şeytan ile kadinin hikayesi...

mayhem

Co Admin
Co Admin
Bir gün Şeytan Boynu Bükük Dolaşırken Bir Tane Kadın Görmüş Ve Sormuş.

-Neden Boynun önünde .. Şeytan... Şeytan Yanıt Vermiş..
-Şu Felanca Köyü Bilirsin.Ordaki Herkesi Yoldan Çıkardım.Ama Hocayı Ne Ettimse Bir Türlü Yoldan Çıkaramadım.Adam İyilik Sever Dinine Başlı Herkese Yardım Eder.Onu Yoldan Çıkaramadığım İçin Boynun Eğri..Demiş.

-Gel SeninLe Bir Antlaşma Yapalım

-Nasıl Bir Antlaşma

-Sen Bana Bir Çift Kırmızı Papuç Getirceksin.Üzeri Altınlarla Süslenmiş,Ben Hocayı Yoldan Çıkaracam

-Tamam O iş Çok Kolay..Yarın Gene Burda Buluşalım.Sen hocayı Yoldan Çıkarmış Ol Papuçların Hazırdır.

Ve Kadın Hemen Evine Gidip Komşusunun Çocuğunu ALmış.Ve Hocaya Haber Salmış.Çocuğum Çok Hasta Yetişsin Diye.Bunu Duyan Hoca Hemen Apar Topar Kadının Evine Gelmiş..

-Bacım Duydumki Çocuğun Hastaymış Bir Görebilirmiyim.

-Buyur Hocam İçeride

Ve Hoca Eve Girer..Ama Bir Bakarki...Çocuk Sapasağlam Oturuyor.Evin Ortasında da Bir İçki Sofrası Kuruluymuş.Hoca Sinirlenerek

-Hani Hanım Bu çocuk Hasta İdi

-Bak Şimdi Hoca Efendi...Ya Burda Sofradaki İçkili Yemekten Yer İçki İçersin.Ya BenimLe İlişkiye Girersin.Yada Bu Çocugu Öldürürsün

-Ben Bunların Hiç Birini Yapmam..Bana Musade Et Ben Gideyim

-Eger hoca Efendi Yapma Dersen Cama Çıkarım Üstümü Başımı Yırtarım Ve Avazım Çıktığı Kadar Bağırırım.Hoca Bana Sarktı Diye

Hoca Bakmışki Her Ucu B..klu Değnek.Düşünmeye Başlamış.En Azından İçkiyi İçeyim.Cenab-ı Hak İçinde Bulunduğum Durumdan Dolayı İnŞaAllah Beni Affeder.Çünkü Ben Cocukda Öldüremem Zina da Yapamam Diye Düşünmüş..Ve İçkiyi İçmiş..

Aradan Saatler Geçmiş..Sabah Olmuş Ve Uyandığında Ne Görsün..Çocugun Boynu Kesilmiş.KadınLada Zina yapmış.Yani İçkiyi İçmiş Cocugu Öldürmüş Kadınlada Zina yapmış

Kadın Hemen Şeytan İle Buluşacağı Yere Gitmiş ve Olayı Anlatmış.Şeytan Kadını Dinledikden Sonra Papuçları Bir Sopanın Ucuna Takarak Kadına Uzatmış..Kadın

-Niye O Şekilde Verdin Ayakkabıları

-Hanım Hanım Sen Bana Bile Papuçu Ters Giydirirsinde Ondan...

Evet Arkadaşlar..Şimdi Burdaki Çıkaracağımız Ders Nedir.Eğer Kadınlar Şeytan Gibidir yada Daha Kötüdür Diye Düşündüyseniz Yanlış..Bu Hikayeden Çıkaracağımız Ders İçki Kötülüklerin ANASIDIR.

NoYaN_06

Moderatör
Moderatör
hurut ve marut hikayesinden canlandirilmis gibi geldi... emegine saglik

elribertador

Member
burdan çıkaracağımız ders ağzınla içebiliyorsan içeceksin g..tünü kaybedene kadar içmeyeceksin saygılarrr

SLayer

Bilgili Üye
İçkinin azı çoğu yok haram haramdir elribertador o zaman kendini kaybetmeyecek şekilde sapıklık yapalım olur mu hiç emeğinize sağlık