sikkeler hakkinda bilgi.

Cura45

Engellendi
2 gündür güncel konu atıyorum pek yardımcı olan üstadlar yorum dahil yapmıyor Eksik olmasınlar Dededen Kalma 2 adet Madeni Para Var Elimde nedir ne değildir bilgim yok bir kaç koleksiyon Cu ulaştı güzel para verdi Vermedim Bilgilerinize İhtiyaçım Var Yorumlarınıx doğrultusunda yol izliycem

sef_er

Operatör
Cura45 dun aksam yorum gelmedimi, ıYı usta cevap veriyor ama herhalde aksam gibi, konuyu guncel tutun bence, zannedersem ıYı ustada bir yogunluk var, syg

ASKER.

Aktif Üye
2 gündür güncel konu atıyorum pek yardımcı olan üstadlar yorum dahil yapmıyor Eksik olmasınlar Dededen Kalma 2 adet Madeni Para Var Elimde nedir ne değildir bilgim yok bir kaç koleksiyon Cu ulaştı güzel para verdi Vermedim Bilgilerinize İhtiyaçım Var Yorumlarınıx doğrultusunda yol izliycem
Güncel olması için yeniden konu açmana gerek yok kendi konuna yorum olarak günceldir yazman yeterli
Konun en başta tekrar görünür

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Valla kardesim onceden bakip yardimcj oluyordum bilgisayarimda arsivim vardi.bilgisayar bozulup tamiri verince su anda bi faydam olamiyor.internette arastirip bakmak bayagi zaman aliyor..ama sitemizde bilgi sahibi bir cok arkadasimiz var bakip yardimci olqcaklarina eminim..paralarda göz asinaligim var ama hangi donem.ne eder tam bilgi veremeyecem ama sunu soyleyeyim cok bisey beklemeyin o kadar bilgi verebilirim..

Cura45

Engellendi
Amaç para değil müzeye vermek prosedür nedir bilmeden bişey yapamam sonuçta

Cura45

Engellendi
Üstadlar yardımcı olunca bakıcam tarihine önemli olan Kıbrıs kalmamak elimdeki paranın geçmişini bilmek

sef_er

Operatör
OsiriS ustam cubuklarin konusunda minimum bilgi verirmisin, mesela metali

Pes

Aktif Üye
Birisi Roma konstantin bakir
Diğeri Bizans bakiri

Cura45

Engellendi
Değerleri nedir ustalar bu paraların müzeye vermek kolaymı

Cura45

Engellendi
Müzeye verirken sıkıntı çıkarmı kendimden şüphem yokta Nasıl bir yol izlemeliyim