Satılık Mağara !

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Var ustam,ama 2 side sit alanında.devlet için bir sıkıntı olmaz diye düşünüyorum,var mı sizin bildiğiniz biri?
Sit alanı sıkıntı ? yani.Net done varsa ben müzeyle anlaşırım.Çok güzel çalışma yapıyor müzedeki görevli arkadaşlar.Sende kenarda kahveni içip onları izlersin.

canahmed

Member
Sit alanı sıkıntı ? yani.Net done varsa ben müzeyle anlaşırım.Çok güzel çalışma yapıyor müzedeki görevli arkadaşlar.Sende kenarda kahveni içip onları izlersin.
Siz kimsiniz, müzeyi nasıl ayarlayacaksiniz,iş muzeyle bitiyor mu,kanitiniz var mı yapabileceğinizr dair?

vakko

Siz kimsiniz, müzeyi nasıl ayarlayacaksiniz,iş muzeyle bitiyor mu,kanitiniz var mı yapabileceğinizr dair?
Kültür ve Turizm Bakanıyım.?? Ben niye ayarliyim sana mübarek.Elindeki done sağlamsa inanıyorsan gidersin müzeye anlaşırsın müzeyle benden daha iyi sana yardımcı olurlar emin ol.İş orada bitiyor mübarek. ( MÜZE )

canahmed

Member
Kültür ve Turizm Bakanıyım.?? Ben niye ayarliyim sana mübarek.Elindeki done sağlamsa inanıyorsan gidersin müzeye anlaşırsın müzeyle benden daha iyi sana yardımcı olurlar emin ol.İş orada bitiyor mübarek. ( MÜZE )
Bildiğim kadarıyla sit alanında resmi kazıya izin vermezler,verseler de Osmanlı son padişahı öncesine ve kaya mezar vb. Ne hiç izin vermezler.

vakko

Mezar bulduğunda nasıl oluyor @vakko ? Bu arkadaslara belgeli açılmamış bir mezarı bildiğini söylesen ne olur ?
@kazama

Bu arkadaşlarla mezar işine hiç girmedim.Belge benden çözümüyle kandıra da eşkiya parasını mezarlıktan çıkartırken %40 pay aldım.En başta ne konuştuysak yerine geldi yani.Arkadaşlar sağolsun çalışıp sonuca gittiler.Mezar için yeterli net bilgiye sahip değilim.Mezarı sorabilirim net done lazımsa.

canahmed

Member
@kazama

Bu arkadaşlarla mezar işine hiç girmedim.Belge benden çözümüyle kandıra da eşkiya parasını mezarlıktan çıkartırken %40 pay aldım.En başta ne konuştuysak yerine geldi yani.Arkadaşlar sağolsun çalışıp sonuca gittiler.Mezar için yeterli net bilgiye sahip değilim.Mezarı sorabilirim net done lazımsa.
Sor ustam mezar olayını,elimde bir yerin resmi var,ama dönem soygunu yedimi bilemem,ben sanmıyorum.diger yer ise hiç sanmıyorum dönem soygunu yediğini.senin arkadaşlarının gücü nasıl yeter bilemem ,ana sen kaya ve anıt mezarı ve nasıl olacağını sor bakalım