Şanssızlığın dip alası

ersann

Engellendi
bende bir gun tek tekci makineylen ana yola yakin bir yerde geziyorum beni ihbar etmisler ve polis geldi ve benimlen dalga gecti bulursan beni de aykir ikimiz kazalim deye ve yandaki arkadasida dedi dostuna birak o basinin belasini saten bulmus birak kazsin dursun topra dedi aldilar basini gitiler ben yine okadar cok korkmustum makinemde fatura bir sey yoktu makine elden gidecek deye.

dogan1971

Yeni Üye
Geçmiş olsun diyelim o halde.
Sonuçta cihazı aldınız sanırım.
Yasalara göre cihaz üretimi, satışı ve taşıması serbest.
Faturasını cihazın yanında mutlaka bulundurun ama.
Böylesi ve benzer durumlarda kolluk kuvvetleri klasik;
kolluk bendeyse kıllık da bende hesabı kıllık çıkarabiliyorlar.
Temastan kaçınmak en mantıklısı ...
HOCAM ŞU FATURA MUHABBETİ NEDİR HERKES AYNI ŞEYİ DİYO BİZİMKİ İKİNCİ EL ne faturası var ne kağıdı küreği napıcaz? yani faturayı taşınmada kaybettik desek olmazmı veya biryere faturamı kestircez veya keserlermi

D

deniz_efe

Misafir
HOCAM ŞU FATURA MUHABBETİ NEDİR HERKES AYNI ŞEYİ DİYO BİZİMKİ İKİNCİ EL ne faturası var ne kağıdı küreği napıcaz? yani faturayı taşınmada kaybettik desek olmazmı veya biryere faturamı kestircez veya keserlermi
Bir nevi "bu cihaz bana ait, ben satın aldım ya da mülkiyeti bana ait" durumlarının ispatı oluyor.
Fatura yoksa yenisini almakta sıkıntı olacağını sanmıyorum.
Aldığınız yere rica edin yollasınlar bir tane kopyasını.
Sitemiz sponsoru olan firmalardan biri ise işiniz daha kolay olur sanıyorum.
Markası nedir, nereden aldınız ?

dogan1971

Yeni Üye
Bir nevi "bu cihaz bana ait, ben satın aldım ya da mülkiyeti bana ait" durumlarının ispatı oluyor.
Fatura yoksa yenisini almakta sıkıntı olacağını sanmıyorum.
Aldığınız yere rica edin yollasınlar bir tane kopyasını.
Sitemiz sponsoru olan firmalardan biri ise işiniz daha kolay olur sanıyorum.
Markası nedir, nereden aldınız ?
ben elden aldım minelab euroka gold oda internetten şahıstan almış ben sordum aldığında ne fatura nede birşeyi yokmuş kim kime nezaman satmış bilmiyoruz seri numarası falan olurmu bunlarda bir bakmam lazım fatura kestirebilirsek veya seri numaradan takiben satış yapıldığı mazayı bulursak fotokopisini alırız sanırım ama türkiyede birsürü dedektör satan firma var ilginiz için kabi şükranlarımı sunarım teşekkürler.

D

deniz_efe

Misafir
ben elden aldım minelab euroka gold oda internetten şahıstan almış ben sordum aldığında ne fatura nede birşeyi yokmuş kim kime nezaman satmış bilmiyoruz seri numarası falan olurmu bunlarda bir bakmam lazım fatura kestirebilirsek veya seri numaradan takiben satış yapıldığı mazayı bulursak fotokopisini alırız sanırım ama türkiyede birsürü dedektör satan firma var ilginiz için kabi şükranlarımı sunarım teşekkürler.
Rica ederim kardeşim, bildiğimizi paylaşıyoruz hepsi bu.
@DeparDedektör arkadaşımıza ufak bir yardımımız olur mu acaba ?

DeparDedektör

Moderatör
Moderatör
@deniz_efe ve @dogan1971

Elbette yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Bize cihaz seri numaranızı gönderebilirseniz araştırabiliriz efendim.

İyi günler dileriz.

dogan1971

Yeni Üye
@deniz_efe ve @dogan1971

Elbette yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Bize cihaz seri numaranızı gönderebilirseniz araştırabiliriz efendim.

İyi günler dileriz.
dedektör minelab euroka gold s/no: 40418506497 hocam cihazın bilgileri bunlar ben elden aldım arkadaşa faturasını sordum oda ankaradan internet üzerindenbirinden almış kağıdı küreği yokdu sadece çantası vardı onuda kaybettim dedi ilginiz için çok teşekkürler saygılar.

dogan1971

Yeni Üye
@deniz_efe ve @dogan1971

İyi günler dileriz.
dedektör minelab euroka gold s/no: 40418506497 hocam cihazın bilgileri bunlar ben elden aldım arkadaşa faturasını sordum oda ankaradan internet üzerindenbirinden almış kağıdı küreği yokdu sadece çantası vardı onuda kaybettim dedi ilginiz için çok teşekkürler saygılar.

DeparDedektör

Moderatör
Moderatör
@dogan1971

Cihaz, 12/06/2013 tarihli Adana Depar Elektronik çıkışlıdır. Cihazı satın alan kişi burası ile bağlantıya geçebilir.

Saygılarımızla.