şehadetinin 10. Yilinda saygi ve rahmetle aniyoruz

odin

Editör
Cigerim yanıyor! Allah Rahmet Eylesin. Yine 25 Mart ama halâ katiller ortada. Katillerin Allah belasını versin. Böylesi Adaletede Nalet olsun. Zerre kadar Adalet yok bu Ülkede! Hep cep doldurma peşindeler ! Birde Dini İmanı alet ederler! Bilipte susanada Nalet olsun! Ülkeyi paralel yapıdan temizlediler sözde! Üç beş çapulcu içerde belki çogu suçsuz, gerisi nerde ? Asıl şuçlular hala tepemizde! 15 temmuzda oyun içinde oyunla 255 vatandaşı canından edenede Nalet olsun.

Bu gün sözde Hür Özde halâ esir bir devletiz! Allah Bize Bu millete zeval vermesin Yönetenlere Siyasi partilerdeki yular takılmış insanlara bakıpta Kahr eylemesin!
boyle demeyeydin iyiydi, adam zaten kimvurduya gitti

sepetkaya

Editör
Sedegor usta bende senin gibi yazacağım çok şey varda, çizik yemeyelim politikaya girmeyelim diye yazmıyorum, Muhsin başkanın şahadeti derinden yaraladı sevenlerini herkesi bu olayı sayfa sayfa yazsak bitiremeyiz, sebep olanların ki malum kim olduğu Allah belasını versin ahirette ellerimiz yakasında olsun insallah.. Fetö yapmış mış ne fetosü la... Fetonunde bu canilerinde ta a....

densi

Bilgili Üye
Sedegor;580647Cigerim yanıyor! Allah Rahmet Eylesin. Yine 25 Mart ama halâ katiller ortada. Katillerin Allah belasını versin. Böylesi Adaletede Nalet olsun. Zerre kadar Adalet yok bu Ülkede! Hep cep doldurma peşindeler ! Birde Dini İmanı alet ederler! Bilipte susanada Nalet olsun! Ülkeyi paralel yapıdan temizlediler sözde! Üç beş çapulcu içerde belki çogu suçsuz' Alıntı:
evet katiller hala yakalanmadı, başkatil pensilvanyadaki i.ne buradaki tetikçiler var cia var MOSSAD var Türk düşmanlarının tekmili birden komplonun parçası bu dava ahirete kalacak diye korkuyorum

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Her dinlediğimde başka duygular yaşıyorum ve ağlıyorum, ağlıyorum, ağlıyorum.

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bildiğim çok şey var, daha bilmediklerimde var. Pek çok insanında bildiği şeylerde var bu cinayetle ilgili. Ama söylenmiyor işte, söyletmiyorlar. Söylesek reisi şehit eden p.venkler den daha suçlu çıkarırlar. Bizim oralarda " sebep gözün kör olsun" derler. Sebep olanların soyu kurusun

sepetkaya

Editör
BulursamKader25 usta ne yaptın sen ya tuylerim diken oldu, ciğerlerim darmaduman oldu, duygu patlaması yaşayacaktim az kalsın, eşim çocuğum yanımda yerim dar..Allah razı olsun ağabey senden, etkileyici paylaşım olmuş..

Hepinize katılıyorum.Gerçek bir dava adamıydı.Eşsiz bir vatanseverdi.Anlatmakla bitmez de.......

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Çok değerli ve sevdiğimiz bir sofi ağabeyimizdi. Allah O'na bunu yapanların yanında bırakmasın inşallah. Allah rahmet etsin.

Tastan

Editör
Mekanın cennet olsun reis sen kahpe bir oyunla bize veda etsende senin yolunda binler onbinler var seni yaşatacak yoluna baş koyacak başını dik tutacak RAHAT oL sen bir ölür bin diriliriz biz REİS...