Selamın aleyküm hayırlı akşamlar

Canakkale17

Yeni Üye
Yeni dedektör alacağım fakat karar veremedim Tesla ---rdr deep pro---- veya simplex ultra hangisini neden tercih etmeliyim yardımcı olur musunuz

saftilki

Moderatör
Moderatör
bütçen çok önemli, bu telafuz ettiğin cihazların hepsinin birbiriyle kapıştırma videoları vardır,
ama şunu aklından çıkarma, cihazla bütünleşemezsen beşpara etmez, öte yandan her cihaz da ederi kadardır,
örnek olarak ben nokta makro pro dan xp 1e geçtim uçurum fark var,
yani bir sebepten ötürü xp yi satıp simplex almış olsam pointer amaçlı kullanırdım herhalde

kabakburgiba

Operatör
Yeni dedektör alacağım fakat karar veremedim Tesla ---rdr deep pro---- veya simplex ultra hangisini neden tercih etmeliyim yardımcı olur musunuz
you tube yaz.ordanda zehirli mikrofon yaz.ordanda manisa kazısı ,araştırması 3 .bölümü bi izle sonunakadar izle ama.önce yerli bir cihaz.sonrada başka bir yerli cihaz la inceleme yapılacak.2 ncisini iyi izle. bak adam ne bilgiler veriyor.orda bir rakam telafuz ediliyor.arkadaşlar hepiniz seyredin bu çekimleri.tecrübe olur.ben hayretler içinde kaldım.Ah canım TÜRKİYE,m ah.

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
bütçen çok önemli, bu telafuz ettiğin cihazların hepsinin birbiriyle kapıştırma videoları vardır,
ama şunu aklından çıkarma, cihazla bütünleşemezsen beşpara etmez, öte yandan her cihaz da ederi kadardır,
örnek olarak ben nokta makro pro dan xp 1e geçtim uçurum fark var,
yani bir sebepten ötürü xp yi satıp simplex almış olsam pointer amaçlı kullanırdım herhalde
Ustam noktanın hangi modeli? İmpact mı? XP dediğiniz xp deus mu? Deusun hangi modeli?
Uçurum fark derken xp hangi konularda daha iyi?

saftilki

Moderatör
Moderatör
evet inpact dı, sonra xp deus1 üniteli aldım, inpact çok boş kazı yaptırdı, bam bam vuruyo ahanda kıymetli diyosun kazıyosun susuyor, çıkan toprağı tekrar avuç avuç kontrol ediyosun bişi yok, toprağı tekrar bir araya topla gene kıymetli veriyor, onunla 7 sikke aldım,
sonra xp1 ile gittim boşa kazdırdığı olmadı pek, sadece 1 yer oldu, 3 sikke daha aldım inpact'ın kaçırdığı yerden, inpactın boşa kazdırdığı yerlerde xp tepki vermiyor
ağırlığıda ayrı bir dert, karalamak gibi olmasın belki ben çözemedim inpact'ı ama onun yanında xp de hayat var

Canakkale17

Yeni Üye
Vanquish 540 da takılı kaldim izlediğim videolarda felan başarılı geldi varmı kullanan artısı eksisi ni gören öneri yapabilecek

Şef

Member
Vanquish 540 da takılı kaldim izlediğim videolarda felan başarılı geldi varmı kullanan artısı eksisi ni gören öneri yapabilecek
Hangi ilçede veya köydensin ne amaçla kullanacaksın. Yüzeysel Tek tek amaclimi yoksa derin aramanı, ona göre cihaz tavsiyesi yapılır 😌👍

atasdibi

Bilgili Üye
Bende 440 ı var. Bir sorun yok ancak sanırım multifrekanstan dolayı birçok şeye ötüyor. Ses tonlarını deneyerek kulağını alıştırırsan pişman etmez hatta kulaklıkla kullanırsan alışman daha kolay olur