Şelale altında haça benzeyen karışık çizgiler ve dikkat çeken birkaç ayrıntı

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Selam dostlar.
Burası ormanlık bir alanda şelale ve çevresi.Öncelikle dikkatimi çeken şelalenin hemen altında haça benzettiğim,ama birazdan resimlerde de göreceğiniz gibi sadece belli açılardan bakınca haça benzeyen diğer açılardan birşeye benzemeyen karışık çizgiler.Çizgilerin bazı yerlerinde el işçiliğiyle yapıldığı izlenimi var.Bir kısmı da doğal gibi.Üzeri yaprak ve yosunlarla kaplıydı.Temizleyip ortaya ne çıkacak diye baktım.Şimdi de sizlerin görüşlerine sunuyorum.

Karşıdan bakıldığında yaklaşık 2 metre boyunda muntazam bir haç görüntüsü var.

Alttan bakıldığında baklava dilimi gibi ilginç bir görüntü var.

Baş taraftan bakıldığında ise birşeye benzemiyor.Ya da ben benzetemedim.

Etrafı da görelim derseniz;

Bunlarda dikkatimi çeken diğer ayrıntılar,

Durum gördüğünüz gibi.Değerli yorumlarınızı bekliyorum.
Saygılar...

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Selamun aleyküm arkadaşım yerin çok güzel ceptelefonundan girdiğim için çok yorum yapamıyorum akşama pc dendaha iyi bakarım
Bu arada burada tek yerde değil 4 veya 5 yere dağılmış mal var.. Büyük 1 ihtimalle.... hayırlısı olsun rast gele

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Selamun aleyküm arkadaşım yerin çok güzel ceptelefonundan girdiğim için çok yorum yapamıyorum akşama pc dendaha iyi bakarım
Bu arada burada tek yerde değil 4 veya 5 yere dağılmış mal var.. Büyük 1 ihtimalle.... hayırlısı olsun rast gele
Aleyküm selam kardeşim.Bu yerle ilgili pek umudum yoktu doğrusu.Değerli yorumlarını bekliyorum.Tabii diğer ustalarında.Hayırlı olur inşallah.

Blackjest

Member
Aleykum selam ustadım yeriniz guzele benziyo hacın yukarı kolu daha uzun sanki goz ucuyla, ona benzer ısaret ust tarafta olabılır

Smokin

Moderatör
Moderatör
Hem haç hemde Kılıç. Benim şahsi fikrim Kılıç

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Boşluk dediğin yerin resmi varmı ? Zamane soygunumu yemiştir diye kontrol etmek lazım.

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
S.A.DEĞERLİ uçanhollandalı USTAM HAÇABENZEYEN YERİ İYİ BİR ŞEKİLDE İNCELE İŞÇİLİK OLUPTA HAÇ OLURSA ZENGİN OLDUN DEMEK .
DEĞERLİ USTAM UZUN TARAFINI TAKİBP ET ESAS HAÇ ŞELALENIN SUYU YERLE(TOPRAKLABİRLEŞTIĞI NOKTA'ADA OLMALIYDI.
SUYUN İL DÜKÜLDÜĞÜ YERDE YAKLAŞIK 1-METRE ENİ 2-METRE BOYO BİR TAŞ VE O TAŞTA HAÇ VEYA BENZERİ BİR İŞARET VARMI?.

DEĞERLİ uçanhollandalı
USTAM ELİMİZDE BİR ŞELALE VE BİR DE HAÇ VAR SAYALIM.
ÇÖZÜMÜ;
ŞELALE KENDİ ZAMANINDA BÜYÜK OLUP SUYUN BU HAÇIN ÜZERİNE DÖKÜLDÜĞÜ KABUL EDELİM O ZAMAN BU HAÇIN ALTINDA BİR KAZAN PARA OLUP BU MÜJDESİDİR BU DOĞRU ÇIKARSA ANA PARAYI DAHA BASİT OLUP ÇÖZÜMÜ ÇOK KOLAYIDIR DEDİĞİMİ YAP HEP BERABER BU İŞARETİ ÇÖZERİZ İNŞŞALLAH SONUCU BİLDİR GEREKİRSE ÖZELDE MESAJ AT YADA ETİKETLENDIR YOKSA UNUTURUM ŞİMDİLİK BU KADAR.

DİKKAT ET BAŞKA İŞARETLER DE OLMALI ÖRNEK BALIK VS GİBİ.

SAYGILAR VE SEVGİLER.

Turko

Uzman
Kılıç olmasın ?

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
ALLAH ALAAHHH yine yorum resimlerini yükleyemedim .. az önce ki yoruma resim yolladım buraya yollayamadım

nasıl iş bu .. yoksa sınırlı sayıdamı resimli yorum yapabiliyoruz ...

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
S.A.DEĞERLİ uçanhollandalı USTAM HAÇABENZEYEN YERİ İYİ BİR ŞEKİLDE İNCELE İŞÇİLİK OLUPTA HAÇ OLURSA ZENGİN OLDUN DEMEK .
DEĞERLİ USTAM UZUN TARAFINI TAKİBP ET ESAS HAÇ ŞELALENIN SUYU YERLE(TOPRAKLABİRLEŞTIĞI NOKTA'ADA OLMALIYDI.
SUYUN İL DÜKÜLDÜĞÜ YERDE YAKLAŞIK 1-METRE ENİ 2-METRE BOYO BİR TAŞ VE O TAŞTA HAÇ VEYA BENZERİ BİR İŞARET VARMI?.

DEĞERLİ uçanhollandalı
USTAM ELİMİZDE BİR ŞELALE VE BİR DE HAÇ VAR SAYALIM.
ÇÖZÜMÜ;
ŞELALE KENDİ ZAMANINDA BÜYÜK OLUP SUYUN BU HAÇIN ÜZERİNE DÖKÜLDÜĞÜ KABUL EDELİM O ZAMAN BU HAÇIN ALTINDA BİR KAZAN PARA OLUP BU MÜJDESİDİR BU DOĞRU ÇIKARSA ANA PARAYI DAHA BASİT OLUP ÇÖZÜMÜ ÇOK KOLAYIDIR DEDİĞİMİ YAP HEP BERABER BU İŞARETİ ÇÖZERİZ İNŞŞALLAH SONUCU BİLDİR GEREKİRSE ÖZELDE MESAJ AT YADA ETİKETLENDIR YOKSA UNUTURUM ŞİMDİLİK BU KADAR.

DİKKAT ET BAŞKA İŞARETLER DE OLMALI ÖRNEK BALIK VS GİBİ.

SAYGILAR VE SEVGİLER.

Üstadım bahsettiğiniz kaya bu iki kayanın gölgesindeki kaya olmasın. Üzerinde + ya da X görünüyor.

Ekli dosyayı görüntüle 137986

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
üstadım bahsettiğiniz kaya bu iki kayanın gölgesindeki kaya olmasın. üzerinde + ya da x görünüyor.

Ekli dosyayı görüntüle 137986
değerli ustam aziz dostumişaretin ucu orayi gösteriyor konu sahibi ustamiz incelesin yeni resim ve detayli bilgi versin hepsini bir değerlendiririz dahada başka işaretler çikar burada ahim şahim işaret olmaz suyun aşimi ve kireçleme den dolayi işaretler deforme olmuştur çok iyi incelemelidir.

Saygilar ve sevgiler.