Şakül-Çubuk-lecher-anteni Vb Tartışma Bölümü

kabakburgiba

Operatör
sysvol.bak kardeşim.o eline aldığın çubuk değil.öyle rasgele tutup.hiç başarılı olamazsın.başarılı olmanı istersen.AL seydi hocam var onu takip et internetten.yada git paralı ders veriyor.radyesteziyide öğrenmiş olursun.defalarca yazdım.radyestezi ayrı bi konu.ben tamamen inç değerleri ile çalışıyorum.her şeyin bi inç değeri vardır.önce bunu bulurum.hocalarıma danışırım.öyle al şakülü eline al, bi ip tak herhangi bi yerinden tut yooookkk.ben yokum gardaş.

kabakburgiba

Operatör
sysvol .şimdi ip boyunu şakülde,79 cm ayarla,şimdi git o mezara tekrar.önce eline almadan tut.sonra eline alıpta tut bakalım ne olacak.buraya yazda diğer arkadaşlarda faydalansın.yazacaksın,bak takip ediyorum:tmm. başarılar kardeşim.

Burak5553

Bilgili Üye
Degerli ustalar sakulde derinlik mezarin enini boyunu derinliyini nasil buluruz bu konulari nerden bulurum kabakburgiba kardesin eski konularini bulamadim nasil bulurum yardimci olurmusunuz selametle

Burak5553

Bilgili Üye
Bilen yok galiba yada ilgenen yok yinede Allah razi olsun

GERMO

Engellendi
Burak5553 kardeşim kusura bakma, ustamin profiline tıkla solda, konuları gostere bak, benim konularda ustalarimdan öğrendiğim, kopyala yapıştır yaptığım konular var, yeterki sakul meraklisiyim de, nasıl ilgilenilmez sakulcu ile, bulamazsan bilgi ver, ben bir defteri doldurdum hemen hemen.
Bilen yok galiba yada ilgenen yok yinede Allah razi olsun

Burak5553

Bilgili Üye
Burak5553 kardeşim kusura bakma, ustamin profiline tıkla solda, konuları gostere bak, benim konularda ustalarimdan öğrendiğim, kopyala yapıştır yaptığım konular var, yeterki sakul meraklisiyim de, nasıl ilgilenilmez sakulcu ile, bulamazsan bilgi ver, ben bir defteri doldurdum hemen hemen.
Kardes ilgin icin Allah razi olsun alinti yaptigi konulari okudum benim gibi acemi biri icin konuyu amlamak zor kabakburgiba kardesin bi iki konusunu gordum okuyup not aliyorum derinlik en boy konularini anlamadim daha aciklayici konular varsa seylermisin selametle kardes

Burak5553

Bilgili Üye
GERMO kardes sakulde bosluk bulma en boy derinlik konusunu cok arastirdim bulamadim bir iki yrrde buldum tam anlayamadim.jeton gec dusuyor genis anlatimli bi yer varsa nick atarmisin

Burak5553

Bilgili Üye
kabakburgiba ustamizin eski yazilarina bak oralarda kesin islemistir bosluk bulma konusunu.
Baktim kardes var dedim ya konuyu zamaninda katilmadigim icin anlayamadim dersi kaciran cocuk gibi.O yuzden tekrar soruyorum .selametle en eskisini alan taramayi fromda var yani 2016 yilindaki .

kabakburgiba

Operatör
Yani hiçbir oluru yok bizlere yardımcı olmanın anladığım kadarı ilede yardımcı olmayacaksin..
bir çok sitede bununla ilgili net bilgiler verdim.ip boylarını verdim.bir kitap yazacak kadar vardır.you tube de var ne ler neler.çıkmışlar bide video çekmişler,hepsini izle ,aynı şeyi söylüyorlar,biryerlerden izlemişler,hepsi birbirlerinin kopyacısı.millete caka satıyorlar.çakraymış,evetmi hayırmıymış,falan filan.inanınki hepsi boş.hepsi kopyacı.çıkısınlar sahayada görelim.neyse.diğer sitelerden bak.yardımcı olur sanırım.tabiki bazı sırlar bana saklı.

kabakburgiba

Operatör
Baktim kardes var dedim ya konuyu zamaninda katilmadigim icin anlayamadim dersi kaciran cocuk gibi.O yuzden tekrar soruyorum .selametle en eskisini alan taramayi fromda var yani 2016 yilindaki .
hadi seni biraz üzmeden basit bi formül yazayım desem,arkadaş o kadar çok kopyacı varki,ondan sonra bu bilgiyi kendi bilgisi gibi millete satıyorlar.çok bilmişlik taslıyorlar.daha önce yazdığım birçok bilgiyi almışilar yazıp duruyorlar.bende gülüyorum onlara.ilim bilmez bilim bilmez,bazılarıda kuran ı kerimi alet ediyorlar.daha neler neler.araştır uygula ve millete doğru birşeyler anlattta görelim.ondan sonrada sahada uygula.aç bi çukur 2 m derinlikte uygula bakalım göreyim seni.ama nerde klavye ci bunlar klavyeci.amaçları ne kadar çok abone olan olursa o kadar you tube den para alacaklar meşhur olacaklar.en kralınla kora kor çarpışırım.ben yanlışsam elini öper özür dilerim.işte meydan.