sikke hakkında bilgi değeri nedir?

Turko

Uzman
Ben 2 tane paylaşım önce baykuş:cool:
Kefen parası 5 i 1 lik justinyen leri çıkartırma bana başkan çok fena gaza gelirim senin yüzünden uykusuz kalırız imam uyanır biz yatarız demedi deme. İmam diyince aklıma geldi anlatayım yanaklar gevresin biraz.

Üniversite deyim son sınıf projem var 2 gün sonra jüri karşına çıkıyorum ama jüri de jüri mimarlar odası kurucu onur üyesi prof Dr lar iç mimarlar odası onursal üyesi prof Dr lar Bilkent üniversitesi öğretim üyesi Dr bilmem kimler 8 as 3 çorbadan 11 kişi. Uyku nedir nasıl uyunur nerde uyunur unutalı ay olmuş yıl olmuş. Akşam 9 civarı PC başındayım o sıçan varya sıçan mouse ağlıyor altından kıvılcım çıkıyor öyle çiziyorum projeye onay verdiler verdiler yoksa papazın eriği :) kapı çaldı baktım bacanak ozaman arkadaştık tabi sonra bacanak olduk. Kardeş hayırdır , kardeşim çok kafam bozuk gel. İyi hadi geleyim nereye kafeye gidelim. Oturduk masaya bahçe kısmına saat sınırı var tabi 11 den sonra kapanıyor kampüs sınırında olduğu için. Neyse kardeş benim kafam bozuk icecem ben iç kardeş sıkıntı yok. Anlat ne oldu , kayınpeder kızı vermiyor bana tamam niye okul bitmedi askerlik bitsin işini ayarla diyor evet doğru demiş ne var bozulacak olmaz kardeş seviyorum alacam okul bitmeden almam lazım giderse beni unutur vs saat oldu 11 elaman geldi kapatıyoruz abi tabi bizimki çakır yakarım kapatırsanız cami kırarım içeri girer şişeleri alırım .. kardeş sen dolabı dışarı çıkar seyyar at çalışsın dışarda dolap al buradanda çek parasını yoksa bu bizi karakolluk edecek. Ayarladilar gittiler. Bizim oğlan efe vurdukça şişenin dibine asıyor kesiyor . Gelen gidene de salça oluyor dolabı dışarı aldırdım halt ettim her gördüğüne 1.2 icirtirp yolluyor. Sabah 4 civarı biri geldi ufak oğlan 3-4 yaş küçük bizden belli yapıştı oğlana bırakmıyor abim şöyle yap abim böyle yap akıl veriyor bir yandan da zorla içiyor çocuğa sohbetin ortasında ses geldi sabah ezanı imamın sesini duyunca çocuk ağzındakini tükürdü yere babam uyanmış dedi koşmaya başladı . Kim lan bu dedim nereye koşuyor birader , ya kardeş bende çıkaramadım çocuğu hele diyorum nerden tanıyorum ben bunu diye düşünüp duruyordum kafamda güzel bulamadım şimdi hatırladım bizim imamın oğlu bu dedi o gün güldüğüm kadar güldüğüm bir günüm yok daha aklıma geldi yine güldüm :)

R00T

Profesyonel
Co Admin
Abi valla gelirse sende dahil olma derim :DBiz çay içelim çay dağıtalım :D

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Ben 2 tane paylaşım önce baykuş:cool:
Oooo bilgi tecrübe atışması var en sevdiğim 1 saate kalmaz kayıtlı ne kadar sikke varsa atarsınız siz buraya yalnız en güçlü envanteri sona bırakın mevzunun ortasında fotoları atıp heyecanı öldürmeyin eğer devam ederseniz söz orjinal baykuş var bende onu paylaşacağım :)
yinede kontremark olandan ve kondisyonu iyi olandan bir tane hediye kabul ederim.bakar bakar seni hatırlarım kaptan.
Hele kenara gecin gamli baykuslar
Malin krali burda

R00T

Profesyonel
Co Admin
Ne kitabı abi içeriği ne olacak:oops: