Sahipli definenin korkunç gerçeği

CooL

Bilgili Üye
Çok şeylerde herkes hem fikir lakin unutmaki dinimizde büyü tapılma diye bazı kötülüklerden bahsediliyor ve bununda kötü üç harflilerle ben onları kullanarak yapıldığıda malum çünkü felak ben nas suresi bunun için nazil oldu ben pehgamberimiz büyü yapmayı dinimizce haram olduğunu söyledi aynı zamanda yaptıranada aynı şekilde.peki yapılan büyüler genelde ben zaman yapıldı Müslümanlıktan önce yapılanlar ve musallat olan aynı zamanda tılsım diye bahsettiğimiz büyüler yapıldı.peki burada kimler kullanıldı kötü olan üç harfliler zaten dinimizce onlara hükmetmek emir altına almak yasak ş bunu yapmışlar ve kullananlar olmuş büyüler yapılmış şuanda günümüzde olmayan büyü kitapları olduğunu ve kötü varlıkları o büyülerle kullanılabildiğinide kimse unutmasın

edirne22

Editör
@Flux
Cinlerin varlığı kur'an ayetleriyle sabittir.
Cinlerin varlığına inanmayan, kur'an ayetlerini inkar etmiş olur,
Allah muhafaza kişiyi dinden çıkarır.
bence yeniden kelime-i şehadet getir...

Son düzenleme:

Güllübahçe

Aktif Üye
Safsata mafsata bilmen hikâye güzeldi zevkle okudum olsa daha okurum.

sepetkaya

Editör
edirneli kardesim flux kardesimiz cinleri inkar etmedini yaz mis zaten.. sadece cinlerin defineyi sahiplenmesine...insanlarla iletism kurup isbirligi yapmasina pek kanaat getirmedigini bildirmis... birazdaha yorumlari dikkatli okursak sanirim ortadaki yanlis anlasilma kalkmis olur.. selametlen...

Flux

Yeni Üye
Kaan557 ve sepetkaya kardeslerim tesekkur ederim yorumlariniza :) , ama goruyorsunuz yorumlarimda sirf yanliş anlasilmamak icin tekrar tekrar vurgulama ragmen insanlar 1 satiri okumaya bile usenip on yargili davranip konuyu dahi okumadan yorum yapabiliyorlar , yine vurgulamak isterim ki kitabimda buyu yada tilsim sirt oldugu gibi inanir ve de inancimda teslimiyetimle zaten özdestir , benim büyüye yada tilsima herangi bir sözüm yok zaten guzel kardeslerim , sadece yer yuzunde kendini seytana teslim etmis rabbin adini kurhanin adini agzina alip sozum ona basini secdeye koyan cin ciyim cuncigim okurum uflerim yazarim cizerim alirim veririm diyen mahlukat turlerine cahil insanimin kapilip gitmesidir..hikayeyi anlatan arkadasin anlattigi her konuda cinler ile ilgili yani yeterince zaten cahil insanimiz var gereksizce bu hikayeleri anlatip insanimiza empoze edip dininden daha fazla uzaklastirmanin anlami ve alemi yoktur diye dusunuyorum haksizmiyim , elhamdullillah hepimiz din kardesiyiz ama 5 vakit namaz kilip hayatinda kuran acmamis dinini kitabini bilmeyen cehaletin dibine vurmus insanlar dolu bizler kendi insanimizin zihnini bu gibi seylerden temizleyip arindirmak insanim diyenin gorevidir..yorumlarimda imla hatalarim olmustur afolla kardeşler

EKO78

Yeni Üye
Selam ustalar Yok Mu Baska hikayeler

EKO78

Yeni Üye
Mal bulanındır Yok ustat ben gurbetciyim hayatimda kazma kurek vurmadim sen cok macera yasamisin abi(anlattiklarina gore)Sen anlat dinleyelim
Saygilar sevgiler

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
EKO78 üstadım bitti o kazma kürek işler herşey in Bi ilmi var. Sen seviyorsan ak Bi tane geliyo... Bu şarkıda benden sana olsun

DERVİSOGLU

Yeni Üye
İnsan tüm varlıklardan üstün yaratıldı. Korkunun ecele faydası yok sığınacak liman Rabbimizdir vesselam.