Sedegor ustam Okuyun Lütfen!

pusula17

Engellendi
Kendimi yanlış anlaşılmaktan çok rahatsız oluyorum. Sedegor ustam siz beni komple yanlış anladın :D Ben kayıt olmadan önce hatta birkaç kerede dile getirdim.
Birisi köyünde kilisenin malını destekleyen işaretler atmıştı haçlı yazılı işte master ustam yani Sedegor adama baya yardım etti en son siz büyük dağa yönlendirdiniz işte ondan sonra adam arazi oldu ondan sonrada zaten siteye kayıt oldum Hatta siz bana değişik figürler adlı konumda öyle bir yardım ettinizki ben beceremediğim için sonuç :( oldu.

Şimdide konuda öyle yazdım yanlış anladıız sayın ustam benim saygıyla takip ettiğim özelden arada mesaj attığım yerler hakkında ufak tüyolar aldım birkaç kere Allah razı olsun.Şimdide yorumu görünce içime dert oldu aksi ya elektrik gitti :D 30 dakkadır bekliyorum mesaj yazıyım diye ustam beni yanlış anlamış diye en sonunda şuandada yazıyorum.Son olarakta nil ustanın olayını görünce yani öğrenmek istiyordum ama çevirmen olayı olsun işte seriallenmiş filan . ., 7 hane olayını ve neyse velhasıl kelam.
Sedegor USTAM sen beni yanlış anladın,
içimdeki dertide dökmüş oldum sevip sayıyorum sizi ustam gerçekten.Halada biraz canım sıkıldı sizi tanımıyormuşum gibi oldum sikke fotoğrafınız vardı yanları yukarı içi oyuk olandan athenanın arka yüzü gibi olanından :D yorum bekliyorum ustam.

pusula17

Engellendi
Sedegor eyvallah ustam söylemek istedim yoksa içimde kalırdı iyi akşamlar.Bu arada ustam şu renkleri hallettim gibi bana yolladıgın yerde tekrar cekim yapmak istiyorum iznin olursa o metal olayını deneyecegim sana attıgım kırmızı yerler aslında boşluk şuanda çözdü.m metali ayrıca programdaki in derinlik degil konu açılırsa oraya bilgilendirme içinde tekrar yazacagım geliştirmek gerek çok eksik var.:D iyi akşamlar ustam

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Sedegor eyvallah ustam söylemek istedim yoksa içimde kalırdı iyi akşamlar.Bu arada ustam şu renkleri hallettim gibi bana yolladıgın yerde tekrar cekim yapmak istiyorum iznin olursa o metal olayını deneyecegim sana attıgım kırmızı yerler aslında boşluk şuanda çözdü.m metali ayrıca programdaki in derinlik degil konu açılırsa oraya bilgilendirme içinde tekrar yazacagım geliştirmek gerek çok eksik var.:D iyi akşamlar ustam
Abisi izin senin elbette. İstediğin kadar bak. Çizim yaptığım yerler boşluk ve 6 ila 9 metre arasında değişiyor derinlik. Ayrıca toprak dolgu var.

Altaki veriyi yakaladıgın zaman iş biter.

Buna göre metal gaz kaya toprak ve boşluk hepsi var yani.
Bu çekim bizim kullandığımız yöntem değil tabi. Onun için nasıl olur nasıl bakılır sorma :) bilsem zaten biliyorsun paylaşırım.

Son düzenleme:

Barut6868

Yeni Üye
Arkadaslar say oyma mağra actik kapisi taslarla örulmus ve üzeri toprakti iceri girdigimizde iki bölmeydi bir tarafi sanki hayvan bağlanma yeri gibi bir delik vardi ve önünde hayvannin yemek yemesi icin oyulmus bir yer var ve sayda oyma var yan bölme boş tabani taşlarla kapatilmis ve kum serilmiş icinde kurbalar vardi