Selamlar ustalarım

Önce Nasip

Member

CooL

Bilgili Üye
Bak ustam bunu baştanda söyleyebilirsin. Deşifre olmasın diye daha geniş sunum yapamıyorum diyebilirsin.
Tabiki benim şahsen istediğim ve anlamaya çalıştığım bu işaretlerin konumları idi. Lütfen kimseye gönül koymayın. Sizin bulabileceğiniz bir şeyin bize faydası ancak sizin bir ALLAH razı olsun demenizdir. Başka bir beklentimiz yok. Burada maaş ile çalışanlar da değiliz. Gayemiz sadece bu yola gönül verenlere bir nebze katkıda bulunmaktır. O yüzden siz ne kadar bize yardımcı olu iseniz bizde sizlere o denli faydalı olmaya çalışırız. Teşekkürler
@dardanos ustam önceki yorumunda yazmışsın ya resmi kendin mi çektin iması ile ben işaretle beraber kendimide çekmiştim resimlerin kendim tarafından çekildiğinin ispatı için kendi resmimi de bulunduğu resimleri de atardım fakat ifşa olmak istemedim demek istedim yoksa yerin deşifre olmasından bahsetmedim

CooL

Bilgili Üye
Cümleten hayırlı akşamlar herkese. Ustalarım ne der bilmiyorum ama bence burda ayak yön değil de girisi, oyuklar gömü ya da defin adedini ve statüsünü güneşte de iki çizgi arasındaki en kısa ya da en uzun olan genisligin olduğu taraf ta yön veriyor olabilir? Sadece tahmin
@Önce Nasip ustam mantıklı bir yaklaşım teşekkürler