Sanirim bütük bir şey buldum!!değerli yorumlariniz lütfen

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tekrar yüklermisiniz foto çıkmamış

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Hocam linkte ki konuya bir bakabilir miyiz?

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
APOLLONUS daha önce de yardım istemiştim ama pek bir ses çıkmadı.

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Değerli kardeşim eser34 konularınız yeni başlık altında birleştirilmiştir. Bu aynı zamanda konuyu yeni açılmış gösterir. İyi formlar

Son düzenleme:

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Allah razı olsun hocam. Teşekkür ederim. Saygılarımla.

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bölgeniz yaşam alanı ve açılmış mezar odalarıda var sanırım videoda göründüğü kadarıyla. Ilk iki resimde değirmen veya bezirhane kalıntısı olmalı. Son iki resimde kayaların tamamı görünmediği için ne söylesek yalan olur hesabı. Bölge sık ağaçlık olduğu için sizde istediğiniz gibi bize gösteremiyorsunuz bölgeyi haliyle. Eğer bölgenin haala bakir kalan yerleri var diyorsanız kendinizden eminseniz diğer ustalarımızın dediği gibi teknik destek yardımıyla kontrol edilmeli. Çok sık ağaçlık ve görüş açısı dar olduğu için buranın işi fotoyla videoyla olacağini sanmıyorum ancak bölgeyi birebir gezip görüp gözlem yapıp şuralar şüpheli yerler araştırmaya değer diyebilecek yerleri bulmak gerekiyor

kabakburgiba

Operatör
okuyoruz inceliyoruz,takip ediyoruz.gördüklerimizden bir şey yakalarsak ,yazıyoruz.gördüklerimiz,yaşam alanı mağaralar,kalıntılar,ormanlık alan.gönül isterkisana şurda çalış diyebilelim.yerin çalışmaya m üsait bi yer APOLLONUS ustam bak neler yazmış.iyi oku.yapman gerekenleri yazmış.şu an sana yapabileceğimiz en iyi yardım bunlar.iyi araştırırsan birşeyler elde edeceğine eminim.etraf iyi gezilmeli.işi bilen birini yanına al.o zaten önce etrafı gezecek kolaçan edecek,tüm bilgileri kafasında toplayacak,değerlendirecek,ondan sonra etrafta kimler yaşamış,mezarlığı,değirmeni,kuyuyu,önce araştıracak,mağaralar hakkında genel bilgilerini toplayıp size burda çalışın diyecek.inşallah anlatabilmişimdir.maç 90 dk. daha ısınma turlarındayız.maç başlamadı.

kabakburgiba

Operatör
eser ustam.önce şu heyecanını bi yen.sakinleş,kafanı boşalt,yer kaçmıyor,ucunda ölüm de yok.demle bi çay,afiyetle iç.sigara yokkkkk haaaaaa. varsa uzun adama söylerim bak.saa sigarayı obıratırır.

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Hepinize ayrı ayrı şukran ve teşekkurlerimi sunuyorum. Hakkınızı helal edin kafa yordunuz benim için. Rolantiye aldım her gün gidip farklı notlar tutuyorum..yer bizim doğrudur, tapusunu da aldık allahın izniyle. Daha rahat çalışacaz inşallah ilerleyen safhalarda muhakkak paylaşıcam nelerle karşılaştığımı. Saygılarımla.