Sıkıntılarım var..

Gazzali

Yeni Üye
Selamun Aleykum,

28 yaşındayım İstanbulda ikamet ediyorum 18-19 yaşlarımdan beridir en son ne için sevindim unuttum 2014 yılında yiğenim oldu galiba en büyük mutluluğum bu,bunun haricinde tüm işlerim ters gidiyor yıllardır birde garip bir şekilde tüm aksilikler beni buluyor yani gidip biyerde tavuk döner yesem zehirlenen tek kişi ben olurum herhalde..onun haricinde 2 yıldır işsizim işin garibi iş aramak içinde uğraşmıyorum 4-5 ayda bir iki görüşmeye gidiyorum olumlu konuşuyolar sonra geri dönmüyolar ailemle yaşıyorum ufak bi kira gelirim var ve internetten ufak tefek şeyler satıp onla hayatımı iademe ettiriyorum hiçbişy için uğraş vermiyorum üzerimde bi bezginlik uyuşukluk var yıllardır ne kadar uykum olsa bile geceleri uyuyamıyorum 17 yasıma kadar ibadetlerimi yerine getirmeye calısırdım sabah namazlarına bile kalkıp camiye giderdim kuran okurdum geceleri ama artık cumalara bile gitmiyorum bunun haricinde içki içiyorum zina yapıyorum çoğu arkadaşlarımlada selamı sabahı kestim arkadaşlarımla ve ailemle sürekli tartışıyorum,tırnak yeme alışkanlığımda oldu, annem ve babamla yaşıyorum evli ablam var şuan ailede ki herkezin sağlık sorunları mevcut bunun yanında bazı maddi ve manevi sorunlarda var..

geçen sene bir arkadaşım vasıtası ile ilim sahibi bi hocaya gittik annemle (para alan hocalardan değil) adam geçmişle ilgili bazı şeyler bildi ve anneme büyü yapıldığını söyledi bizde onun kanından olduğumuz için bizede tesir ettiğini söyledi (annem 5 vakit namazında kadın) ama sanırım ben Rabbimin huzuruna durmadığım için en çok beni etkiliyor..
sonra Hacı bektaş veli hz. den su alıp gelin dedi inşallah büyyüyü bozarız dedi benm işlerim olduğu için babamla annemi gönderdim gidip geldiler sonra ankaraya asker arkadaşımın düğününe gitmem gerekti sonra bayram girdi araya derken ben 15-20 gün sonra hocanın evine suyu alıp gittim gittiğimde öğrendim ki hoca ölmüş buyur burdan yak..sonra yine aynı arkadaşın tavsiyesiyle başka bi hocaya gittim 50 tl verdim rızık ve sıkıntılarımdan kurtulmam için muska yazıp verdi üzerimde taşıyorum sürekli ama düzelmek yerine biraz daha kötü oldu hayatım..Büyüden fılan anlayıp bahsetmedi hiç sadece ismimi doğum tarihi ana baba adımı sordu sanırım (ebced hesabı yaptı) aşırı derecede nazar var sende dedi..

Şimdi sizlerden istirhamım Allah rızası için bana yardımcı olabilicek birilerini varmıdır burada tanıdığı ilmi olan bir hoca yada yol gösterebilecek birisi? yardımcı olamıyorsanız lütfen Allah rızası için duanıza talibim..

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Öncelikle hoşgeldin sitemize dostum. Burada güzel şeyler okuyacağına eminim. Yazdıklarını okuyunca bir parça kendimi gördüm. (Zina ve içki dışında) :) Senin sıkıntıların fiili sıkıntılar, benimkiler fikri; felsefi sıkıntılar. Burada ayrılıyoruz. :)

Her neyse. Bana kalırsa gönlünü ferah tutup güzel bir tevbe etmen gerekiyor. Başka hiçbir sıkıntın yok. Nazarmış büyüymüş bırak bunları. Bunları reddetmiyorum; fakat evveliyatta sana düşen samimi bir tevbe. Ben tevbe etmedim bu arada. :) Biliyor musun; dilinden 'estağfirullah' kelimesinin sıkça tekrarlanması bile yeter, gönülden olması şartı ile ve günahları terk etmen münasebeti ile. Umarım senin ve ailenin sıkıntıları en kısa zamanda bertaraf olur. Allah sadık kullarını üzmez.

