Serinin devamı...

dogoz3

Member
Cümleten Selamünaleyküm ;

Eksik Parca 2

Yukarıda linkini eklediğim konu ile alakalı, mekan olarak aynı yer sadece farklı zirvelerde bu bir birini tamamlayan açtığım 3 konuda.
O yüzden Serinin devamı diye konu başlığı yazdım. Diğer konulara bakılıp ta fikir sahibi olunabilir diye düşündüm. Zaman ayırıp yorumlayan tüm ustalara şimdiden teşekkürler.

Ekli dosyayı görüntüle 282791
Ekli dosyayı görüntüle 282792
Ekli dosyayı görüntüle 282793
Ekli dosyayı görüntüle 282794
Ekli dosyayı görüntüle 282795

matrax33

Aktif Üye
Açılmamış yer yok diyorsun yani ustam. Uğraşmaya değmez mi ? Misal sondan 3 cü görsel. İşaretin anlamı nedir ? İlk defa görüyorum ben.
svastika, oz tamgası vs.. dünyada kullanmayan medeniyet yok bu sembolü.

Turko

Uzman
svastika, oz tamgası vs.. dünyada kullanmayan medeniyet yok bu sembolü.
Tünel ile ulaşılan sandık demek. Lüzumlu kıymetli demek. 4 kollu olanı maden ocağını kireç kuyusunu simgeler. 4 kollu ve 5 kollu yan yana olunca. Tünel ile ulaşılan sandık , işlenmiş maden anlamına gelir. Büyük bir V işareti içinde 4 kollu ve 5 kollu yan yana olursa . Tepede tünel ile ulaşılan kıymetli sandık işlenmiş maden demek.

Kişisel algılama eğğmeği yenmiş diyince acaba dedim biz hamam da boşuna mı terledik yıllarca dedim yok boşuna ter atmamışız.

Memleket Mersin mı yoksa yaş 33 mü ?

matrax33

Aktif Üye
öyle düşününce daha heycanlı oluyor tabi. Tüneller, sandıklar, içleri işlenmiş madenler offffffffff. Gözleri kamaşıyo insanın. İşin görünen kısmı tahrip edilmiş binlerce yıldır kurcalanmış bi kaç mezar bi kaç niş...

Turko

Uzman
öyle düşününce daha heycanlı oluyor tabi. Tüneller, sandıklar, içleri işlenmiş madenler offffffffff. Gözleri kamaşıyo insanın. İşin görünen kısmı tahrip edilmiş binlerce yıldır kurcalanmış bi kaç mezar bi kaç niş...
Etiket at göremiyorum sonra yazdım cevap vermedi diyorlar. Gülnar ın niş leri meşhur dur birde cuburcuları. Bende Mersin Göktürk lüyüm. Mersinli isen Kurban da orda olacağım. Bardat da 2 tane niş var açmaya geleceğim . Sende gel misafirim ol diyecektim o yüzden sordum.