Selam 3 harflä° musallatimi

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ustam peşinde dişi bir 3 harfli olan biriyle define işinde başarı olunurmu yada sıkıntı yaşanırmı diye sormuştum .konuyu telefondan açtım. Ondan karışık olmuş olabilir
Arkadaşın defineye bende geleyim diyirmu... onun bu konuda hevesi nedir ... bu 1... 2 cisi kendimi söylüyor bayan cinnin var diye ... 3 cisi iletişim sağladığını soyluyormu.. 4 cusu bu arkadaşın evlimi bekar mi .. ..

ÇOBANBEY

Member
Arkadaşın defineye bende geleyim diyirmu... onun bu konuda hevesi nedir ... bu 1... 2 cisi kendimi söylüyor bayan cinnin var diye ... 3 cisi iletişim sağladığını soyluyormu.. 4 cusu bu arkadaşın evlimi bekar mi .. ..
Üstad bir kere define işine girmiş sonuç alamayıp diğer kişinin sonradan beyin kanaması geçirmesiyle bırakmış . Ben telefonda söyledim .bir yer var anlatayım diye. ( kaplumbağa ve koltuk taşı diye forumda konu açmıştım ) boşver sonra yüzyüze anlatırsın dedi henüz görüşemedik. Ayrıca boşboğazdır samimi gördüğü bütün arkadaşlarına anlatmış bu 3 harfli dişiyi benimle cinsellik istiyor diye ancak benim bildiğim kabul etmemiş ayrıca evli ve aşırı derece olmasada eşini biraz rahatsız etmiş.

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Sen şimdi diyorsunki onu yanımızda götürelim mi götürmeyelim mi ....
Siz gotursenizde götürmeseniz de .. egerki cinni varsa farketmez .... aynı şey... gotursenizde cokyer kazdirir... egerki define bilgin tecrüben yoksa götürmesen de çok yer kazdirir ....
Siz bilgi ve tecrübelerinizle hareket edin ....
Bilmem anlatabildim mi ..

ÇOBANBEY

Member
Sen şimdi diyorsunki onu yanımızda götürelim mi götürmeyelim mi ....
Siz gotursenizde götürmeseniz de .. egerki cinni varsa farketmez .... aynı şey... gotursenizde cokyer kazdirir... egerki define bilgin tecrüben yoksa götürmesen de çok yer kazdirir ....
Siz bilgi ve tecrübelerinizle hareket edin ....
Bilmem anlatabildim mi ..
Anladım üstad . Vakit ayırıp ilgilenen ustalarım. ALTIN KALPLİSİNİZ . ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN..

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
3 harfliler kandırır... Biz çok yer eşeledik ondan biliyorum.. dişi 3 harfli diyince bir ara Leannan Sidhe bir şey okumuştum sende oku bir ara :)

sepetkaya

Editör
Üstat ÇOBANBEY.. benim fikrim o musallat olunan rkadaşınin yıldız düşük, kesinlikle onunla birlikte gitmeyin, ve önlem alıp gidin.. ben bu konuda yıllar önce bir konu paylaştım, CİN BIRAKMIYOR başlıklı konuyu incelersen tecrübeli ve bilgili bütün ustaların yorumunu okuyup fayda sağlamış olursun, rast gele inşallah...