Sevgiler.

Son düzenleme:

Tarlafaresi

Member
Hocam ufakdan bir dedektör edin başla doğada gezinmeye ufaktanda bir küp buldunmu ne stres kalır ne nazar ne sıkıntı

tntbaba

Yeni Üye
Kardeş hiç üşenme atla otobüse adıyaman menzile git tövbe al dua al dön herşey yoluna girer işallah selametle

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Gazzali kardeşim hoş defalar getirdim kurbanım allah bütün sıkıntıları giderir inşallah

Menzil kurbanım

DEC_CAL

Engellendi
Her kelimesini büyük bir titizlikle okudum
Okurken de üzüldüm
Sadece sen de yil
Bir çok insanda hemen hemen benzeri
Olaylar mevcut ne yazıkki :(

("Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bi'l-hayr"

"Rabbim! kolaylaştır zorlaştırma, Rabbim hayırla sonuçlandır")
Gün içinde yatarken uzanırken
Çalışırken her zaman aklına getir ve
3 kez 3 kez okuyup okuyup etrafina ufle

(Ya Vedud ) bunu da aynı şekilde

Ama en muhim olanı ise

Celcelûtiye,
Ayeti
Bu ayeti dinle
Diyor sunki ?
Sabahtan akşama kadar bilgisayar başındayım
Senden ricam
Bilgisayarda işlerini görürken
Youtube yi ac ve sureyide ac
Bırak çalsin
Bir hafta iki hafta
Hatta telefonuna indir
Kulaklikta dinle
Dinlerkende hep rizik dile dua et
Celceletüye duası nedir ne zaman okunur - YouTube

Allah ç.c yar ve yardimcin olsun rabbim
Hak yolundan
Allah yolundan sasirtmasin
Tüm insanları
Şeytan insanların içinde
Herkese vesfese veriyor
Imamı güçlü kuvvetli olanların kalkanı var ama olmayanlar sapkinlikta
Özellikle imanı zayıflayan
Nefisleri korlenmeye yakın olanlar
Seçilen kişiler
Ya sabirsabır ya sabır ya sabır
Ya Vedud
Ya Vedud
Ya Vedud

S:W:A:T

Editör
Bana kalırsa çarpılmış olabilirsin sevgili kardeşim . Bu şekilde tesirleri var malesef ben 4 sene yaşadım ve farkına varmadım . Sonra allah razı olsun 2 hoca düzeltti beni hamdolsun şuan da sağlığım keyfim yerinde ... Bu işi gerçek anlamda yapan hocalarımız var . İnşallah allah doğru kişiyle karşılaştırsın seni .

Gazzali

Yeni Üye
Öncelikle hoşgeldin sitemize dostum. Burada güzel şeyler okuyacağına eminim. Yazdıklarını okuyunca bir parça kendimi gördüm. (Zina ve içki dışında) :) Senin sıkıntıların fiili sıkıntılar, benimkiler fikri; felsefi sıkıntılar. Burada ayrılıyoruz. :)

Her neyse. Bana kalırsa gönlünü ferah tutup güzel bir tevbe etmen gerekiyor. Başka hiçbir sıkıntın yok. Nazarmış büyüymüş bırak bunları. Bunları reddetmiyorum; fakat evveliyatta sana düşen samimi bir tevbe. Ben tevbe etmedim bu arada. :) Biliyor musun; dilinden 'estağfirullah' kelimesinin sıkça tekrarlanması bile yeter, gönülden olması şartı ile ve günahları terk etmen münasebeti ile. Umarım senin ve ailenin sıkıntıları en kısa zamanda bertaraf olur. Allah sadık kullarını üzmez.

