Şeytan Sofrası-Ayvalık

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ayvalık küçükköy mevki de yüksekçe pir tepenin üzerine verilmiş isim şeytan sofrası ve tepe de uç kısım da ayak izine benzeyen bir oyma var ve oymaya şeytanın ayak izi deniyor. Yine tepe de ki kayalıklar da mezar sunakları da mevcut. Kayalığın denize bakan kısmı yaklaşık 50 metre falan uçurum gibi büyük kayalık. Bu bölge hakkın da bilgisi olan var mı? Netten aldığım birkaç fotoyu ekleyeyim. Şu an bölgedeyim. Kayalığın üst kısmına gittim ama aşağıya inip uçurum gibi olan kayalık yamacı incelemedim.
seytanin-ayak-izi-ayvalik.jpg

Şeytan sofrası Ayvalık _ Balıkesir Turkey.jpeg

dr.

Bilgili Üye
Eh be abi, bende gidiyim Topkapı'yı kazayım o zaman, benzer işler.

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Eh be abi, bende gidiyim Topkapı'yı kazayım o zaman, benzer işler.
Zor bizim işimiz, imkansız biraz vakit alır (Manisa Akhisar Hava Meydan Komutanlığın da yazan bir tabelaydı)
+Topkapıyı kazdılar :LOL:
Screenshot_2024-01-11-06-22-16.png

• Beğen
Tepkiler: dr.

dr.

Bilgili Üye
@APOLLONUS senin işin zor, ben düşünmezdim bile direkt uçururlar seni.

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
@APOLLONUS senin işin zor, ben düşünmezdim bile direkt uçururlar seni.
Yok gardaşım, kış mevsimi olduğu için kimse yok bölge de ve mekanlar kapalı. Akşam gün batımı için fotoğraf çekinmeye gelen bir kaç çift oluyor o kadar sadece. Ha bir de manyak bir köpek var gelip gelip bacağımı ısırıyor (kendince sevdiğini düşünüyor) seviyorum gitmiyor kovuyorum gitmiyor :LOL:

dr.

Bilgili Üye
Yok gardaşım, kış mevsimi olduğu için kimse yok bölge de ve mekanlar kapalı. Akşam gün batımı için fotoğraf çekinmeye gelen bir kaç çift oluyor o kadar sadece. Ha bir de manyak bir köpek var gelip gelip bacağımı ısırıyor (kendince sevdiğini düşünüyor) seviyorum gitmiyor kovuyorum gitmiyor :LOL:
İyi ustam o zaman kolay gelsin sana. Etrafta yüksek ihtimal kameralar vardır gene de dikkatli ol.

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ustam meklanı bende zamanında gezmiştim ama öekanı yapanlar yapım aşamasında oranın kaymağını yediğini iddea edebilirim ama kanıtlayamam :D Düşün büyük bir ayak işareti ve bulunduğu saçma tepeye mekan açmak defineci dışında klimsenin aklına gelmez :)

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ustam meklanı bende zamanında gezmiştim ama öekanı yapanlar yapım aşamasında oranın kaymağını yediğini iddea edebilirim ama kanıtlayamam :D Düşün büyük bir ayak işareti ve bulunduğu saçma tepeye mekan açmak defineci dışında klimsenin aklına gelmez :)
Mantıklı ustam