şelale için fikirleriniz

Şirvan

Operatör
Domuz kafası gibi ini bulmak lazim

hakan222

Member
Ustam yanda isaretledim kare bbi taş var ici oyuk unun icerde mezar oldugunu düşünüyorum .. Bu domuz suan elimde tm net resmi yok bu selalenin karşıisina bakiyo normalde .. İste yaklaşinca rahatsiz eden var :) o sorun benim icin buranin tarihini biliyorum ermeni yerlesim yeri üst tarafi

ragıp

Uzman
@hakan222
dostum hoş geldin :)

arkadaşlar, hakan
sitemizin eski bir üyesi
nik'ini yeniledi geldi
açılış paylaşımındaki özel mesaj ikazların sebebi
eski yaşadıklarıdır
hoş görün

dostum, iyi formlar diliyorum :)

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kardeşim bu şelalenin suyu yukarıda çatal yapıyor olmalı. O çatalı bul buranın suyunu kes örme duvarda gedik açıp içeriyi kontrol et. Şelalin tam arkasında mahsenin varmış gibi görünüyor. Kolay gelsin.

hakan222

Member
Sahibi var icerde:), üstat tılsımlı bura bi kere gittim rahatsiz ettiler bu sefer tepbirli gidicez bakalim

hakan222

Member
Ragıp kardesim sira kiliseyede gelicekte.. Nerdeyim ben hağla bi düşün bakir sac ayaginin ciktigi yerde. :) 2 küp daha buldum ama boş bi metre daha inecem insallah 3 metre kazdim kemikte cikiyo şansimi zorluyorum. 4 bos kup oldu artik dolusuna diktim gözü

Şirvan

Operatör
Bu şelalenin alt tarafinda bir yer işaretlemiştim senden resim ve oranin temizlenmiş şeklinde dotosunu istemiştim varsa yükle dadas_25 ustadın dediği gibi oda girişi üstedir resimler varsa elinde yükle bakalım