Sevgiler.
Kullanıcı
Hoşbulduk hocam..iyi dileklerin için teşekkürler Allah razı olsun fakat nazarda büyüde haktır ve bende veya ailemde bi sıkıntı olduğunu hissediyorum tövbemi edicem inşallah fakat bunu ilmi sağlam bir hoca vasıtasıyla ona danışarak yapmak istiyorum sonuçta tövbe ettikten sonra bunun devamını getirebilmektir önemli olan..

@Gazzali Nerede yaşıyorsun şehir olarak
azzem
İstanbulda yaşıyorum hocam

Hocam ufakdan bir dedektör edin başla doğada gezinmeye ufaktanda bir küp buldunmu ne stres kalır ne nazar ne sıkıntı
Tarlafaresi
Aynen haklısınız hocam :)

Kardeş hiç üşenme atla otobüse adıyaman menzile git tövbe al dua al dön herşey yoluna girer işallah selametle
tntbaba
Onuda düşündüm hocam,çok eski "piskopat" bi arkadaşımı facebookta gördüm ramazan ayını menzilde geçirmiş,fotoğrafı görünce tanıyamadım adam kuzu gibi olmuş ona mesaj atıp bilgi almayıda düşünüyorum ama öyle bir ortamda daha önce bulunmayarak (belki yanlış biliyorumdur lütfen kusuruma bakmayın) gavsların hocaların elini eteğini öpme muhabbeti oluyor buna ben karşıyım sahabeler peygamber efendimizin dahi önünde diz çöküp eteğini öpmezlerken şimdi öyle bir ortamda bulunmayı istemem doğrusu..tabiki Rabbimin ilim irfan verdiği kalp gözü açık kulları vardır şüphesiz ve yine tabiki saygıda kusur edilmez ama önünde eğilip bükülmeye gerek varmıdır?

Gazzali kardeşim hoş defalar getirdim kurbanım allah bütün sıkıntıları giderir inşallah

Menzil kurbanım
Kafkaslı
Hoşbulduk,inşallah eksik olma hocam

Her kelimesini büyük bir titizlikle okudum
Okurken de üzüldüm
Sadece sen de yil
Bir çok insanda hemen hemen benzeri
Olaylar mevcut ne yazıkki :(

("Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bi'l-hayr"

"Rabbim! kolaylaştır zorlaştırma, Rabbim hayırla sonuçlandır")
Gün içinde yatarken uzanırken
Çalışırken her zaman aklına getir ve
3 kez 3 kez okuyup okuyup etrafina ufle

(Ya Vedud ) bunu da aynı şekilde

Ama en muhim olanı ise

Celcelûtiye,
Ayeti
Bu ayeti dinle
Diyor sunki ?
Sabahtan akşama kadar bilgisayar başındayım
Senden ricam
Bilgisayarda işlerini görürken
Youtube yi ac ve sureyide ac
Bırak çalsin
Bir hafta iki hafta
Hatta telefonuna indir
Kulaklikta dinle
Dinlerkende hep rizik dile dua et
Celceletüye duası nedir ne zaman okunur - YouTube

Allah ç.c yar ve yardimcin olsun rabbim
Hak yolundan
Allah yolundan sasirtmasin
Tüm insanları
Şeytan insanların içinde
Herkese vesfese veriyor
Imamı güçlü kuvvetli olanların kalkanı var ama olmayanlar sapkinlikta
Özellikle imanı zayıflayan
Nefisleri korlenmeye yakın olanlar
Seçilen kişiler
Ya sabirsabır ya sabır ya sabır
Ya Vedud
Ya Vedud
Ya Vedud
DEC_CAL
Hocam öncelikle teşekkür ederim..şuan tüylerim diken diken oldu tamda Celcelûtiye'nın havas ve esrarını araştırırken bir foruma bakınıp deyip buraya girdim..yanlız birkaç yorum kafama takıldı

