Sahiplenilmiş

BUZ

Yeni Üye
korumalı ve sahiplenilmiş bir emareyi almak yada almaya çalışmanın ne gibi sonuçları olur bilgisi olan ustalarımın yorumlarını bekliyorum saygılar

BUZ

Yeni Üye
nerde bu millet nerde bu ustalar tatil bitmedimi :))

Kristof34

DogacıyıZ
korumalı ve sahiplenilmiş bir emareyi almak yada almaya çalışmanın ne gibi sonuçları olur bilgisi olan ustalarımın yorumlarını bekliyorum saygılar
Korkmaya bağlı sinirlerde yıpranma, ileri safhada sinirlerin hasar görmesi sonucu ağızda kayma ellerin veya ayakların tutmaması geçici felç durumu, daha ileri safhada intihara meyletme durumu bunun sonucu ölüm.

BUZ

Yeni Üye
Kristof34 tşkl cvp verdiğiniz için ustam uzak durmakmı gerek yoksa bir çözümü varmı

Kristof34

DogacıyıZ
Kristof34 tşkl cvp verdiğiniz için ustam uzak durmakmı gerek yoksa bir çözümü varmı
Herşeyin çözümü vardır ölüm hariç. Ben konuyu anlamadığım için şuan size bir çözüm yolu sunamıyorum lakin bu işlerde vakur olan kazanır yani korkan taraf kaybeder. Eeee iki taraf var ya sen korkucaksın ya o senden korkacak

sinan1987

Yeni Üye
kardeş güzel bir abdest alacaksın...... yedi defa aytel kürsi okuyup sağına solunu alta üste üfleyip yedincini okuyup içine çekeceksiin.... sonra bir fatiha 3 ihlas okuyup hediye edeceksin..ve medet şeyh abdulkadir geylani ( allahın izni ile ) deyip dalacaksın....

laila

Yeni Üye
kardeşim sen uğraşma işin ehli birine git yardım eder sana