Sahte dediler canimi sıktılar

emirfk

Yeni Üye
Ahaa noluyo yaw gercegini nezaman elimize gecirecez veya gorecez.arkadas bu ne sans yaa.

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Son iki - üç ayda elime aldığım kaçıncı sahte oldu piyasada geziyor bu paralar. Şu yarasayı tutturamamışlar bir tür lü 4 ayrı şekilde HEMDE gümüşten basılmış bunlar. Para verip aldıysan geçmiş olsun.

Gerçeğinin Müzayede fiyatı 750 dolar, ortalık alıcıları 400 dolara kadar alır.

Son zamanlarda kağıt İsviçre Frangları, ABD prestij banknotları ve bu konuda geçen paralar keriz arıyor dikkat edin.

Zaten definecilik dedinmi sahte şeylere dikkat öncelik taşır

Son düzenleme:
S

sercan33

Misafir
Son iki - üç ayda elime aldığım kaçıncı sahte oldu piyasada geziyor bu paralar. Şu yarasayı tutturamamışlar bir tür lü 4 ayrı şekilde HEMDE gümüşten basılmış bunlar. Para verip aldıysan geçmiş olsun.

Gerçeğinin Müzayede fiyatı 750 dolar, ortalık alıcıları 400 dolara kadar alır.

Son zamanlarda kağıt İsviçre Frangları, ABD prestij banknotları ve bu konuda geçen paralar keriz arıyor dikkat edin.

Zaten definecilik dedinmi sahte şeylere dikkat öncelik taşır
750 dolar derken biraz dusuk geldi sanki

S

sercan33

Misafir
O alıcıyı bulmana bağlı aslında! Fazlasını verene gidersen alacağın 0 olur. Yeri Müze.
Hem sendekide acayip kondisyonluymuş sanki konudaki sahtesi gibi.
Bendeki orjinal evet kendim cikardim kayadan ve 15 bine verdim ondan dedim düşük geldi diye

S

sercan33

Misafir
Hımm iyi o halde bundan bulsak sımdı söyle 120 tane kadar ne eder? Benim matematik 0 da ? ☺
Athenadan toplu ciktigini bilmiyorum genelde tek cikiyor diye biliyorum ama 120 tane gümüş 2.8 cikarsa bana ulas.:)
Ic piyasa tanesini 3 4 bine 7 bine kadar alan var ama ic piyasa tabiki