• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Selamun aleykum! yardim edin harabe kilise

kortala

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg10.jpg11.jpgarkadaslar cok get yetistim oraya, havada soguktu cekemedim dogru durust. iki yerde kuyu gibi yerleri tasla gizlemisler. birinci fotograddin saginda tahmini 100metrede 3 agacta var ondan 200 metre sonrada bir cesme var.:confused::confused::confused:

kortala

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ha buarada buraya yeralti kilise diyorlarmis arkeologlar.

the escape

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Yer altı kiliselerinin bu tur yerlerde olacağını sanmıyorum

the escape

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Bir yapı olduğu aşikar diye dusunuyorum fakat kesin bisey söylemek mümkün değil şahsım adına. Diğer ustalarimiz konuyu girince fikirlerini neticesinde kendine sağlıklı bi yol belirleyebilirsin.

fatih7979

Süper Moderatör
Süper Moderatör
ilk iş için cok zor iş ustunde bayabı toprak vardır senı yorar once bu kılısenın mezarlıgını bulman lazım ufak tefekle baslaman lazım etrafı bır resımle bakalım

Babilli

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1. Ve 2. Fotoğrafta çökük olan yerleri çubuk ve makina yardımı ile bir yokla. 3 ağaç ile Çeşmenin olduğu yeri de bir fotoğraflar misin. Ayrıca 3 ağacın cinsi nedir.

lucio

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Sıralı 3ağaç var ise tek taşı verir araştırmanızı bu yönde yürütürseniz daha gerçekçi bir hedef olur..

kortala

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1. Ve 2. Fotoğrafta çökük olan yerleri çubuk ve makina yardımı ile bir yokla. 3 ağaç ile Çeşmenin olduğu yeri de bir fotoğraflar misin. Ayrıca 3 ağacın cinsi nedir.
ismini bilmiyorum yarin ogrenirim

kortala

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ilk iş için cok zor iş ustunde bayabı toprak vardır senı yorar once bu kılısenın mezarlıgını bulman lazım ufak tefekle baslaman lazım etrafı bır resımle bakalım
insALLAH yarin resimlerim hocam hepsini

D

deniz_efe

Guest
kortala en sonunda doğal olmayan bir yer buldum diyorsun yani.
Çubukla tespit ettiğin yerlere 3-5 metre indiğine göre burası sana az gelir sanırsam.
Hadi hayırlısı in bakalım mahzene ...

kortala

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
@kortala en sonunda doğal olmayan bir yer buldum diyorsun yani.
Çubukla tespit ettiğin yerlere 3-5 metre indiğine göre burası sana az gelir sanırsam.
Hadi hayırlısı in bakalım mahzene ...
insAALLAH ICRA BELEDIYE BIRDE MUZE DIYOKI NAPIYOSAN YAP. SUMUKLER BULURSAN BIZE GETIR, ZATEN TASDAN BASKA BISEY KALMAMIS, BIDE COLLUK BI ALAN. KENDIN BILDIGIN GIBI YAP. BENDE TMAM DEDIM. ANCAK SIZLERIN VERDIGI BIR PLAN UZRE GITMEK ISTIYORUM. YANI ILK NERDEN BASLAYIM, NERELERI NASIL INCELEYIM

kortala

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Araba filan yok ayakla gidip gelicem 5kilometreyi

themami

Member
Kayıtlı Kullanıcı
kortala ustam inşallah tez vakitte bulursun dertlerine derman olur inan kendim bulmuş kadar sevineceğim sen bişeyler bulunca Allah yardımcın olsun ben yeniyim bu işlerde sadece dua benimkisi bol kazançlar hayırlı işler.