Şelale de ok ve istavroz işareti

Blue.

Editör
Şelale ne kadar uzak ve kaç defa kazan gölü yapıyor yada kaç şarlak._?
Ustam şelaler birbirine yakın 3 âdet ayrı dere de var bölgede üç derede şelale ve sarlak lar mevcut sarlak baya var bölgede ama Kazan dere bitane var foto videoda alma burası havuz Gibi yuvarlak yaz kış yaz halı sıva oluyor net fotoda

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Ustam bu oklar bölgeye yakın bölgede
İhsallaha diğer oklar yakında fotosunu bizzat atacağım
Sevgili kardeşim Her görüntü seni aldatmasın bu resimdeki okunda ölçüleri lazım. Anlasana artık kimse koyduğu şeyi ok ile işte okun baktığı yerde diye göstermez. Bazı istisnai mezarlar dışında.
Bu resme bakıpda okun yönü seni yanıltır döner durursunEkli dosyayı görüntüle 264069

R00T

Profesyonel
Co Admin
Mümkünse aynı kayada ki işaretlerin aynısını bir kadığa çizsinler bakalım.
Ayrı kayada ki işaret ayrı kağıda. Ok ne yöne ise örneyin güneydoğu yazılsın yönüde.
Ona göre net okuma yapalım.
Ha bide okların ölçüsüde önemlidir.

Blue.

Editör
Mümkünse aynı kayada ki işaretlerin aynısını bir kadığa çizsinler bakalım.
Ayrı kayada ki işaret ayrı kağıda. Ok ne yöne ise örneyin güneydoğu yazılsın yönüde.
Ona göre net okuma yapalım.
Ha bide okların ölçüsüde önemlidir.
Anladım Ustam eyvallaha değerli yol gösterici düşüncelerin için çok teşekkür ederim 2, hafta SONRA bölgeye gideceğim ihsallaha detaylıca foto çekip paylaşırım Ustam bunları yaplari isterdiim istemesine de pek bu bizim hobi işinde pek bilgileri yok doğru şekilde tam yapamazlaer ustam
bu işaretlerede şans eseri rastlamislar bende araştırıyorum kendi çapımda ustam

Blue.

Editör
Sevgili kardeşim Her görüntü seni aldatmasın bu resimdeki okunda ölçüleri lazım. Anlasana artık kimse koyduğu şeyi ok ile işte okun baktığı yerde diye göstermez. Bazı istisnai mezarlar dışında.
Bu resme bakıpda okun yönü seni yanıltır döner durursunEkli dosyayı görüntüle 264069
Anladım Ustam şifre üstünde şifre yanı herşey yanıltmaca bazen herşeyin tersine bakmak gerekir dimi ustam sevgili Ustam çık teşekkür ederim İyi usta bulup yola koyulmak gerekir bir an önce ihsallaha çok sağol Allah emanet ol ustam Saygılarımla ?

Cann

Editör
Anladım Ustam eyvallaha değerli yol gösterici düşüncelerin için çok teşekkür ederim 2, hafta SONRA bölgeye gideceğim ihsallaha detaylıca foto çekip paylaşırım Ustam bunları yaplari isterdiim istemesine de pek bu bizim hobi işinde pek bilgileri yok doğru şekilde tam yapamazlaer ustam
bu işaretlerede şans eseri rastlamislar bende araştırıyorum kendi çapımda ustam

Şelale varsa kazan yapan yeri bul iyice yaklaş girişi görürsün ve üste çık orda farklı duran taş var mı bak oraya ait olmayan bir taş altın bir miktar para alırsın ve her şelale nin parası mutlaka vardır rastgele

Blue.

Editör
Şelale varsa kazan yapan yeri bul iyice yaklaş girişi görürsün ve üste çık orda farklı duran taş var mı bak oraya ait olmayan bir taş altın bir miktar para alırsın ve her şelale nin parası mutlaka vardır rastgele
Eyvallaha usta bölge biraz karışık inşallah çözeceğiz çok teşekkür ederim saygılarımla.

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Sordum Usta da arkasında patika varmış ama eşki patika mi Yeni patikami tam Emin değil bizim abi bölgeye gidince detaylı foto çekerim ustam önemli işaret anladığım kadarıyla ustam baş Tacisin Saygılarımla
Haçın kaç tarafı kapalı biliyormusun. Para arıyorsan bu bölgede var, patika yol üzerinde yıpmalar olmalı değersizde olabilir bunların tesbitini sizlerin yapması lazım. Haçı görebilirsek daha sağlıklı olur. Selametle kal

Blue.

Editör
Haçın kaç tarafı kapalı biliyormusun. Para arıyorsan bu bölgede var, patika yol üzerinde yıpmalar olmalı değersizde olabilir bunların tesbitini sizlerin yapması lazım. Haçı görebilirsek daha sağlıklı olur. Selametle kal
Eyvallaha Ustam Saolasin
Hacin üstü kapalı sadece
Altında ok var iki ucu açık ok un uçları eşit
Ok un boyu 15 cm
Teşekkür ederim değerli yorumun için