Sedegor Banı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Efsane Sedegor

Yeni Üye
Arkadaşlar ben Sedegor

Başka bir sitede açtıgım konuyu paylaşıp Aranızdan ayrılıyorum! Zaten alacagım bir şey yok zaman kaybınada gerek yok.
Bu konuyu bana Ban atan Sitelere kopyalayıp gerekli tartışmalı konulara ekleyen biri çıkarsa sevinirim.

Yaptıgım en büyük yanlış her platformda bildigim, bizzat gördügüm dogruları yazmak oldu. Çünkü yazılan yorumlar, kopya alıntılar, bölgeden bölgeye degişen dogru bilinen yanlışlar bir zamanlar beni boşuna çok çalıştırdı. Sonuç ihtibarıyla yılmadık bir şekilde dogruyu bulduk ama bu sitelerde degil malisef. Edindigimiz bilgileride tutup insanlık için yazmaya calıştık.

Tabii her şeyi bildigimizi iddia etmiyoruz, eksiklerimizi tamamlıyoruz.

Girdigim her siteyi benimseyen dışardan gelecek tehdidlere gerekirse karşı cıkacak bir yaklaşımım oldugundan, çogu yönetimdeki sözde renkliler sorgusuz idam etmiştir beni !

Daha gecen Sözde Binbaşıyım diyen bir adam, Müze Müdürlügünden tutun, Bakanlıga kadar kaçak kazı hususunda Devletin organlarını zan altında bırakan ithamlarda bulunmuş.

O Sitedeki üyeler aceba karşımızda kim var, yazacaklarımız sonuçu ne dogacak Bu Binbaşı denen şahış adam aldırıyor, illegal kaçak kazı yapıyor devletle birlikte suç işledigini yazıyor, başımıza bir iş gelirmi diye çekinirken,
Sözde yönetim bunu görmeyip, tehtide baş kaldıran Sedegore sorgusuz ban atıyır. Ha bunu ben siteden yönetimden önce üyeler için yaptım. Biliyorumki Yönetim için boş laf olsun üye kalabalıgı olsun reklam gelsin gerisi önem arz etmez! Tabii bu ilk degildi, Sedegor dogruları sorar yanlışların karşısında dururdu.
Neyse kimseden af dileyecek degilim, bir zamanların kapıdan kovulup bacadan giren Sedegoru yok.

Var ve olacakta başka bir platformda kendi sitesinde kendi kanalında olacak bundan sonra !
Şimdi bu konunun bu siteyle ne alakası var ? Belki hiç yok belkide var, üç dört site yönetimi arasında ya kankalar var, ya başka niclerle aynı kişiler var, yada oralardaki üyelerin gezdigi siteler diyelim. Burdanda oraya cevap diyelim. Çünkü artık başka nicle tanımaz insanlar beni başka isimle anlamaz insanlar beni. Bir yandan Dostlara Hoşcakal derken diger yandan Başka yollarla yeni bir vizyon yeni bir pencereden görüşmek dilegi ile. Çünkü artık üç gün konuşur ertesi gün ban atılır bilgi ve tecrubeye erişmisiz. Meyve veren agaç taşlanır. Küfretmedim, etmişsem sitenin ve bir çok şeyden habersiz üyelerin iyiligi için etmişimdir. Adam cıkacak hem Rütbeyim deyip hem devleti zan altında bırakacak, Sedegor sen hangi parelel yapıdansın diye sormayacak. Utanması gerekenler Bana Ban atanlardır ! İşi bilmeyen görevini dogru yapmayanlardır ! Mesele Küfür degil, bilinen yanlışların, dogruya sevkini kaldıramayış veya tamamen bilinçsizliktendir !

Verdigim mesaj banım kalksın diye degil, sorgusuz infazın dogrusudur. Banı kaldırsalar üstüne Adminlik verseler umrumda olmaz geri girip iki satır yazmam.
Dost bildigimiz Site sahiplerinin başka isim altında, olayları geriden izleyip karışmamasıda başka bir mesele !!! Boynuz kulagı geçtide bu sitelerin sayesinde degil, dogru yerleri bilgileri buldugundan geçti !

Efsane Sedegor

Yeni Üye
SEDEGOR Gardaşımm | Define Sohbeti - Define İşaretleri Çözümü

Adamlar burda tartışıyor mesele küfür etmişim. Ben kime küfredecegimi iyi bilirim. Binbaşıyım diyen adamada küfretmedim. Kendini bilmez, dengesiz bir adam çıkmış konuşuyordu haddini bildirdim o kadar.

