Selamün aleyküm arkadaşlar

Amtclk

Yeni Üye
Arkadaşlar dedem bahçe bellerken bı kapak taşına denk gelmiş oradan bahçe hortumu sokunca aşağıya suyun aktığını görmüş ama korkmuş geri kapatmış ve ebeye söylemiş dede rahmetli oldu ebede yeri net olarak bilmiyorum diyor burayı nasıl bulabiliriz varmı yardımcı olabilecek

spyfrs

Moderatör
Moderatör
Arkadaşlar dedem bahçe bellerken bı kapak taşına denk gelmiş oradan bahçe hortumu sokunca aşağıya suyun aktığını görmüş ama korkmuş geri kapatmış ve ebeye söylemiş dede rahmetli oldu ebede yeri net olarak bilmiyorum diyor burayı nasıl bulabiliriz varmı yardımcı olabilecek
mevkisini yada tarlayı biliyorsa çok rahat bulunur.

BayKuSs

Kader Yakışanı Yaşatsın.
Moderatör
Mevki biliniyorsa kolay birde kapak nasıl kapak nasıl kapatmış o önemli

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Binlerce böyle hikaye var, ben bu şekilde bulan duymadım sizinde bulacağınıza pek ihtimal veremiyorum üzgünüm.

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
Boşluk bakacan ustam. Rastgele

Amtclk

Yeni Üye
mevkisini yada tarlayı biliyorsa çok rahat bulunur.
Mevki bahçe yer belli fakat tam nokta belli değil bahçe bellerken belin ağzına değmiş bı tarafinda açıklık varmış hortum salmış boşluğa gidiyor suyu açmış aşağıya sanki beton üstüne düşüyormuş gibi ses çıkıyormuş.

Amtclk

Yeni Üye
Binlerce böyle hikaye var, ben bu şekilde bulan duymadım sizinde bulacağınıza pek ihtimal veremiyorum üzgünüm.
Burada ben bı Çubukçu arkadaş getirdim iki adet biri uzun biri kısa iki adet tünel olduğunu söyledi fakat bu kapağı bulursak daha rahat olur diye düşünüyorum

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Burada ben bı Çubukçu arkadaş getirdim iki adet biri uzun biri kısa iki adet tünel olduğunu söyledi fakat bu kapağı bulursak daha rahat olur diye düşünüyorum
Ustam iki adet biri uzun diğeri kısa tüneli bulan çubukçu arkadaş kapağıda olduğu yeride bulabilirdi, bence zor, şu şekilde sonlandırayım kapak ve boşluk var ise mutlaka bulunabilir, ben bu hiyakeye inanmıyorum bir çok sebepten olabilir, anlattıklarınızın onlarcasını dinleme ve test etme çabalarım oldu hiçbiri hikayeden öteye gitmedi inşallah sizinki gider fakat ben şahsen ihtimal vermiyorum.

Amtclk

Yeni Üye
Sağol ustam teşekkür ederim nasip diyeceğiz o zaman

spyfrs

Moderatör
Moderatör
Mevki bahçe yer belli fakat tam nokta belli değil bahçe bellerken belin ağzına değmiş bı tarafinda açıklık varmış hortum salmış boşluğa gidiyor suyu açmış aşağıya sanki beton üstüne düşüyormuş gibi ses çıkıyormuş.
bellerken takıldıysa yüzeydedir belin batacağı toprak 20 cm geçmez deden korkup kapatıtıysa üstüne ya toprak atıp tümsek yapmıştır yada üstüne bina havuz yada birşeyler dikmiştirki orası birdaha bellenmesin açılmasın diye. Çubuk falan hikaye tak traktöre pulluğu tarlanın tamamını sür bak ne var ne yok çıkar ozaman anlaşılır.