"ifrit istenen kısım var güzel görünüyor ancak okumaya korkuyorum ahiretimiz tehlikeye girermi die. ekleşme olursa ne yapcaz :("
"herkes oku diyor. araştırdım ifrit isteyen bir bölüm var o ne olacak? ya ifrit gelirde ahiretim yanarsa? ifrite tercih etmeyelim ahireti.?"
"Ifrit cagriliyor dikkat edin"
"Fazla okunduğu zaman ifritlerin geldiğini hissedebiliyorsunuz .Allah razı olsun"
"benim bir tanıdıgım bu duayı okudu içinde ifrit istenen bir kısım var. bide 3 ay pancar yedi üstüne cin ifrit almış şimdi kızdıgına gönderiyor peki bunun yaptıgı azaptan nasıl kurtulunacak gönderdiğinide söylüyor kötüyede kullanırım diyor. zaten gönderince kafana vücuduna vurduklarını hissediyorsun."

bu yorumlar kafama takıldı..araştırmaya devam ediyorum..Allah razı olsun

Bana kalırsa çarpılmış olabilirsin sevgili kardeşim . Bu şekilde tesirleri var malesef ben 4 sene yaşadım ve farkına varmadım . Sonra allah razı olsun 2 hoca düzeltti beni hamdolsun şuan da sağlığım keyfim yerinde ... Bu işi gerçek anlamda yapan hocalarımız var . İnşallah allah doğru kişiyle karşılaştırsın seni .
S:W:A:T
Evet o da olabilir hocam her ayrıntıyı her ihtımali düşünüyorum..Rabbimin şifanı afiyetini, vermesine sevindim..iyi dileğin için teşekkür ederim peki bana önerebileceğin bir yol varmıdır? dediğim gibi uçan kuştan medet umar haldeyim hocam.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Birde şöyle bi sorun var ilk mesajımda insanlar beni deli zannetmesin diye yazmadım..mesela 5 sene önce şahsımla ilgili bir mevzu oldu veya 2 kişi arasında benle ilgili bişeyler konuştu bu benim birden zihnimde beliriyor bazı arkadaşlarımla aramı açan konuda bu oldu bu 5-6 sefer başıma geldi mesela daha geçen haftaki yaşadığım mevzuyu anlatıyım 11 yıldır tanıdığım bir bayan arkadaşım var gece onla whatsappden telefondan konuşuyoruz birden muhabbet esnasında kemal,hülya diye birileri yok bana yalan söyledin değilmi dedim.. kemal,hülya olayıda şu; bundan 7-8 sene önce biz bunla flört ediyorduk bu benden hoşlanıyor ama ben bu kızı istemiyorum bu ağlıyo yakarıyo fılan üniversite okuyor almanyada ozamanlar msn vardı kemal diye biri ekledi beni ben (11senelik bayan arkadaşımın) arkadaşı kemal dedi o seni seviyor neden onu üzüyorsun istemiyorsun diye benle günlerce msn de konumuştu mailleşmiştik onunda sevgilisi hülya (sözde) onunlada keza aynı şekilde 11 yıllık arkadaşım hakkında konuşmuştuk ve 7-8 sene sonra bir gece onunla muhabbet ederken birden aklıma bunu söylemek geldi kız şok oldu birden ne diyeceğini şaşırarak telefonu kapattı sabahsı söyledi evet yalandı ozamanlar aramızı düzeltmek için böyle bişey yapıp hülya,kemal adı altında benimle fake hesaplarla konuşmuş..
Gaybı sadece Rabbim bilir ama geçmişi üç harfliler iyi bilir benim acabalarımdan biride acaba bana bir üç harflimi musallat olduki bunları bana fısıldayıp çevremle aramı bozmak için uğraş veriyor? ve buna benzer olayı birçok kez yaşadım..sizlerin düşünceleri nelerdir bu konu hakkında?

Son düzenleme:

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
bana yakınsın ..... burada söylenen konuları okumuş bazılarını araştırmışsın .... bazılarınıda yaptığın zaman neler olabileceğini de sen kendin yazmışsın ..... araştırmanda sıkıntılı olduğunu da yazmışsın

doğrudur ... bazı okumaları yaparken kendinde okuyabilirsin ki normaldir sadece dikkat edilmesi gereken butür rahatsızlığı olduğunu düşünen kimselerin okuma yaparken yanında mutlaka kimse ... eğerki güclü kuvvetli kimseyse

kimselerin olması gerekir .... okuma sırasında olabilecekleri az çok biliyon .....