Satılık Alan Tarama Talebi

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Selamun Aleykum

Bir kardasimiz bir yerden haber almiş, benden "üretimi biten, altini bulan elektronik çubuktan" satin almak istedigini soyledi.
Zarf falan atmiyor, tanidigim birisi :))
Çok sasirdim. Neymis nasilmis vb.sorular sordum mesele anlasildi:

Aldiği bilgiye gore; ben ve @Sedegor usta kafa kafaya vermisiz altini %100 bulan, ayni zamanda elektronik de olan bir cihaz gelistirmisiz, 5 ay arazi testi yapip onaylamisiz ve satisa gecmisiz.

Birileri benim ve sedegor ustamin ismini kullanmiş gozukuyor.

Bu kardeşimize soylediklerimi sizlere de yazayim. Madem 1 kişi duydu, başka duyanlarda vardir.

Muhterem Kardaşlarim,
Ben kiymetli @Sedegor ustamizi şahsen tanimam, yuzyuze hic gelmedik tanismadik. Telefonunu dahi bilmem. Benim 25 senelik cubukculuk serancanimda asla elektronik bir cubuk olmamistir, olamaz da. Boyle bir cubuk sistemi cakalliktan baska birsey degildir en azindan mevcut bilgi ve tecrubelerimize gore. Hayatimda cubuk hediye ettigim cok kimse olmustur amma bir tane dahi cubuk satisim olmamistir. Yazdiğim yazilar ortada. Biz milleti kaziklayanlarin onune gecmeye calisiyoruz. Bunda da basarili oldugumuzu dusunuyorum.

Ayrica cubuk hususunda benim istisare ettigim, bilgisine basvurdugum goruslerine her zaman kiymet verdigim 3 kisi var, argecidir bu ustalarim.
İkisi sitemizde ( @Trakyali81 ve @AliÖmer ustalarimiz) biriside benim ustam, köyunde omrunu tamamlamaya calisiyor. Siteleri bilmez.

Bir cihaz gelistirip satacak olsam, bu ustalarimla gelistiririm. Ancak cubuktan standart bir cihaz çikmaz, yani dedektor gibi üret sat olmaz. Cubugun mantalitesi buna uygun değil.

Sitemizde beni şahsen taniyan 20 den fazla kardasimiz vardir. Hepsi yukarida yazdiklariminda sahididir.

Evet, duyduklarinizi benimle paylaşin bu kardasimin yaptigi gibi. Lakin benim teyit etmedigim benle alakali hicbirseye inanmayin.

Ne boyle bir calismam var,
Nede boyle bir calismanin icindeyim.

Onumuz YAPAY ZEKA donemi.
%100 ve metraj derdi olmadan sadece altini tespit edecek bir cihaz yapilabilecekse bundan sonraki surecte yapilabilir.
Bunu da elektronik alaninda devleşmis bir firma basarabilir. Ben boyle dusunuyorum.

Hepinizin bilgisine sunar,
Helalinden bol kazanclar dilerim.

sevdalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Selamun Aleykum

Bir kardasimiz bir yerden haber almiş, benden "üretimi biten, altini bulan elektronik çubuktan" satin almak istedigini soyledi.
Zarf falan atmiyor, tanidigim birisi :))
Çok sasirdim. Neymis nasilmis vb.sorular sordum mesele anlasildi:

Aldiği bilgiye gore; ben ve @Sedegor usta kafa kafaya vermisiz altini %100 bulan, ayni zamanda elektronik de olan bir cihaz gelistirmisiz, 5 ay arazi testi yapip onaylamisiz ve satisa gecmisiz.

Bu kardeşimize soylediklerimi sizlere de yazayim. Madem 1 kişi duydu, başka duyanlarda vardir.

