Seus tt 5000 alan tarama hakkinda

Mavigöz

Member
Arkadaş tam olarak ne istediğini söylese halledecez de ben daha tam olarak ne istediğini bile anlamadim.
1 metre neye yeter boşluk mu mezar mi kasa mı ne arayacaksın
Hay Allah razı olsun sizd3n?benim ihtiyacim olan 1 metre derinlikte toplu gömü için gerekiyor mineralli toprakta calisma yapcam inşallah tabiki bulabilirsem bütçem maximum 4 bin

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Kafama yatması konusunda sizlerin fikri önemli sizler tecrubelisiniz
Kullanıcı tecrübesi elbette önemli fakat piyasa zemini pek sağlam değil.
Çok araştırın, çok soru sorun, mümkünse olabildiğince fazla sayıda cihazı test edin, acele etmeyin yanılmayın.

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Arkadaş tam olarak ne istediğini söylese halledecez de ben daha tam olarak ne istediğini bile anlamadim.
1 metre neye yeter boşluk mu mezar mi kasa mı ne arayacaksın
Ustam bu kardeş sizden pulse önerisi bekliyor. Ben artık ezberledim paylaşımlarını, Aslında fikirde verdiydim.ama mutmain olmadı demekki sizin gibi cihaz konularında daha uzman arkadaşların önerileri kardeşimizin yolunu acicaktir.

Mavigöz

Member
Kullanıcı tecrübesi elbette önemli fakat piyasa zemini pek sağlam değil.
Çok araştırın, çok soru sorun, mümkünse olabildiğince fazla sayıda cihazı test edin, acele etmeyin yanılmayın.

Aynen ustam oyuzdende burdaki arkadaşlara sorup hangisi iyiyse ona yonelicem kullanan bil3n kisilerden

Mavigöz

Member
Ustam bu kardeş sizden pulse önerisi bekliyor. Ben artık ezberledim paylaşımlarını, Aslında fikirde verdiydim.ama mutmain olmadı demekki sizin gibi cihaz konularında daha uzman arkadaşların önerileri kardeşimizin yolunu acicaktir.

Aynen öyle bekliyorum inşallah

Mavigöz

Member
Eminim aranızda benim istediğim gibi bir dedektör veya alan tarama yada pulse bildiğiniz öneriniz vardır beklemekteyim

Smokin

Moderatör
Moderatör
Ustalar bu seus alan tarama alan kullanan bilgisi olan varmı mineralli toprakta beni yanilyirmi 1metre işimi görür
1.Piyasa da alan tarama adında her ne varsa sakin itibar etmeyin.
2. Alın elinize bakır, pirinç çubukları ( kendiniz yapın) alanda inceleme yapın. sitemiz de bu konular mevcut evvela okuyunuz.
3. Şüphe ettiğiniz yerler varsa güzel bir sunumla site de paylaşın. Bizler de bilgimiz ve tecrübemiz dahilinde fikir ve düşüncemizi söyleriz.
4. Bu işler de nasipten ötesi yoktur. Ne kadar acele edersen , o kadar uzaklasirsin.
Bir koşucu olarak sana bu sözü söylemekten memnuniyet duyuyorum ?? ne kadar koşarsan koş, ancak nasibine varırsın.
Selametle