Sahtemi orjinalmi !!! Yardimci olurmusunuz ve orjinal ise değerleri nedir

alaçamlı

Bilgili Üye
bu sitelere gir.dolaş bir bağlantı bulman lazım.ya da tanıdık varsa bi soruştur.10 sene evvel eline alıp dükkan dükkan gezdirebiliyordun.şimdi öyle yok.illa bağlantı lazım.

alaçamlı

Bilgili Üye
alım satım yapan yerler var.ama aracı gerekiyor.direkt bağlantı yok.

Darkangel34

Member
alaçamlı vallahi ben ev hanımıyım bu işlerden anlamamki ben evde kendi çapımda küçük ticaretle uğraşıyorum ünlü markaların 2.orjinal giyim çanta ayakkabı vs alıp satarım tuttum çocuğun ihtiyacı var die aldım hoş banada cazip geldi ya neyse bakalım kısmet çok teşekkür ederim yardımlarınız için zahmetler verdim beyler hepiniz sağolun

Darkangel34

Member
OsiriS merhaba bunlar mühürle takı geldi eşim mühüre kurşundan dedi takıda belli değil

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Paralar icin sunu soyleyebilirim yazilar cok derin keskin ve net bazi yerdeki betimlemelerin hatlari cok belirgin.uzerlerindeki oksitlenmeye bakincada kimyasal oldugunu dusunuyorum.birbirinden ayri donemlere ait paralar oluncada pek iyi dusunemiyor insan..bunlarin kondisyonu pek iyi degil 3 malzeme icin verilen paraa cok yuksek zaten paralar sahte gibi duruyor benim dusuncem tabikim.bana sorsalar eger ben 50 tl bile vermem bu malzemelere.

Darkangel34

Member
OsiriS ne demişler bilmediğin iş başını yakar bu arada ben zileliyim orada doğdum büyüdüm bu sayfayı takipe aldığımdan beri birşey farkettim biz hazineler içinde yaşıyormuşuz o kadar çok tanıdık işaret varki annem zilenin köyünden ennabadi karakuzu derler orada çağlayan var üstü mağara oturak var ayak izi var vs bu işi yapanlara duyrulur iyi geceler yardımlarınız için teşekkür ederim

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Valla kardesim soyle yap istersen hem sitemizi takip et hem konulara bak kendini isaretler emareler uzerinde bilgilendir.medeniyetleri arastir neyi nasil yapmislar neler yapmislar uzun zaman alir biliyorum ama ufaktan ufaktan baslayip bu islerin icine girince kendini asarsin..tabiki kulaktan duyma bilgi hurafelerle degildi bilgiyle yola cikarsan sen kazanirsin hemde bu iste bizim gibi tarihe define isine profosyonelce yaklasip bu meslegiseverek yaparsin...birde soylediklerinle alakali zamanin varsa o bolgelerin isaretlerin resimlerini ekle bakalim sana yardimci olalim mesela sitedeki resimleme konusuna bak ona gore yola cik hem bilgilenmis olursun hemde isini tam yapmis olursun..kimseye duyurma sen kendi cabanla bilginle yola cik takildigin yer olursa sor bizler hep burdayiz Allah in izniyle elimizden geldigince bilgimiz kadar sana yardimci oluruz..

Darkangel34

Member
OsiriS ben bayanım malesef 2 yaşındada oğlum var ve istanbuldayım olurda birgün gidersem mutlaka paylaşacağım sizlerle ama ilgimi çeken bir konu oldu bakalım takipteyim