Şu arkamdan atan üyelere yazıklar olsun demekki hiç bir şeyi anlatamamışız. İnsanlıga iyilik yapalım diye gecemizi gündüzümüzü Nankörkörlere harcamısız !!! Arkamızdan savunanlarada hakkımız helal olsun.

Daha gecen gün sitede ispitci var diyen oldu isim silindi saklandı. Konu açıp sordum, yönetimin cevabı üç günlük niyetini bilmedigimiz adamın sözünemi itibar edecegiz denildi ))) Peki bu gün adama sormazlarmı üç günlük Binbaşıyım diyen 30.061977 nicli adam kim ))) Yani bahaneye gerek yok artık kaldıramıyorsunuz dogruları yalan ve yanlışıda bir anda silemiyorsunuz .

Kim olsa Sedegor u silerdi )))) Yada silebilecegini zannederdi. Her şey yeni başlıyor başlayacak !!! Başka birilerinin aile ortak şirketlerinde degil.
Kendi yerimizde kendi platformumuzda. Haaa degecekmi ? Nankörleri eleyip Hak edenlere gerekeni verdigin sürece degecek. Bu güne kadar yazdıklarımız yazacaklarımızın binde biri degil.

İşe yaramaz bilgilerin gevezesi çok olur, işe yarayan bilgilerde degmez yerlerde yazılacagı kadar yazılır.

Adam gibi adamlar silindi gitti en son ben kalmıştım )))) Hayırlı olsun son kaybınız !!!

Üç günlük dünya fırıldak olmaya degmez! Birini susturup arkasından o adamı itham edenlere hiç bir şey demiyor. Degmeyecek kişilere zaman harcadıgımdan kendimi suçluyorum.

Beni Adresimden aldıracak Binbaşıyı merak eden olursada henüz gelen giden olmadı. Ama ben buldum garibi, bir şey yapacakta degilim. Her şey dengi dengine. Düşmanım varsa benden güçlü olsunki degerimi anlayayım ! Bizden güçsüze biz el uzatmayız !

Son düzenleme:

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Hangi üye bağlanırsa bu tür veya buna benzer durumlar oluşuyor.
Biri ban yiyorsa , ne yazdığı silinmemeli ve değistirilmemeli.
Kimse de X üyenin neden üzeri çizildi diye soru sormamalı. Merak eden girip açmalı, okumalı, görmeli..
Kurallar hickimse için esnetilmemeli. Çok önceden banlanmaliydi! Neden banlandi? Idare edilemez mıydı? Iyi adamdı! Gibi geyiklere de kimse girmemeli.
Banlanan şahıs da başka nick ile girip kendini savunmak ya da başkasını itham altında bırakmamalı. Ayıbı ortada olmalı ki yüzü olmamalı.

Tekliftir ;
Yönetim olarak sabit konu acın. Yapın ismini "Banlananlar" diye. Kim banlandiysa sarfettiği paragrafı tam olarak yayınlayın. Küfürse de olduğu gibi kalsın çok mu zor ?

Çoluk çocuk muhabbetine dönüyor ortalık..
Kalite düşüyor, seviye tartışılıyor, dost-arkadaş değil miydik ithamlari başlıyor vs vs.

Kalıcı çözüm üretiniz sayın yönetim..

Efsane Sedegor

Yeni Üye
Trakyalı81 Öyle bir şey olmaz, itibar kaybedildiginde site satılır, isim nick degiştirilir yine oldugu gibi devam edilir. Neyse artık aranızda halledersiniz. Biz yıllardır söyledik hep suçlu olduk. Allah hepinizin yardımcısı olsun.
Ne yazmışsam gariban umut peşindeki insanlar için yazmışımdır. Allah a emanet olun.

Koray Kor

Admin
Administrator
Merhaba,

Bu güne kadar define sohbetine yaptığınız katkılardan dolayı teşekkür ederiz. biz define sohbeti olarak hakkımızı helal ediyoruz, sizde helal edin.

Ayrıca yakın zamanda cezanızın kalkmayacağını bilmenizi isterim.

Gereksiz sohbetlere sebep olacağı düşünülerek konu işleme kapatılmıştır.

Bilginize.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...