Sayin ustalar, Burası Anıt Mezar Mıdır..?

palaks

Aktif Üye
işçilikli bi yer eşkiya işine benzettim ama bu eşkiyaların gömüleri hakikaten zordur, bulması ustalık ister rastgele

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Muhterem
burada hem mezar hem eskiya emaneti olacak. ÖMER HATTAB ustadimiz gordugunde sembolleri size cizecektir. Biraz ugrasanlar olmus. Yanlis calismislar.

Kaliteli bir makina ile ust dahil olmak uzere 5 cepheden isaretler-semboller yakin uzak cok iyi resimlenmeli. Baktigi istikamette kuru-sulu bir dere olacak. Oralari da resimleyin imkan elverdikce.
Bu sembollerin bir kismini oralarda gormeniz lazim.

Sizin alan 100-500 metreye kadar uzanmasi
da normaldir. Alani iyice gezin. Soru isareti olacak her yeri inceleyiniz, resimleyin.

Cubuk veya makina var mi?

PReSCoLD

Yeni Üye
Kayanın üzerinde mezar çiçeği var, kayanın kendisinde mezar olabilir mi ?

Bhr1013

Member
Yorumlariniz icin tesekkurler hepsini degerlendircem burasi kervan yolu uzerinde daha oncede actigim bi konu buraya cok yakin burasi bursa yesil da diye geciyo

Bhr1013

Member
Cubuk var insan suetinin baktigi yonde noktaliyor elimde fotolar var ama net pek cekmedigi icin yukleme yapamiyorum

mavikorku

Moderatör
Moderatör
Bir kaç nokta var gizli kasalar diyebileceğim. Ama yorumları bekliyorum bakalım kimler dediklerime yaklaşacak? 2 Kaya yapısıda birbirinden farklı belli olmasın diye soldaki (çıkıntısı olan yerin) kayaya sağdakinden karıştırılmış.
Güzel şeyler var bakalım biraz daha şenlensin ortam ;)