Sarkaç - Pandül

furkan6560

Member
Selam usta olta kurşunu ile sağlıklı oluyormu ben çubuk ile aynı sizin dediğiniz gibi soru cevap şeklinde çalışıyorum aynı işi kurşun sarkaç ile yapabilirmiyim

GERMO

Engellendi
Selam usta olta kurşunu ile sağlıklı oluyormu ben çubuk ile aynı sizin dediğiniz gibi soru cevap şeklinde çalışıyorum aynı işi kurşun sarkaç ile yapabilirmiyim
@furkan6560 kardeşim neden olmasın, bir bakarsın şakül daha iyi iş görür yeterki dilinden anla.

Son düzenleme:

GERMO

Engellendi
Şakülle ise, birinci hedef üzerinde metal isaretinde çalı bölgesinde, Tahmini derinlik 1,5 mt civarı
CAM SAKÜL (SOLA) =22 tur atım ise 27-58
PIRINÇ (SOLA) =22 tur atım 33-60
KURŞUN ŞAKÜL (SAĞA) =45 tur atım 23-42
NEODYUM ŞAKÜL (SAĞA ) =22 tur atım 30-62
Olmak üzere 4 yönden denendi, çalı bölgesinde, tesbit edilen hedef 1 mt kare civarı boşluk içinde, 1,5 mt civarı derinlik ölçüldü, tüm çubuklar da mıknatıs la ölçümler yapıldı, bundan sonrası siz kıymetli ustalarimin oluruna ve görüşüne kaliyor, bütün hedeflerde sadece altın işareti var, gümüş bakır demir kurşun bronz a tepki yok, hedefe 3-4 mt kala sağ çubuk titreme yapar gibi hedefe atım yapıyor, buyrun ustalarım, söz sizde, sevgi ve saygılarımı sunuyorum hepinize.

@BulursamKader25 @ÜstaD @Türk @kabakburgiba ustalarım 10 gün önce tesbit edip mıknatıs gömdüğüm alanı bugün kontrole gittim, şu sonuçlar çıktı, yer çalı etrafı U şeklinde bir bölge, değerli yorumlarınızı bekliyorum

Son düzenleme: