Sayin ustalar, Burası Anıt Mezar Mıdır..?

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
oy oy oy Maşallah ne güzel yerlerde geziyorsunuz.

resimleri hiç de iyi çekmemişin, size bir ayran ikramı cezası vermemiz lazım :)

şimdi ben yemeğe çıkıyorum inşallah. Elinizde başka resimler varsa yükleyin.

özellikle yan tarafların. yemekten sonra bakalım.

Bhr1013

Member
Arkadas gonderdi fotolari simdi ben gidip fotolayacam

A-R-E-S

Member
Ben dogal oldugunu dusunmuyorum lakin cok fazla tahribe ugramis gibi .iklim kosullarinin serr oldgunu dusunuyorum bulundugunuz yerde

ragıp

Uzman
evet yer güzel
dediğiniz gibi anıt mezar da olabilir
4 cepheden geniş
sonra ise yakın çekimler gerekli
yer yer ıslatarak fotoğraflanmalı
bir kaç gözüme çarpan oldu

hadi hayırlısı
selametle

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 136689 Ekli dosyayı görüntüle 136691 Ekli dosyayı görüntüle 136692
Doğallığı tartisilir ama degerli yorumlarinizi alabilirmiyim simdiden tesekkurler

Selamunaleykum

Kardesim gorebilecek en guzel gorsellerden birini yayinlamissiniz tesekkurler. Ilk resim uzulerek soylemeliyimki kasaymis ve alinmis bu benim fikrim.
Buranin medeniyeti hakkinda bilgi paylasabilirmisiniz, ibadethane olma olasiligina ihtimal dahi veemiyorum umarim yanilmiyorumdur. Cunki acilan kasa buranin bur mezarininda oldugunun belirtisidir. burada onemli kisiye ait mezar oldugunu dusunuyorum. Ikinci resimde ortada sandik gibi duran kayayi bir insan tasiyor ve sandigin uzerindede oturan bir boga cok net gorunuyor. Bakis istikameti ikinci resme gore sag taraf, baktigi yonde baska bir isareti olmasi gerekiyor ki mezara ulasabilelim. Varsa elinizde ikinci ve ucuncu resmin yere kadar olan daha net cekilmis resimleri ve baktigi yonun resimlerini paylasabilirmisiniz. Ikincisi ustte boganin oturdugu sandik gibi olan tasin mezar olma olasiliginida goz ardi etmemeliyiz ve resme giren kayanin komplesinin incelenmesi lazim.
Selametle kal kardesim

Son düzenleme:

DİVANE

Moderatör
Moderatör
1 deki işaret kuşa benziyor orayı temizleyip net işçilik varmı bakarsınız 2 de kapağa benziyor üzerindeki artımı doğal çatlakmı ayrıca boşluk kontrolüde yapınız 3 deki ne olduğunu çıkaramadım ama baktığı yönü resimlerseniz konu uzmanı değerli ustalarımız yorumlarını her zaman olduğu gibi esirgemezler saygılarEkli dosyayı görüntüle 136738

DİVANE

Moderatör
Moderatör
mayhem ustam benden önce davranmışsınız saygılar