şelale için fikirleriniz

jeolog

Co Admin
Co Admin
Şimdi ufak bir bilgi vereyim; şelalenin solunda kalan tabakalanmış kayalar ile şelalenin sağında kalan tabakalanmış kayalar birbirinin devamı olarak görünmüyor. Bir fay durumu söz konusu, fay var ise dokanak yaptığı (şelalenin aktığı çizgi) yerde bir deformasyon olmuştur. Yani mağara bile olabilir. İnceleme yapacak olan sensin kolay gelsin.

Pscyhe

Engellendi
hakan222 hosgelmissin guzel kardesim..sesin solugun cikmayinca islem sonuclanmisti sandim.halen sac ayagindaysan orasi icin bilgiler aktarilmisti ben halen umitsizim orasi icin bilgin olsun..burasi icinde anlattiklarimi bi dene git gene sikinti olursa gercekten sana bu isin ilmini bilen bulmak ve o tilsimi kaldirtmak kalacak.

S:W:A:T

Editör
Sahibi var icerde:), üstat tılsımlı bura bi kere gittim rahatsiz ettiler bu sefer tepbirli gidicez bakalim
Üstadım rüyayı geç sen insanoğlu farkında olmadan astrale bile geçebiliyor o tip birşey olmuştur . Çok yorgunsan karabasan da gelmiştir .. Sen işlem yAptığında sana birşeyler gözÜktü mü ?? Cevap hayır muhtemelen :) Bence çok güzel bir yer sameveride al çayını demle hazır yaz geldi sıcaklarsan dal şelaleye :)

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
S:W:A:T kardeşim malesef o iş herzaman öyle olmuyor. Eğer sen korkusuz ve tedbirli isen bu sefer en yakının rahatsız ediliyor. Bizzat ben canlı şahidiyim.

may77

Moderatör
Moderatör
dikkatimi çekenler

1- kaya birşeyimi kapatıyor.eğimi su dan olamaz.
2-uzun başlı kuş gibi
3-el ile oyularak sanki şekil verilmiş

Editör
@S:W:A:T kardeşim malesef o iş herzaman öyle olmuyor. Eğer sen korkusuz ve tedbirli isen bu sefer en yakının rahatsız ediliyor. Bizzat ben canlı şahidiyim.
Doğrudur abim kesinlikle yoktur demiyorum :) Daha bugün eşimin yakın bir bayan arkadaşı arkeolog onunla konuştum . Çokta sevmez bu tip muhabbetleri artık bezmiş olsa gerek :) Bana bu tılsım olaylarının kesinlikle gerçek olduğunu ve korkunç gerçekler anlattı :) Hatta sezon açıldı dedi benide davet etti çalışma yapacakları yerlere :) dedim yok sağol niyeti bozarım sonra ertesi günü bir gelmişsiniz hiçbirşey yok :D şaka bir yana Gündüz ben birşeye denk geleni görmedim pskolojik olarak hem rahat hemde gece gibi değil birşey olsa kaçacak yerin yok kafayı yersin :) Herkes için demiyorum tabi kide ... :) Örnek vereyim geçen ormanın içine tek başıma girdim üzerimde koruyucu vardı tabi ister istemez aklına geliyor bazı şeyler sürekli bu sitede birsürü hikaye dinliyorsun .. doğada da aklına geliyor başlıyorsun sürekli kafada kurmaya ... eee teksin ormanın içinde dikenlerin içindesin domuz çıksa bile kaçacak yerin yok .. Ee bide gözükse ne yapacaksın .. Bir anda bir sessizlik ve ağaçların çıkardığı o çatırtı sesi sanki arkanda birisi varmış gibi kanın çekiliyor başlıyorsun dua okumaya .. o esna da beynin oynadığı oyunlar var haliyle :) Sonra da diyorsun ki tılsım varsı şöyle böyle ... Allah yaşatmasın her insanın kaldıracağı bir durum değil .. Biz olsak konuşuruz yakalamaya çalışırız bize çalışsın diye belki de ondan gözükmüyor :):)

jeolog

Co Admin
Co Admin
:) Örnek vereyim geçen ormanın içine tek başıma girdim üzerimde koruyucu vardı tabi ister istemez aklına geliyor bazı şeyler sürekli bu sitede birsürü hikaye dinliyorsun .. doğada da aklına geliyor başlıyorsun sürekli kafada kurmaya ... eee teksin ormanın içinde dikenlerin içindesin domuz çıksa bile kaçacak yerin yok .. Ee bide gözükse ne yapacaksın .. Bir anda bir sessizlik ve ağaçların çıkardığı o çatırtı sesi sanki arkanda birisi varmış gibi kanın çekiliyor başlıyorsun dua okumaya .. o esna da beynin oynadığı oyunlar var haliyle :) Sonra da diyorsun ki tılsım varsı şöyle böyle ... Allah yaşatmasın her insanın kaldıracağı bir durum değil .. :):)
Keşke okumasaydım dinlemeseydim o hikayeleri dediğim çok oluyor :)

hakan222

Member
Aynen ustam normalde su buranin iki metre yanindanmiş islem yapmaya karar verince yönü deyistire biliniyo inceleme yaptin buranin üstü ermeni yerlesim yeri

Editör
Aynen ustam normalde su buranin iki metre yanindanmiş islem yapmaya karar verince yönü deyistire biliniyo inceleme yaptin buranin üstü ermeni yerlesim yeri
O zaman ilk adım suyun yönünü değiştir bi yandan dümenden mangal ve çay keyfi :) Diğer yandan yapıştırr ... Erkete sinyal verirse Dersiniz alt yapı çalışması var Suyu birazdan vereceğiz dersiniz :)