı kendine ait frekansı var
Altının etrafında atom ve iyon hareketliliği olmuyor yazmışsınız katılmıyorum çünkü alın altıni bir yere gömün çubukla hemen frekansı alırsıniz
Bence altını bulmanın zorluğu mineral ve gazın altınla aynı frekansı kullanmasından kaynaklanıyor
Birde bir alanda altın sinyali alıp mineral bulduysak yakınlarinda altın vardır yazmışsiniz bence buda yanlış çünkü mineral sadece altının yakınlarında olacak diye bir kaide yok mineral her yerde oluşabilir bir meyve çekirdeği yada gübre içindeki sebze meyve atığı hatta kömür atığı yada tuz toprakla buluşup çürümeye başaldığı anda mineral oluşmaya başlar yada bu atıklar toprakla sıkışınca gaz oluşmaya başlar bu ikiside bize altın sinyali olarak döner o kadar çok mineral var ki toprak ta işte altın bulmanın zorluğu burada başlıyor
Tabiki bunlar kendi fikirlerim bir kusurum varsa affet...

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
densi gözüm altın frekans göndermez konunuzu tam okumadım fakat durum böyledir adı çıkmış uyuyan element diye:) ama nedir kendi alanında bir enerji yükü oluşturur ve hareketsiz tüm nesnelerde durum aynıdır , diğer birçok elementde alışveriş vardır dijital anlamda ama altın mübarek yutar ama vermez , onu uyandırmak için bir çok uygulama denenmiştir vs... Çubuk ve sair metalimsi aletler toprak altındaki bu enerjiyi algılarmı? algılar fakat bunun başarı yüzdesi çubuğa uygulanan formülden geçiyor...Ritüel video başlığındaki 69 sayfaya bir göz atabilirsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...