selamın aleyküm ACİL USTALAR ÇOK ACİL

ridolfo

Yeni Üye
Abiler ustalar yerleşim yerine yakin sayilir bir yeri sessiz ve hizli nasil açabilirsiniz varmi fikri olan acaba muhtemel metre derinliği 1-2 metre 30 cm çapinda......

Moderatör tarafında düzenlendi:

S:W:A:T

Editör
Abiler ustalar yerleşim yerine yakin sayilir bir yeri sessiz ve hizli nasil kazabilirsiniz varmi fikri olan acaba muhtemel metre derinliği 1-2 metre 30 cm çapinda......
Kazı gibi kelimeler kullanmıyoruz lütfen ... Gece doğa yürüyüşü çok güzel olur . Bide yaz havası var mis gibi .. Korku yoksa güzel bir survivor yapabilirsiniz bana kalırsa gece tam 1 den sonra çok güzel olur 4 e kadar yürümekten yorulmazsanız mis :)

jeolog

Co Admin
Co Admin
Devletten izin alarak en hızlı ve sessiz işlemi yaparsınız.

ridolfo

Yeni Üye
Kazı gibi kelimeler kullanmıyoruz lütfen ... Gece doğa yürüyüşü çok güzel olur . Bide yaz havası var mis gibi .. Korku yoksa güzel bir survivor yapabilirsiniz bana kalırsa gece tam 1 den sonra çok güzel olur 4 e kadar yürümekten yorulmazsanız mis :)
usta var ya alemsin yaaa valla oldu olacak sorana izciyiz abi biz mi diyek :D :D

jeolog

Co Admin
Co Admin
Bu adam sizi şikayet ettiğinde sizler için hiç hayırlı olmaz. Sizler ve özgür hayat daha değerli bir hazinedir.

ridolfo

Yeni Üye
ihpar edemez bir diğer meselede o adam rahat durmaz bizi savuşturup kendi çözecek gece yürüyüşünü :D

jeolog

Co Admin
Co Admin
Siz daha iyi bilirsiniz, benim verebileceğim fikir bu kadar. Kolay gelsin.