Sayın Bulursamkader25 usta bi bakar mısın ?

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Buradan yaz Kardasim,
Ozelden yazilanlara bakma firsatumuz olmadigundan ayip olmasun arkadaslara diye mecburen ozeli kapattik.

Absalom

Member
Selamun aleyküm ustam hayırlı akşamlar. 30 yaşındayım. Yaptığınız yorumlardan ve paylaşımlardan gördüğüm üzere çubuk üzerine çok deneyimlisiniz. Ben ve kuzenim bu işlere yeni başladık elimizde birçok bakılacak yer ve işaret var. Vlf dedektör aldık ama sizde bilirsiniz ki yarım metreden daha derini göstermiyor. Lafı çok uzatmadan söylemek istiyorum ustam bu yaz için Küthahya’ya yakındaysanız eğer sizi hem birkaç gün otelde misafir etsek hem bize çubuk işinin inceliklerini gösterseniz hem de birkaç yere birlikte baksak mümkün müdür? Forumdaki yazdığınız cevapların samimiyetine güvenerek bu mesajı attım hatam olduysa affola. Hayırlı akşamlar.

Turko

Uzman
Selamun aleyküm ustam hayırlı akşamlar. 30 yaşındayım. Yaptığınız yorumlardan ve paylaşımlardan gördüğüm üzere çubuk üzerine çok deneyimlisiniz. Ben ve kuzenim bu işlere yeni başladık elimizde birçok bakılacak yer ve işaret var. Vlf dedektör aldık ama sizde bilirsiniz ki yarım metreden daha derini göstermiyor. Lafı çok uzatmadan söylemek istiyorum ustam bu yaz için Küthahya’ya yakındaysanız eğer sizi hem birkaç gün otelde misafir etsek hem bize çubuk işinin inceliklerini gösterseniz hem de birkaç yere birlikte baksak mümkün müdür? Forumdaki yazdığınız cevapların samimiyetine güvenerek bu mesajı attım hatam olduysa affola. Hayırlı akşamlar.
Çay var mı ? Çay olmaz sa sahne almaz . Prensipleri var . Abim çubuk işinin piridir , azı dişidir , arazinin içinden geçer doğru yere davet attın bakalım gidecek mi.

Absalom

Member
Ustam çay da var çorba da var kebap da var ustam ne isterse temin ederiz inşallah

BulursamKader25

Aleyküm Selam,
Kardaşım güzel düşüncelerinizden dolayı teşekkür ederim. Ben Konya da ikamet ediyorum.
Geçen hafta anjiyo oldum. Elhamdülillah şu an iyim. Lakin hassasiyet devam ediyor.
Allah cc nasip ederse tam olarak sağlığıma kavuşursam olabilir.
Özel bir şirkette satış müdürü olarak çalışıyorum. Bu nedenle,
Sık seyahat eden birisi sayılırım. Nasip olursa sizin o taraflardan geçerken size de uğrarız.
Çubukta size anlatacağım ve göstereceğim şeyler için 3-4 saat yeterli olur.
Gerisi sizdeki enerji ve bol arazi tatbikatına bağlı.
Bu çalışmadan sonra bakılacak 2-3 yere siz bakarsınız, bende kontrolünü yaparım inşallah.

Absalom

Member
BulursamKader25 Allah razı olsun ustam inşallah Ramazan bayramı sonrasına kadar sağlığınıza tam anlamıyla kavuşursunuz. 3-4 saat bişe hemen gösterip gitmek olmaz usta misafirimiz de olursun hem bi mangal yaparız hem gezeriz hem öğreniriz inşallah. Ölmez sağ olursak haziran için görüşelim Allah nasip ederse

BulursamKader25

@BulursamKader25 Allah razı olsun ustam inşallah Ramazan bayramı sonrasına kadar sağlığınıza tam anlamıyla kavuşursunuz. 3-4 saat bişe hemen gösterip gitmek olmaz usta misafirimiz de olursun hem bi mangal yaparız hem gezeriz hem öğreniriz inşallah. Ölmez sağ olursak haziran için görüşelim Allah nasip ederse
Olur İnşallah.

Muhammet2552

Yeni Üye
Aleyküm Selam,
Kardaşım güzel düşüncelerinizden dolayı teşekkür ederim. Ben Konya da ikamet ediyorum.
Geçen hafta anjiyo oldum. Elhamdülillah şu an iyim. Lakin hassasiyet devam ediyor.
Allah cc nasip ederse tam olarak sağlığıma kavuşursam olabilir.
Özel bir şirkette satış müdürü olarak çalışıyorum. Bu nedenle,
Sık seyahat eden birisi sayılırım. Nasip olursa sizin o taraflardan geçerken size de uğrarız.
Çubukta size anlatacağım ve göstereceğim şeyler için 3-4 saat yeterli olur.
Gerisi sizdeki enerji ve bol arazi tatbikatına bağlı.
Bu çalışmadan sonra bakılacak 2-3 yere siz bakarsınız, bende kontrolünü yaparım inşallah.
Ustam çok geçmiş olsun Allah şifalar versin ben sizi çok seviyorum Allah için inşallah tez zamanda iy olursunuz.

BulursamKader25

Ustam çok geçmiş olsun Allah şifalar versin ben sizi çok seviyorum Allah için inşallah tez zamanda iy olursunuz.
Allah cc razı olsun kardeşim. Çok teşekkür ederim.

Kalplerde sevgiyi yaratan Cenabı Mevladır cc.
Bizde sizleri seviyoruz.

orcun

Member
BulursamKader25 abi, geçmiş olsun, Allah daimi şifa versin inşallah. (Yazılanları okurken gördüm bir geçmiş olsun demek istedim abi.)