Muhterem Kardaşlarim,
Ben kiymetli @Sedegor ustamizi şahsen tanimam, yuzyuze hic gelmedik tanismadik. Telefonunu dahi bilmem. Benim 25 senelik cubukculuk serancanimda asla elektronik bir cubuk olmamistir, olamaz da. Boyle bir cubuk sistemi cakalliktan baska birsey degildir en azindan mevcut bilgi ve tecrubelerimize gore. Hayatimda cubuk hediye ettigim cok kimse olmustur amma bir tane dahi cubuk satisim olmamistir. Yazdiğim yazilar ortada. Biz milleti kaziklayanlarin onune gecmeye calisiyoruz. Bunda da basarili oldugumuzu dusunuyorum.

Ayrica cubuk hususunda benim istisare ettigim, bilgisine basvurdugum goruslerine her zaman kiymet verdigim 3 kisi var, argecidir bu ustalarim.
İkisi sitemizde ( @Trakyali81 ve @AliÖmer ustalarimiz) biriside benim ustam, köyunde omrunu tamamlamaya calisiyor. Siteleri bilmez.

Bir cihaz gelistirip satacak olsam, bu ustalarimla gelistiririm. Ancak cubuktan standart bir cihaz çikmaz, yani dedektor gibi üret sat olmaz. Cubugun mantalitesi buna uygun değil.

Sitemizde beni şahsen taniyan 20 den fazla kardasimiz vardir. Hepsi yukarida yazdiklariminda sahididir.

Evet, duyduklarinizi benimle paylaşin bu kardasimin yaptigi gibi. Lakin benim teyit etmedigim benle alakali hicbirseye inanmayin.

Ne boyle bir calismam var,
Nede boyle bir calismanin icindeyim.

Onumuz YAPAY ZEKA donemi.
%100 ve metraj derdi olmadan sadece altini tespit edecek bir cihaz yapilabilecekse bundan sonraki surecte yapilabilir.
Bunu da elektronik alaninda devleşmis bir firma basarabilir. Ben boyle dusunuyorum.

Hepinizin bilgisine sunar,
Helalinden bol kazanclar dilerim.
Ustam ilk üye olduğum zaman öyle çubukçular vardıki öve öve bitiremedikleri cihazdan 450 tl vererek bende almıştım hemde renkleri kırmızıydı bu ustaların.. Ama senin samimiliğin bu işlerden anlamayan yeni arkadaşlara yol gösteriyor ALLAHcc razı olsun

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Kader Hocamın samimi,dürüst,aklı selim karakteri ve duruşu, kötülük ve art niyet barındıran kişilerin güvenilirliliginden pay sahibi olmaya yeltenme davranışlarınıda zaman zaman beraberinde getiriyor.
Dolambaçlı işlerinden gelen hakkaniyetsiz getirileri düştükçe veya geriledikçe farklı savunma ve pazarlama taktiklerini de beraberinde getiriyor.

Doğru yapılan ve vadedilenleri hakkıyla yerine getiren her iş veya unsurun yapay veya gayri meşru desteklere ihtiyacı yoktur.

Hocamızın zamanını çalan ve açıklama yapma noktasına getiren merkez odaktaki art niyetli kişileri kınayıp tekrarının olmamasını dilerim.

Kıyabilirsek belki bir gün patent alıp kurumsallara nitelikli bir şeyler düşünebiliriz..

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
@BulursamKader25 abi senin adını kullanarak böyle bı ise kalkışan kimse, kandırıp parasını aldigi, alacağı nin 2 katı zarar etsin inşallah. Bu site üyeleri bunlara inanmaz. Herzaman uyarıyoruz.
Amin.
Bizim sitedeki yazilari okuyanlari kandirmalari mumkun değil. Amma sektor çok buyuk. Facede, youtube de cok aktiflermis. Benim hicbir sosyal mecra hesabim yok. Acmayida dusunmuyorum. Gecmiste cok vakitlerimi heba ettim.
Herkes birgun definesohbetine gelmeli diye bekliyoruz. :)