Silinen konu

atasdibi

Bilgili Üye
Site yöneticilerine
Dün uydudan yer bulma ile ilgili yazıştığımız konu silinmiş. Herhangi bir açıklamada yapılmamış. Konuyu silen arkadaş belli ki bir şeylerden rahatsız olmuş ta keşke bunu yazanlar ile paylaşsaydı. Bu yapılan doğrudan üyelere saygısızlıktır, yetkinin kötüye kullanımıdır. Keyfine göre konu silinmez. En kötü olasılıkla sakıncalı mesajı siler konuyu kilitlersiniz.
@mayhem @Koray Kor @eser34

Son düzenleme:

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Evet, simdi dikkat ettim, konu yok. Bence silinmesi hayra olmus, ama evet bir geri bildirim verilebilirdi lakin cok ciddi degerlere dil uzatildi yorumlarda, kangren konuydu kesilip atilmasi iyi olmus. Ama yine de bir geri bildirim, evet, yerinde olurdu.

atasdibi

Bilgili Üye
Eser ustam yazılanları ben de okudum. O kullanıcının banlanıp, yazdıklarını silinerek, konunun devam etmesi daha iyi olmazmıydı ? önceki kısımda bir sorun yoktu. Herkes bildiğini paylaşıyordu. Bu tip şeyler konuşulmalı ki insanlarda araştırıp aldanmasın. Konunun kalkmasının kime ne faydası oldu. O dengesiz lafları söyleyen şahıs geldi konuyu kapattırdı gitti, eee kim kazançlı çıktı şimdi. Bu tip dengesizler gelip başka konulara da yazsa onlarda mı kapanacak yani.

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Elbette ki konu silmek cozum degil ama dedigim gibi olay farkli mecralara cekilmeye baslanmisti, o yuzden evla olmus. Ama elbette ki cozum degil. Bu tarz densizliklerin oldugu her konu silinmektense kullanici banlamak daha iyi.
Silen ustanin elbette ki vardir bildigi...

atasdibi

Bilgili Üye
Elbette ki konu silmek cozum degil ama dedigim gibi olay farkli mecralara cekilmeye baslanmisti, o yuzden evla olmus. Ama elbette ki cozum degil. Bu tarz densizliklerin oldugu her konu silinmektense kullanici banlamak daha iyi.
Silen ustanin elbette ki vardir bildigi...
İnşallah vardır :)

mayhem

Co Admin
Co Admin
Merhaba Ben kaldırdım konu tekrar okuna bilir . Aktif değil onuda açarım sorun değil konunun pek işlenir bir tarafı yok fakat üyeler kendine lazım olanı alsın tabiki. bilgi önemli .

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Merhaba Ben kaldırdım konu tekrar okuna bilir . Aktif değil onuda açarım sorun değil konunun pek işlenir bir tarafı yok fakat üyeler kendine lazım olanı alsın tabiki. bilgi önemli .
Abi şahsi kanaatim açılamaması yönünde. Tartışmasını beceremiyoruz biz, böyle olunca da konu kısırlaşıyor, verimli olmuyor. Dediğim gibi şahsi fikrimdir!

atasdibi

Bilgili Üye
Mayhem huzur bozan varsa yazılarını silip onu direk banla ama konular kalsın. Belki 1 kişiyi zarara uğramaktan kurtarır önemli görünmeyen şeyler.