Selam Herkese

godfather

Member
Kıymetliler bir süredir merakımdan takip ediyordum, üye olup katkı sağlamak istedim.
Hayırlı bereketli olsun işlerimiz.
Forumun değerini bilelim, değerli bilgiler var.
Bence bazı bölümlere herkes yazamasın. Ena z 10 mesajı olma zorunluğu filan getirilsin mesela ya da "define akademi" gibi bir eğitimden geçsin, fotoğraf ekleme ve doğru düzgün açıklama yapma konusunda çok yetersiz olanlar var yeni üyelerden. Naçizane önerimdir.
Öğrenmeye devam..
Selam herkese

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kıymetliler bir süredir merakımdan takip ediyordum, üye olup katkı sağlamak istedim.
Bence bazı bölümlere herkes yazamasın. Ena z 10 mesajı olma zorunluğu filan getirilsin mesela ya da "define akademi" gibi bir eğitimden geçsin, fotoğraf ekleme ve doğru düzgün açıklama yapma konusunda çok yetersiz olanlar var yeni üyelerden. Naçizane önerimdir.
Öğrenmeye devam..
Selam herkese
Aramiza hisgeldiniz. Arada aklimdan gecen ve arasirada dile getirdigim bir konu var. Simde bizleri misafir olarak takip eden gonuldaslarimiz, sizin gibi kayit yapsa ve sizin yaptiginiz gibi sunabilecekleri fikirlerin yanisira eminimki bizlerinde onlardan ogrenecek bircok seyimiz olacaktir. Misafir olarak degilde uye olup hem tanisma hemde fikir alisverisi ve ilgi duyduklari konulara katilimlariyla konular dahada zenginlik kazanir. Fikriniz ve site icin guzel dusunceleriniz icin tesekkur ederim. Uygun gorulurse site yonetimi tarafindan dikkate alinabilir ustam. Selametle saglicakla kal

godfather

Member
Aramiza hisgeldiniz. Arada aklimdan gecen ve arasirada dile getirdigim bir konu var. Simde bizleri misafir olarak takip eden gonuldaslarimiz, sizin gibi kayit yapsa ve sizin yaptiginiz gibi sunabilecekleri fikirlerin yanisira eminimki bizlerinde onlardan ogrenecek bircok seyimiz olacaktir. Misafir olarak degilde uye olup hem tanisma hemde fikir alisverisi ve ilgi duyduklari konulara katilimlariyla konular dahada zenginlik kazanir. Fikriniz ve site icin guzel dusunceleriniz icin tesekkur ederim. Uygun gorulurse site yonetimi tarafindan dikkate alinabilir ustam. Selametle saglicakla kal
Teşekkür ederim, tabi her zaman iyiniyetle fikir sunmaya hazırım. iYİ FORUMLAR

Tastan

Editör
Hoşgeldiniz her yeni fikir bu platform için ayrıbir degerdir şimdiden katkılarınız için teşekkürler selametle..

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Öğrenmeye devam..
Selam herkese
Bu uygulama yapılsaydı
buraya geldiğinde hiç bir şey bilmeyen
Ve Su anda formda sayısız takipçi ve çok savilen biri olarak
Bu günlere gelen çok sayıda ustalar olmazdı ...
Kısıtlama hiç kimseye konmamali
Herkes eşit olmalı
Merak eden takıldığı yerleri sormalı
Merakını gidermeli kafasında soru işareti kalmamalı
Ve pratik yaparak ancak bu şekilde ogrene bilinir

godfather

Member
Bu uygulama yapılsaydı
buraya geldiğinde hiç bir şey bilmeyen
Ve Su anda formda sayısız takipçi ve çok savilen biri olarak
Bu günlere gelen çok sayıda ustalar olmazdı ...
Kısıtlama hiç kimseye konmamali
Herkes eşit olmalı
Merak eden takıldığı yerleri sormalı
Merakını gidermeli kafasında soru işareti kalmamalı
Ve pratik yaparak ancak bu şekilde ogrene bilinir
Ben olaya bir webmaster gözüyle bakıyorum, kalite bunu gerektirir düzen lazımdır. Şunuda söyleyeyim, belki şuan çokta gerek yok. Ama üyeler çoğalırsa kargaşa olacak bu belli. Kısıtlamadan bahsetmiyoruz, diğer bölümlerde konu serbestisi olabilir. Dediğime benzer yöntem uyguluyor. Bizimki fikir, taktir yönetimin. Sağlıcakla kalın.

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Ben olaya bir webmaster gözüyle bakıyorum, kalite bunu gerektirir düzen lazımdır. Şunuda söyleyeyim, belki şuan çokta gerek yok. Ama üyeler çoğalırsa kargaşa olacak bu belli. Kısıtlamadan bahsetmiyoruz, diğer bölümlerde konu serbestisi olabilir. Bakınız r10 net sitesi örneği. Şuan tr nin bir numaralı webmaster forumu. Dediğime benzer yöntem uyguluyor. Bizimki fikir, taktir yönetimin. Sağlıcakla kalın.
Kargaşadan yana hiç şüpheniz olmasın :)
Webmaster gözüyle bakarsanız işiniz zor ...
Kısıtlama olan bir yer üye kaybı yaşar kazanmak yerine
Bahsi geçen formlar sarlatanlik larla dolu
250 bin üzeri üye olan yeri de gördük
Burayida lakin taktir edersinizki iskelet çok ama çok önemli

Her yerin bir kural ve kaidesi var buranın tek kuralı
Saygı sevgi çerçevesi içerisinde olduğu sürece hiç kimseye hiç bir şekilde kısıtlama OLMAZ...
Bu kuralın dışına çıkanlar zaten yer edinemez ve barınamaz
Tek kural ve kaide budur

mayhem

Co Admin
Co Admin
Hoşgeldin godfather Türkiyenin Bir numaralı Define Sohbet ortamına hoşgeldiniz . Alanınız gereği yazımlarda bulunmanız güzel fikir alış verişi bilgi paylaşımı Formu burası zaten. fakat site yada baska adresler vermeyiniz Tekrar hoşgeldiniz iyi forumlar .

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Su An buranın üye sayısı sanirsam 21 bini geçti
Haftalık aktif üye sayısı bu 21 bin içeriğinde en az 13 bin üzeri
Yani haftada birde olsa mutlak giren üye sayısı
Günlük ve sürekli onlaine olan üye sayısı en az 70 en fazla 500 ve yeri geliyor 1000 ni buluyor buna rağmen sürtüşmeler herşey yaşanır ama sonuç tatlikla bağlanır
Veya baglatilir kalp kırma hakaret ve ARGO TERIMLER KESINLIKLE OLMAZ...
Zamanla farkı görmeniz ümidiyle
hoş geldiniz

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Hoşgeldin @godfather Türkiyenin Bir numaralı Define Sohbet ortamına hoşgeldiniz . Alanınız gereği yazımlarda bulunmanız güzel fikir alış verişi bilgi paylaşımı Formu burası zaten. fakat site yada baska adresler vermeyiniz Tekrar hoşgeldiniz iyi forumlar .
Isimleri silebilirmisin bay co adminim :)
Bu arada sende hoş geldin :322: