Selamün aleyküm

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Aleyküm selam güzel insan. Hoş geldin. Umarım iyi vakit geçirirsin. Türkiye'nin en kapsamlı ve kucaklayıcı define sohbeti sitesi Define Sohbeti, Define İşaretleri Soruları ve Cevapları olarak hizmet vermek sevinç ve gurur sebebimizdir.

Neden böyle bir giriş yaptım bilmiyorum şu an. :) İçimden geldi.

Kalp işareti çok çeşitli anlamlar taşır. Sendeki işaretin ne demek istediğini bilmek için fotoğrafı şart. Çevrenin ve işaretin farklı açılardan yakın, uzak çekilmiş fotoğrafları ile gelirsen daha sağlıklı yorumlar alırsın.

sevgiler.

ragıp

Uzman
Aleyküm selam güzel insan. Hoş geldin. Umarım iyi vakit geçirirsin. Türkiye'nin en kapsamlı ve kucaklayıcı define sohbeti sitesi Define Sohbeti, Define İşaretleri Soruları ve Cevapları olarak hizmet vermek sevinç ve gurur sebebimizdir.

Neden böyle bir giriş yaptım bilmiyorum şu an. :) İçimden geldi.

Kullanıcı

Kalp işareti çok çeşitli anlamlar taşır. Sendeki işaretin ne demek istediğini bilmek için fotoğrafı şart. Çevrenin ve işaretin farklı açılardan yakın, uzak çekilmiş fotoğrafları ile gelirsen daha sağlıklı yorumlar alırsın.

sevgiler.

süpersin ustam
gönlüne sağlık

Suboxone

Aktif Üye
Kalp genelde aşıkların buluşma noktası olur fakat yere gorede değişir sunak.cevresinde kalp statülü birinin eşide olabilir zineyeyiee tuzakta mezara yaranın cinsiyetid3 verebilir Ainen covaynen:)