sıralı oyma ustalaların yorumlarını rıca ederim

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Bu delikli kanal dogu batımı Kuzey güneymi? Uzantısı
Kardasim bendede 1 adet ayni sekilde kanal mevcut.
Guneyden Kuzeye yapilmis.
Senin tecrubeni ve bilginide okumak isterim.
Mezarlik alani icinde.
Mezarlar gariban mezarlari.

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
S.a değerli kardeşim, istediğimiz resimleme şekli tam olmasa da elimizden geleni yazalım çizelim. Ustalarım zaten gerekenleri sayfalarca yazmışlar. Benim kanaatime görede işret tünel der. İşaretin sağında tahrip olmuş tavşan bunu zaten kanıtlıyor. Ayrıca bölge hakkında hiç açıklama yapmaman değerli ustaların işini zorlaştırır. BulursamKader25 ustamız konu içerisinde yanlış hatırlamıyorsam iki kere mezarlık bölgemi diye sormuş. Bu ne demektir "bölge hakkında bilgin var mı?" demektir. Lakin cevap alamamış. Resimlerde görüldüğü kadarı ile mezarlık bir alandasın güzel ve özel mezarların olabilir ama bilgi ve tanıtım yetersizliği konunun ilgiden kesilmesine sebep olmuş. Parça parça resim yüklemek talepleri karşılamak güzel lakin yanında tespitlerini ve teşhislerini de eklemiş olsan konuya katılım çoğalacak ve çözüme daha hızlı gitmeni sağlayacaktır. Bu bir sitem değil yanlış anlama kardeşim, aksine güzel bir bölgenin yetersiz iletişimden dolayı gündemden düşmesi üzücü olur diye yazıyorum. Düşüncelerimi resimlerde çizerek anlattım inşaEllah yardımım dokunmuştur. Hayırlı forumlar
Ekli dosyayı görüntüle 184790

Ekli dosyayı görüntüle 184791

Ekli dosyayı görüntüle 184792