Selamınaleyküm üstadlarım joker x1 yada joker x2 kullanan varmıdır

Dağlıoğlu58

Yeni Üye
Ustalarım joker x2 dedektör alöayı düsünüyorum tavsiyelerinize ihtiyacım var kullanan varsa bilgi verirse sevinirim simdiden tesekkürler

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI

Definecikuzu

Bilgili Üye
Üstadım lütfen dedektör konusu açan herkesten rica ediyorum yanlis anlama bize almak istediğiniz dedektorden hariç nerede ve nasıl arama yapacağınızı da bir yazın size zahmet almak istediğiniz uygun değilse bile siz bize koşulları söylerseniz size daha iyi yardımcı oluruz yoksa diğer türlü
-Joker güzel cihaz al
-Yok alma ben kullandım hiç bı halta yaramıyor
Böyle cevaplar almak istemiyorsaniz lütfen dediğim gibi ayrıntılı bilgi verin.

Garip_sk

Aktif Üye
Eski roma köyü sonra bizans daha sonrada Osmanlı köyü olmuş şuan terkedilmiş olarak duruyor ama evlerin sadece temelleri kalmış sayılır burada tek tek yapmak istiyorum ha bu arada bu köyün yakınında eski roma kalesi ve kalede maden çıkarma ve darphane görevi olmuş.

Definecikuzu

Bilgili Üye
Eski roma köyü sonra bizans daha sonrada Osmanlı köyü olmuş şuan terkedilmiş olarak duruyor ama evlerin sadece temelleri kalmış sayılır burada tek tek yapmak istiyorum ha bu arada bu köyün yakınında eski roma kalesi ve kalede maden çıkarma ve darphane görevi olmuş.
Sen hatirladigim kadarıyla daha önce de cihaz önerisi istemistin anlattıklarına göre minerali bol arazi şartlarına uyumlu biseyler arıyorsun

Garip_sk

Aktif Üye
Sen hatirladigim kadarıyla daha önce de cihaz önerisi istemistin anlattıklarına göre minerali bol arazi şartlarına uyumlu biseyler arıyorsun
Aynen ustam daha önce de sormuştum bu cihaz işine girdikçe kafa karışıyor iyice bana 30 35 cm den tek parayı alıcak ayrımı çok iyi minarelden etkilenmeyen bir cihaz. Xp deus düşünüyorum ama tabi hala araştırmadayım @akıltopağı

Son düzenleme:

Dağlıoğlu58

Yeni Üye
Aynen ustam daha önce de sormuştum bu cihaz işine girdikçe kafa karışıyor iyice bana 30 35 cm den tek parayı alıcak ayrımı çok iyi minarelden etkilenmeyen bir cihaz. Xp deus düşünüyorum ama tabi hala araştırmadayım @akıltopağı
ustam daha önce deep hunter pro kullandım verim alamadım mineral dostu onu sattım tek tek yapayım dedim nokta simplex aldım ondan az bucuk verim aldım oda 20 cm yi gecmiyor onu saatım bari bosluk bulayım dedim assuva savunma sanayinin ürettigi alan tarama aldım oda kullanmasını bilene güzel cok karısık işler valla banada kafayı bozdurcak her kafadan bi ses cıkıyor insan korkuyor ama xp deus güzel diyorlar bende derin arama için dedektör bakıyorum ama paran varsa minelap serisi güzel ustam xp de güzel diyorlar

Garip_sk

Aktif Üye
ustam daha önce deep hunter pro kullandım verim alamadım mineral dostu onu sattım tek tek yapayım dedim nokta simplex aldım ondan az bucuk verim aldım oda 20 cm yi gecmiyor onu saatım bari bosluk bulayım dedim assuva savunma sanayinin ürettigi alan tarama aldım oda kullanmasını bilene güzel cok karısık işler valla banada kafayı bozdurcak her kafadan bi ses cıkıyor insan korkuyor ama xp deus güzel diyorlar bende derin arama için dedektör bakıyorum ama paran varsa minelap serisi güzel ustam xp de güzel diyorlar
Aynen ustam cihaz secimi biraz sancılı bir süreç o yüzden ustalar dan bilgi almak araştırmak daha doğru tespite götürür insanı pulseler vlf ye göre daha derine iner ama onunda ayrım ve mineral sıkıntısı bu seferde baş gösteriyor. Vlf de deus düşünüyorum ama ustaların tecrübeleri doğrultusunda ilerlemek daha mantıklı geliyor çünkü nette çok şişirme görüntüler bilgiler vs var, dediğim gibi deus sanki 30 35 cm den işimi görür gibi ama sacede şuan gibideyim?

Ngdl51

Editör
Tek tek yapacaksan deus g max2 adventis 2 at pro 400 i bu cihazlar senin işini fazlasiyla görür usta

Garip_sk

Aktif Üye
Tek tek yapacaksan deus g max2 adventis 2 at pro 400 i bu cihazlar senin işini fazlasiyla görür usta
Sağol ustam tavsiyelerin için birazdan araştırayım dediğiniz cihazları, mineralden etkilenmesin ayrımı güzel olsun 35 cm den tek parayı alsın yeter bana usta